Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Gram sobie dzisiaj i w tle leci jakaś stara płyta z Klanu. I przy słuchaniu utworu Re-fleksje złapały mnie tytułowe refleksje. Dlaczego Pezet nie robi płyty z Noonem (wiem, wiem, powiedział, że nie będą robić już niczego razem)? Dlaczego odszedł od tego co robił? Wiem, że stojąc w miejscu nikt nie może liczyć na progres, ale to co usłyszałem na singlu z Muzyki Rozrywkowej, to regres bitowy (Noonowi dorównuje chyba tylko Ostry) i tekstowy (a ponoć cała płyta jest o jednym w kółko). Ludzie, następny raper (obok Peji), który był jednym z moich pierwszych, których słyszałem, a teraz odwala jakieś nie-wiadomo-co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię pezeta. Chciałbym jakiegoś wielkiego powrotu w stylu muzyki klasyczniej... A najnowsza płyta Pezeta jest słaba, ale mi się podoba. Wiem, że w kółko o jednym, ale podoba mi się jego flow po prostu.
Teraz się zastanawiam gdzie jest jakaś nowa płyta Małolata...?

A co do płyty 2cztery7, to fajna, taka typowo na melanż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do płyty małolata, to nie wydaje solo, w tym roku możliwe ze wyjdzie jego płytka z pezetem, sam małolat pwiedział, że nie wydaje solo, nagrywa tylko z pezetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 22:09, nekromanta7 napisał:

co do płyty małolata, to nie wydaje solo, w tym roku możliwe ze wyjdzie jego płytka z
pezetem, sam małolat pwiedział, że nie wydaje solo, nagrywa tylko z pezetem


Aha, no to czekam. Dzięki za info.
A może wiecie czy można skądś ściągnąć cały Beef Płomień 81 vs. Tede?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 22:30, Jacob Aaron napisał:

Jaka jest najlepsza płytka rapowa do kupienia do 3 dyszek?

Kod3x, Manewry Mixtape Gurala, Operacja Kocia Karma Killaz Group, Nigdy nie mów Nigdy Molesty, z Polskich Rap płyt, za 30 zeta, masz w czym wybierać, podałem Ci tylko to co od razu przyszło mi do głowy ;]
Jeśli chodzi o zagraniczny Rap, płyty do 3 dyszek, polecam: Doctor''s Advocate The Game''a, The Infamous Mobb Deep (klasyka Rapu z 95 roku, mi sie udało kupić ta płytę w MM za 25 złociszy), Soundtrack z Tupac: Ressurection jest bardzo dobry, i kosztuje chyba 35 zeta, jest na nim głównie Pac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 23:03, Jacob Aaron napisał:

Dzięx. Chyba wezmę Manewry Mixtape Gurala.

Polecam, kozacka płytka ;]

BTW: Ja sie znowu jaram francuskim klasykiem ;] IAM, cała płytka L''école du micro d''argent, mistrzostwo po prostu ;] Kawałek Dangereux i La Saga mogę bez przerwy słuchać ;] Bez obawy mówię że to już klasyka Rapu, cała płyta ;] Chociaż jak ktoś chce ją kupić, wątpię czy mu sie to uda, 97 rok, już raczej w sklepach jej nie ma ;]
Macie na obczajenie:

http://pl.youtube.com/watch?v=l2rEdM5x4DU - Petit Frere
http://pl.youtube.com/watch?v=4ZPjgjkSv9g - La Saga (ft. Wu-Tang Clan)
http://pl.youtube.com/watch?v=sVAw5WgWjdY - Dangereux (MISTRZOSTWO :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 23:41, Pablo don Skowrone napisał:

Ej Nugget, chłopaki mają nerwówkę przed jutrzejszym?? xDD

Schiza jest, ale będzie git ;] Zastanawiam sie czy brać gramofon, ale chyba jestem jeszcze za slaby żeby skreczować na koncercie ;p Ale zobaczycie za jakiś czas - Dj NuGG Was rozwali xD

Dnia 11.04.2008 o 23:41, Pablo don Skowrone napisał:

Texty znają?? ^^

Hejt jeszcze rano mi dzisiaj nawijał w drodze na praktyki ;p On teksty dobrze zna, nie wiem jak reszta ;p Jutro koncert o 15:30, a u Hejta zbieramy sie (TSM) o 11 żeby jeszcze ćwiczyć ;p Ja może wybije na scenę jak będzie wystarczająco dużo majków ;p Ale obym nie musiał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 23:44, NuGGet napisał:

> Ej Nugget, chłopaki mają nerwówkę przed jutrzejszym?? xDD
Schiza jest, ale będzie git ;] Zastanawiam sie czy brać gramofon, ale chyba jestem jeszcze
za slaby żeby skreczować na koncercie ;p Ale zobaczycie za jakiś czas - Dj NuGG Was rozwali
xD

Trzymam cię za słowo xDD

Dnia 11.04.2008 o 23:44, NuGGet napisał:

> Texty znają?? ^^
Hejt jeszcze rano mi dzisiaj nawijał w drodze na praktyki ;p On teksty dobrze zna, nie
wiem jak reszta ;p Jutro koncert o 15:30, a u Hejta zbieramy sie (TSM) o 11 żeby jeszcze
ćwiczyć ;p Ja może wybije na scenę jak będzie wystarczająco dużo majków ;p Ale obym nie
musiał ;p

No to ładnie xD Ćwiczenia od rana i plan awaryjny xD Mam nadzieję, że ze sprzętem nie będzie żadnych problemów technicznych ;-)
A potem do Spiża wybijamy?? :P

razormw, spróbuję coś fonem nagrać xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 23:59, razormw napisał:

O kurde to jutro ten koncert? :D sponsorowany przez Croppa xD jakieś filmiki i zdjęcia
poróbcie ;p

Cropp nas olał, i my mamy go w... wiadomo ;p Typ z Lord''a ma do nas zadzwonić, mamy dostać jakieś koszulki. Jedna koszulka Lord''a - jakieś 70 zeta. A zdjęcia będą ;]

Pablo don Skowrone
Potem do Spiża ;] Będzie ostra popijawa ;] Ja mam zamiar sie schlać jak nigdy ;p Jeszcze przy barze będzie kumpel White''a z OsR, to PRL będzie miało browary za pół ceny ;p Wbijasz też do Spiża ? ;]

Jak możesz to nagraj coś fonem choćby i wrzuć na YT albo coś ;p Bo nie wiem czy nam wypali typek z kamerą ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 00:01, NuGGet napisał:

> O kurde to jutro ten koncert? :D sponsorowany przez Croppa xD jakieś filmiki i
zdjęcia
> poróbcie ;p
Cropp nas olał, i my mamy go w... wiadomo ;p Typ z Lord''a ma do nas zadzwonić, mamy
dostać jakieś koszulki. Jedna koszulka Lord''a - jakieś 70 zeta. A zdjęcia będą ;]

O to pokraki. Nigdy nie lubiłem Croppa xDS

Dnia 12.04.2008 o 00:01, NuGGet napisał:

Pablo don Skowrone
Potem do Spiża ;] Będzie ostra popijawa ;] Ja mam zamiar sie schlać jak nigdy ;p Jeszcze
przy barze będzie kumpel White''a z OsR, to PRL będzie miało browary za pół ceny ;p Wbijasz
też do Spiża ? ;]

Zapewne może wybiję i wypiję :] Zobaczę w jakim będę nastroju xDD

Dnia 12.04.2008 o 00:01, NuGGet napisał:

Jak możesz to nagraj coś fonem choćby i wrzuć na YT albo coś ;p Bo nie wiem czy nam wypali
typek z kamerą ;p

Zobaczę czy mogę na moim fonie polegać xD Ale coś tam pokręcę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale ta strona LCK jest biedna...
http://www.lck.art.pl/menu.php?id=michal
Nawet nie wiedzą kto będzie grał koncert... Frikes w wojsku, więc go nie będzie, a tutaj dalej jest jako grający. Do tego na liście nie ma TSM, OsR, Haksa... Nie wiem kto ta stroną zarządza...

A na lca.pl znowu nas, TSM, nie ma... Dobrze że jest kilka plakatów na mieście, to ludzie będą wiedzieli kto gra...
http://kulturalia.lca.pl/legnica,news,11830,Koncert_dla_Michala_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 00:01, NuGGet napisał:

> O kurde to jutro ten koncert? :D sponsorowany przez Croppa xD jakieś filmiki i
zdjęcia
> poróbcie ;p
Cropp nas olał, i my mamy go w... wiadomo ;p Typ z Lord''a ma do nas zadzwonić, mamy
dostać jakieś koszulki. Jedna koszulka Lord''a - jakieś 70 zeta. A zdjęcia będą ;]

Pablo don Skowrone
Potem do Spiża ;] Będzie ostra popijawa ;] Ja mam zamiar sie schlać jak nigdy ;p Jeszcze
przy barze będzie kumpel White''a z OsR, to PRL będzie miało browary za pół ceny ;p Wbijasz
też do Spiża ? ;]

Jak możesz to nagraj coś fonem choćby i wrzuć na YT albo coś ;p Bo nie wiem czy nam wypali
typek z kamerą ;p


Cropp miał was sponsorować? To nawet dobrze, jak na początek ;] A Lord to już w ogóle. Gratuluję i powodzenia w następnych nagrywkach.
http://pl.youtube.com/watch?v=mz_Y6L-A3Bk - zatrzymajcie na początku i popatrzcie kto ich sponsoruje ;D
A na innych teledyskach to chyba Clinic lub Mass, ale oni już trochę nagrywają, chyba od 2001 roku.
PS. Ściągnąłem EP Zakaz kopiowania Hejta. Miło się słucha. Nieprawdopodobne przypadki rządzą. Jakoś lubie piosenki z historyjkami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 09:53, NuGGet napisał:

Ale mam schize przed koncertem dzisiaj.... O.o


Trzymam kciuki za udany koncert i powiedz jakiemuś zaprzyjaźnionemu ziomkowi by nagrywał lub coś w tym stylu. Muszę zobaczyć jak tam sobie radzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2008 o 10:38, YahooPL napisał:

Trzymam kciuki za udany koncert i powiedz jakiemuś zaprzyjaźnionemu ziomkowi by nagrywał
lub coś w tym stylu. Muszę zobaczyć jak tam sobie radzisz ;)

No może ktoś będzie kręcił telefonem ;p Foty sam będę cykał, bo jednak gramofonu nie biorę i nie będę tam skreczował, jestem jeszcze zdecydowanie za słaby ;p Dzisiaj raczej fotek nie dam, bo po koncercie idziemy na ostryyyyy melanż ;p Pewnie wrócę do domu dopiero w nocy, albo jutro ;p

Eh, zaraz wychodze... ;p Schizuje sie jak cholera ;p Sam raczej nic tam nie robie dzisiaj, ale oby ziomkom poszło jak najlepiej... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować