Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 20:57, NuGGet napisał:

No, nareszcie sprzęcik mam u siebie w domu ;]
Gramofon, wzmacniacz, itp. ;] Za jakiś czas dam filmik z jakiejś skrecz sesyjki ;]


Widze, że pełna profeska. Sprzęcik pewnie drogi jak cholera. Ja tam bym nie ogarnął tych wszystkich przycisków itp. Już podczas piosenki OSTRego "O robieniu bitów" przegrzewałem się przy tych niektórych nazwach. Co do filmiku to możesz zapodać jakiś teledysk jak już chcesz turbo-profesjonalnie to wszystko robić. Kamerka, sklejanie na kompie, youtube i milion wyświetleń dziennie. Droga do chwały. Później komercha, wywiady itp. Sianko leci. Trochę się chyba zapędziłem, nie??? ;)

Powodzenia i dawaj co tam sklecisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gondass za czasów jak mieszkał w Polsce to był, szczerze mówiąc, tak jak reszta mojej ekipy, biedny. Może nie aż tak że nie było jedzenia, ale na mało co mógł sobie pozwolić. Wyjechał do Irlandii, znalazł robotę, skończył szkołę, i jakoś mu sie wiedzie co widać na zdjęciach ;] A co do tych przycisków itp, sam bym tego nie ogarnął ;] Ale Gondas mówił że jak będzie w Polsce, to nauczy mnie robić bity na MPC ;] W ogóle, gdybys słyszał co ten człowiek gada po piijaku to umarłbyś ze śmiechu ;p Choćby moja rozmowa z nim:

Ja [J]
Gondek [G]


G - No, Twoja babka to już od małolata leciała na 6 dekach z Dj Premierem.
J - Proste, pełna gangsterka.
G - W ogóle, słyszałem że nasze babki jak miały 30 lat to na Bronxie siały postrach.
J - No, moja babka za prohibicji przemycała Nalewki Ogórkowe. Twoja na granicy stała, i przerzucała.
G - Moja babka podobno za małolata pocałowała papieża w piętę, i poszła na melanż do Tupaca

I zawsze jak gadamy, po chwili rozmowa schodzi na teki głupoty ;p
Wiem że to za dużo z tematem nie ma wspólnego, ale tak napisałem, cobyście wiedzieli kogo będziecie kiedyś słuchali na gramofonach jak sie wybije ;] BTW, myspace Gondasa: http://www.myspace.com/djgondekss
A co do filmiku z moimi skreczami, to za jakiś tydzień, może dwa. Teraz w sobote gramy pierwszy koncert, i mam tremę jak cholera ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam od razu z odbytu, pamiętam wasz pierwszy kawałek ; DD. Nie bylo tak zle imho XD. Wlochy ? Calkiem spoko, widziałem paru murz... ooops, Afroamerykanów ;) szerokich jak stad do Hin * xd.
Ej Orzechoo, Gondeks ma dwa gramofony czy jeden? Kopacki sprzet nie ma co.

Piosenka dnia: O.S.T.R - Tabasko - http://pl.youtube.com/watch?v=NEWaln1WD7s
dzis wygrzebalem stare plytki ostrego i znowu ten kawalek mi sie wkrecil, totalna miazga IMHO


*błąd celowy żeby nie było ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.04.2008 o 21:34, zbigniew.1 napisał:

Ej Orzechoo, Gondeks ma dwa gramofony czy jeden? Kopacki sprzet nie ma co.

Dwa Technicsy ;]

Dnia 08.04.2008 o 21:34, zbigniew.1 napisał:

Piosenka dnia: O.S.T.R - Tabasko - http://pl.youtube.com/watch?v=NEWaln1WD7s

Wiadomo, mistrzostwo :D

Sory że teraz będzie nie na temat, ale obczajcie to co Gondek do mnie gada xD Swoje teksty wyciąłem bo nie umywają sie do tych Gondasa ;p Tego człowieka nic nie pobije xD

moja babka nosila pomarancze w cyckach za komuny, z pewksu wynosila, i pozniej sprzedawala za 200% ceny razem ze srajtasma.
ona kiedys byla djem i krecila na swoich organkach battle w przejsciu podziemnym na zlotoryjskiej
miala 2 jamniki , organki i kasprzaka, to byl jej setup djski
a tam jakies typy maja dywan jako parkiet i tancza breka w przejsciu podziemnym
ty wez tak k***a by zobaczyli na hhlegnica
nasze romowy o rapie
ty a rodzina zielonych to Public enemy, facet konrad zielony ma dresy z lidla i bandane na glowie
i buja sie kolarzem po dzielnicy, facet oni maja studio w pawlaczu
przeciez jak oni zrobili w pawlaczu studio to stara rezyserke zrobila u zielonego w pokoju
a pawlacz to kabina, i na lezaco 2 zielonych sie tam miesci, a konrad zielony hoduje melona na balkonie
na biologie zielnik ze starym robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:34, zbigniew.1 napisał:

Piosenka dnia: O.S.T.R - Tabasko - http://pl.youtube.com/watch?v=NEWaln1WD7s
dzis wygrzebalem stare plytki ostrego i znowu ten kawalek mi sie wkrecil, totalna miazga


Wiadomo ;P
Najlepsza jego płyta i jeden z najlepszych utworów. "1 na 100" jest jeszcze boskie...

Moją piosenką dnia jest na pewno "Bez Cenzury - Reprezentuje Siebie"
Trzeba coś jeszcze mówić. Po prostu trzeba przesłuchać :)

http://pl.youtube.com/watch?v=I6VG5rdwIeM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 21:34, zbigniew.1 napisał:

Piosenka dnia: O.S.T.R - Tabasko - http://pl.youtube.com/watch?v=NEWaln1WD7s
dzis wygrzebalem stare plytki ostrego i znowu ten kawalek mi sie wkrecil, totalna miazga
IMHO


Klasyka, oczywiście wymiata jak większość piosenek ostrego ;]

Jak dla mnie dzisiaj piosenką dnia jest Hejt - Definicja nienawiści. To jest dopiero nuta, może i krótka ale jak już wpadnie w ucho, to się słucha, słucha, słucha i nie można przestać.
Niestety linka nie podam, bo prawdopobnie na jutubie tego nie ma - a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 13:48, Prince07 napisał:

Jak dla mnie dzisiaj piosenką dnia jest Hejt - Definicja nienawiści. To jest dopiero
nuta, może i krótka ale jak już wpadnie w ucho, to się słucha, słucha, słucha i nie można
przestać.
Niestety linka nie podam, bo prawdopobnie na jutubie tego nie ma - a szkoda.

Możesz dać linka, bo to przecież EP mojego ziomka, i to jest nielegal ;] Mi w tym kawałku bit sie podoba, taki oldschoolowy ;] Niedługo może wydam EP z Hejtem, ale na razie czasu nie ma na nagrywki, trzeba sie przygotowywać na nasz koncert (to już w sobote O.o) no i zbierać materiał na pierwsza płyte PRL ;]

Budo >
Jeee tam ;p Ostry IMO najlepszy jest ;] Chociaż Pezet i Eldo których tak słuchasz, też cholernie lubie. Ale ostatnia płyta Pezeta mi sie nie podobała. jakaś taka dziwna, "Muzyka Klasyczna" była mistrzowska, ale Muzyka Rozrywkowa... już sie tym tak nie jarałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 14:46, NuGGet napisał:

... trzeba sie przygotowywać na nasz koncert (to już w sobote O.o) no
i zbierać materiał na pierwsza płyte PRL ;]


Łee to liczę na jakiś filmik z tego koncertu :D Choćby nagrany na telefon ale chciałbym zobaczyć jak to nawijacie na żywca ;>

BTW. Dzis przegrzebałem kilka płyt z magazynu hiphop.pl i znalazłem nutę, którą kiedyś słuchałem na okrągło przez ładne kilka tygodni. Mowa tutaj o piosence "Oto ja" niejakiego Tymona. To jest dopiero klasyk ;]

http://youtube.com/watch?v=bYfWJS-dzHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2008 o 14:53, Prince07 napisał:

Łee to liczę na jakiś filmik z tego koncertu :D Choćby nagrany na telefon ale chciałbym
zobaczyć jak to nawijacie na żywca ;>

Postaram się ;] Ja jestem w PRL Djem, a z tego co wiem nie będzie na koncercie gramofonu, to może nakręcę jakiś filmik ;] Ale fotki będą na pewno ;]

Dnia 09.04.2008 o 14:53, Prince07 napisał:

Mowa tutaj o piosence "Oto ja" niejakiego
Tymona. To jest dopiero klasyk ;]

Nieziemski kawałek ;] Jaram sie tym bez przerwy ;p praktycznie codziennie tego słucha ;p W ogóle cała płyta "5 Zmysłów" Wymiata ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 14:53, Prince07 napisał:

BTW. Dzis przegrzebałem kilka płyt z magazynu hiphop.pl i znalazłem nutę, którą kiedyś
słuchałem na okrągło przez ładne kilka tygodni. Mowa tutaj o piosence "Oto ja" niejakiego
Tymona. To jest dopiero klasyk ;]

http://youtube.com/watch?v=bYfWJS-dzHY


Genialny kawałek, jak NuGGet slucham go coddzien. I pomyslec ze on teraz Simsy recenzuje w CDA XD A pare lat temu plyta" Świntuszenie" z kawalkiem "Moj wacek jest za duzy". Czlowiek zaiste zmienia sie z dnia na dzien xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:51, YahooPL napisał:

> A lookajcie co znalazłem...
>
> http://www.viva-tv.pl/fristajlo/wideo/w4.htm

Temat fajny, ale wykonanie tragiczne. Głos beznadziejny, teledysk też, bit również. Ogólnie
nic mi się tam nie podobało. Prawie jak Tede ;)


Hehe a widziałeś teledysk : TPWC - Uderz w puchara ? bo to właśnie jest (marana...) parodia tego...

bojanzaw
Myślę, że szkoda czasu na takie lamki ;) I tak nic to nie da...zresztą jak na płycie...trzeba mieć dystans do siebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:56, Kermit 13 napisał:

Hehe a widziałeś teledysk : TPWC - Uderz w puchara ? bo to właśnie jest (marana...) parodia
tego...


Rzeczywiście marne to jest niesamowicie. Tekst taki sobie, refren niezbyt mi przypasował i muzyka też nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 22:10, bojanzaw napisał:

Kozacki kawałek ;)


No faktycznie jest ostry. Podoba mi się ...

Dnia 09.04.2008 o 22:10, bojanzaw napisał:

Ktoś chętny na wieczorny freestyle? ;P


Możemy dzisiaj jak mi się będzie chciało ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować