Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Szieeeea :P
No to mamy już promomix od Tedego, jeszcze tydzień do premiery...
http://www.hip-hop.pl/teledyski/projector.php?id=1213350338
ja raczej kupie w wersji rozszerzonej, choćby po to, żeby zobaczyć jak mają urządzone studio :). Zresztą zawsze lubiłem Tedego.

No i 2 news. Wyszła dla mnie śmiechowa płyta Żuroma :P W sumie nie słuchałem, ale patrząc na poprzednie produkcje, to nie ma za bardzo czego słuchać. Ale, ale... chłopak wziął się za dissowanie...
Poniżej diss na Sokoła, Borixona oraz Peje:
http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1213361949
Dla mnie nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:54, kedzior141 napisał:

Super, wielkie dzięki!


spoko, a tak w ogóle to "zapracowany obibok" ciry to koozak produkcja, jaram sie jak dziecko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Tedego: w kilku wywiadach na YouTube masz pokazane jak wygląda studio. Co nie zmienia faktu, że warto kupić wersję rozszerzoną ;)

A co do "dissu" - choćby miał piekielne argumenty to z takim flow, stylem i dykcją raczej nikogo nie urazi. Już lepiej jakby to napisał.

Na poniedziałek jest zapowiedziana pewna informacja o ŚD, która ma każdego powalić na łopatki (i do tego kilka wykrzykników). Ciekawe. Chodzą ploty, że ma być gościnnie sam król Jay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby Tede i Jay-z nagrają razem piosenkę ? taa...chyba że chodzi o tego psa Tedego co się Jay-z nazywa...
Były w ogóle jakieś wspólne kawałki raperów z Polski z tymi z USA ? jedyne co mi teraz na myśl przychodzi to Ice-T i Liroy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, mało masz kooperacji? Teraz choćby u Gurala na ElPolako będzie jeden ziomek z Elephant Tribe, w sumie nie są jakoś super znani, ale już na przykład AfuRa to chyba coś wszystkim mówi? Właśnie on nagrał z łódzkim składem Familia HP. Na bank by się jeszcze dużo ludzi znalazło, coś po prostu kiepsko szukasz :P

BTW: El Polako i Ścieżka Dźwiękowa (wer. rozszerzona) już zamówione w preorderze :) Teraz tylko jakoś ten tydzień niech przeminie i już można się cieszyć dobrym rapem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>coś po prostu kiepsko szukasz :P
Nie mówiłem nic że szukałem i nie znalazłem,tylko że na myśl przyszło mi tylko Ice-T i liroy :P "A pamięć zawodna jak prognoza, to skleroza".
>ale już na przykład AfuRa to chyba coś wszystkim mówi?
Trudno żebym go nie znał :P

ko?nik Boże...jak mogłem zapomnieć o tym kawałku ? xD Zmęczenie po całym roku nauki daje się we znaki...:D
Proszę ignorować mój post z tamtym pytaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jest jakiś ziomuś Gorzki, co ma ponoć na swojej płycie Akona, kogoś z Wu Tang Clanu i jeszcze innych, ale jak słyszałem jego nawijki, to musi mieć niezły łeb do ogarniania, bo w rapie to on amator niemalże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzki - Raper i producent. Zadebiutował w 2001 roku wydając z zespołem Elita Kaliska album "e.k.i.p.a". W ramach jego promocji Elita koncertowała m.in. przed takimi gwiazdami, jak: Cappadona z Wu Tang Clan, DJ Vadim czy Loop Troop.Maj 2006 to data premiery solowej płyty Gorzkiego, na której gościnnie pojawili się Mr.Complex, MC Lyte, Grand Agent oraz Gosia Andrzejewicz.
O Akonie nic nie ma a co do Wu Tang''u to koncertowali przed nimi tylko...a Andrzejewicz to bez komentarza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nieaktualne info ;]

"Album "Kontrawersja" dostępny jest już w sklepach, a gościnnie na nim udzieliły się największe gwiazdy amerykańskie takie jak JT Bigga Figga, Akon, Bizarre (D12), Craig G, Wu Tang Clan, Jurassic 5 i inni ... nie zabrakło również polskich gwiazd takich jak Stanisław Soyka, Patricia Kazadi, czy Jakub Zak. Wydawca albumu jest nowa wytwórnia 777 records (www.777records.com - sprawdź promocje na stronie!) z Sieradza." z hip-hop.pl

A tu jego klip z Craigiem G: http://pl.youtube.com/watch?v=nib-IfpReTk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 21:35, ..::leŚniak::.. napisał:

I jeszcze jest jakiś ziomuś Gorzki, co ma ponoć na swojej płycie Akona, kogoś z Wu Tang
Clanu i jeszcze innych, ale jak słyszałem jego nawijki, to musi mieć niezły łeb do ogarniania,
bo w rapie to on amator niemalże.


Żartujesz? Człowiek on nagrywał w Elicie Kaliskiej, dobry ziomek z niego :P
Posłuchaj tego:
http://olka2812.wrzuta.pl/audio/lcmMYtfJVk/elita_kaliska_-_o_co_tu_chodzi
Jeszcze jeden oldschoolowy kawałek, bardziej imprezowy:
http://ziomthc.wrzuta.pl/audio/yBdmtXHLAh/gorzki_-_alko

W sumie nie kminie czemu ludzie tak najeżdżają na niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, ten pierwszy kawałek dla mnie świetny, zdecydowanie poprawia Gorzkiego w moich oczach ;]

Moja wcześniejsza opinia opierała się na tym kawałku, do którego dałem link. I dalej uważam, że wcale się w nim nie popisał.

A co do najeżdżania - nie wiem czy miałeś na myśli mnie, czy o ogóle piszesz, ale jakby co to ja nie miałem zamiaru na nikogo najeżdżać (rozumiem przez ten wyraz bezsensowne jechanie po kimś) tylko wyraziłem opinię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:42, ..::leŚniak::.. napisał:

A co do najeżdżania - nie wiem czy miałeś na myśli mnie, czy o ogóle piszesz, ale jakby
co to ja nie miałem zamiaru na nikogo najeżdżać (rozumiem przez ten wyraz bezsensowne
jechanie po kimś) tylko wyraziłem opinię ;]


Nie nie chodziło mi o Ciebie, mówię ogólnie. To że zaczął robić też bardziej imprezowe kawałki to go deklasuje? Szkoda, że niektórzy tak myślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie którą płytka będzie lepsza ? Tedego czy DonGuralesko ? ja stawiam na Tedego bo bardzo mi się podoba jego styl , a dzięki temu że jest jednym z tych "starszych" raperów/hip-hopowców i trochę przeżył to ma o czym nawijać, tak moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 15:06, Valentino S.A. napisał:

jak myślicie którą płytka będzie lepsza ? Tedego czy DonGuralesko ? ja stawiam na Tedego
bo bardzo mi się podoba jego styl , a dzięki temu że jest jednym z tych "starszych"
raperów/hip-hopowców i trochę przeżył to ma o czym nawijać, tak moim zdaniem ;)


No nie powiedział bym, że Tede jest dużo ''starszy'' jeśli chodzi o rap. On po prostu szybciej się wybił i tyle. Ja sam wole DGE i myślę, że jego płyta będzie lepsza. Zresztą obie płyty będą kozackie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ścieżka Dźwiękowa" to zbiór aktualnych komentarzy dotyczących życia codziennego, branży muzycznej, a nawet polityki. Dla starszych słuchaczy ciekawe i wywołujące "łezkę w oku" bez wątpienia będą wspomnienia lat ''90 dwudziestego wieku. "Ścieżka Dźwiękowa" to płyta zupełnie inna niż wszystkie poprzednie. Szczera do bólu i jak zawsze kontrowersyjna."

Z tego co słyszałem już, na El Polako będzie znowy bragga, więc stawiam na Tedego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obydwu wykonawców sympatią szczególną nie darzę. Jak dla mnie nie ten kierunek rapu, od rapu oczekuję czegoś innego. Ale stawiam na Tedego (chociaż płyty zapewne nie kupię), a każdy kto pamięta "Trzyhę" pewnie wie dlaczego. Gurala najzwyczajniej w świecie nie trawię. Robi rap, który mi się nie podoba, a czasami nawet odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare to już, ale przynajmniej pokazuje że Crunk też może czegoś nauczyć.
Btw. to nie Lil'' Jon mimo iż to "Yeahh" na początku brzmi dokładnie jak u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować