Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 16:34, ..::leŚniak::.. napisał:

Może jestem nienormalny [...]

Moze i tak ;P
Niby zapoznalem sie zarowno z promomixem, jak i z nagraniem z audycji RMI FM, ale nadal nie za bardzo wiem czego spodziewac sie po tej plytce, ale wiem jedno - bity sa prze-ko-za-ckie.

Dnia 17.06.2008 o 16:34, ..::leŚniak::.. napisał:

O właśnie, mam pytanie. Na czym słuchacie muzyki (żeby nie było offtopu, to niech zamiast "muzyki" będzie "rapu")?

Przewaznie pecet, no i telefon, odkad mam model obslugujacy mp3. Choc z tego ostatniego ostatniego slucham troche mniej, bo zerwalem przejsciowke na minijacka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:34, ..::leŚniak::.. napisał:

O właśnie, mam pytanie. Na czym słuchacie muzyki (żeby nie było offtopu, to niech zamiast
"muzyki" będzie "rapu")?

Najlepsze co może być :D iPod Nano. Miazga, normalnie teraz nie mógłbym wrócić do słuchania na czym innym chyba, ale tylko w połączeniu z dość dobrymi słuchawami, bo te od iPoda oryginalne są nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie miałem możliwości zakosztowania takiego sprzętu, ale słyszałem same dobre opinie.

Mam takiego niusa, trochę właśnie odnośnie jakości muzyki. Być może niedługo wprowadzony na rynek zostanie nowy format mający wyprzeć MP3 (nazywa się chyba MT9, ale głowy nie dam), który cechował się będzie właśnie lepszą jakości i podzieleniem muzyki na 6 kanałów (będzie można regulować każdy oddzielnie), przez co audiofile mają być wniebowzięci (mrrr... ;] ). Ale nie wróżę sukcesu. Przecież do katowania hitów z Eski nie trzeba mieć dobrej jakości (ale pojechałem Tedzikiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Lipa. Od ilu juz lat on robi taki sam badziew? W dodatku to jest slabsze niz stare kawalki, wiec chyba Tedzik sie cofa w rozwoju. A refren to w ogole beka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry kawałek człowieku :) Nie wiem o co Ci chodzi. W sumie trochę zalatuje Stanami, bo teraz jest tam BOOM na śpiewane refreny, ale jak dla mnie fajnie to wyszło :] W sumie nie każdemu podchodzi jego styl.

EDIT: Co do badziewia, to przesłuchajcie sobie kawałki tej "ekipy" http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.php?usr=12136208926875 .
Kurdę, a myślałem, że ja słabo nawijam <lol>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:57, MastAlol napisał:

EDIT: Co do badziewia, to przesłuchajcie sobie kawałki tej "ekipy" http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.php?usr=12136208926875
.
Kurdę, a myślałem, że ja słabo nawijam <lol>.


W 3 osoby to taką płytę idzie napisać i nagrać w góra 3 dni [nie maniakując przy tym oczywiście] ... bez kitu :D
A w rodzaju rapu maja wpisane "Hardcore" ... ich jest tam ledwo co słychać, a co dopiero do hardkoru xD [EDIT: dobra to było w ulubiony rodzaj, a nie wykonaywany, mój błąd :D]
Sprzętu na jakim to nagrali juz nie będę komentował xD

Jedyny + jaki tam zauważyłem to beat do "W Życiowej Walce". Polałem jak koleś się przejęzyczył w "Nie Jestem Pozerem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 23:03, Dante Dy`nei napisał:

Jedyny + jaki tam zauważyłem to beat do "W Życiowej Walce". Polałem jak koleś się przejęzyczył
w "Nie Jestem Pozerem"


Bity mają kradzione na bank, sądzisz, że takie szczyle zrobiły by jakiekolwiek podkłady z sensem? Wątpię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 18:34, MastAlol napisał:

Tymczasem jest już 1 singiel z nadchodzącej płytki Tedego.
http://www.wrzuta.pl/audio/hFfrm2F6LQ/ Tede - Diler, jak dla mnie to grubas na maksa
:) Oby cała płytka taka była to będzie nieźle.


Ten Refren jak (śpiewa/rapuje) To mi się skojarzyło od razu "Speeding" Rick Rossa. Tede i tak jest już ustawiony , czy wyda słabą płytkę i tak zawszę będzie . Ale czasem jakiś fajny kawałek mu się trafi . Nowy Buhh mi się np bardzo podobał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 23:40, MastAlol napisał:

Bity mają kradzione na bank, sądzisz, że takie szczyle zrobiły by jakiekolwiek podkłady
z sensem? Wątpię :)


Akurat w tym przypadku idzie się domyślić, ale beat i tak jest fajny.
W sumie to ja też używam kradzionych, bo sam nie robie beat''ów [nie mam zajawki/skillsów/szkoda czasu], a jakoś nikogo znajomego który by sie tym trudnił też nie mam.
Ale o beat''y będę sie martwił dopiero, jak będę miał w planie coś co będę chciał sprzedać, bo w innym przypadku nie są mi zabardzo potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suuuuper :D juto wychodzi już nowa płytka Tedego jak wszyscy wiedzą :P tyle że nie mam pojęcia czy ta edycja z DVD będzie od jutro dostępna w moim Empiku :P nie orientuje się ktoś czy takei edycje specjalną z muzyką hip-hop są zawsze dostępne w dniu premiery w Empiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy jaką umowę podpisze Empik z wytwórnią. Słyszałem, że ma być edycja specjalna Tedego w Empiku, ale pewnie jest ograniczona ilość na każdy empik. Ja w każdym razie zamówiłem na Merlinie i pewnie jutro jeszcze nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie taki kultowy (dla mnie) tekst " Yeah Boyyyy"? Wiecie kto go nawija? Ja wiem, tylko Kermit mówi, że miał prawa nie znać itd. i ciekawy jestem czy wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:34, Dante Dy`nei napisał:

Tha Carter III po tygodniu osiągnął platynę.
Weezy wspomniał, żebyśmy czekali na IV część ... http://youtube.com/watch?v=C-P7sFnzMeE


Mam nadzieje że IV będzie ciut lepsza , nie powiem Carter III miał świetne kawałki jak "Lollipop" , "Let The Beat Bulid" i "Got Money" Ale brakowało mi czegoś . Ostatnio słucham starych kawałków na youtube Weez''ego jak np
Hustler Musik i Fireman to jest świetna muza na wysokim poziomie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 16:45, olki77 napisał:

Mam nadzieje że IV będzie ciut lepsza , nie powiem Carter III miał świetne kawałki jak
"Lollipop" , "Let The Beat Bulid" i "Got Money" Ale brakowało mi czegoś . Ostatnio słucham
starych kawałków na youtube Weez''ego jak np
Hustler Musik i Fireman to jest świetna muza na wysokim poziomie .


Ja czytałem, że III w porównaniu z poprzednimi nie wyszła zbyt dobrze. Sam jeszcze nie kupowałem i nie słyszałem z niego nic poza Lollipop, który nawet mi sie podoba i nieźle buja, ale jakos mi się nie śpieszy teraz żeby go przesłuchać.
Btw. trochę nudny się koleś robi z tym Carterami. 3 częsci to wystarczająco jak na jedną nazwę. Mógłby wymyślić coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 13:52, MastAlol napisał:

Znacie taki kultowy (dla mnie) tekst " Yeah Boyyyy"? Wiecie kto go nawija? Ja wiem, tylko
Kermit mówi, że miał prawa nie znać itd. i ciekawy jestem czy wiecie.


Public Enemy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować