Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dziecko zbłądziło na złej drodze życia i szuka tutaj duchowego spokoju xD A tak serio, to na forach w necie, powinno się od razu banować dzieci neo ;p Po cholerę utrudniać sobie życie, męcząc się z nimi, lepiej dać bana i spokój ;p
A co do Alfy i Omegi, to mi sie już nawet nie chce czekać ;p Nudzi mnie to olewanie słuchaczy, najpierw Gural (El Polako miało wyjść już daaawno temu), a teraz Fokus, ciekawe o ile się opóźni nowa Molesta, że już o nowym HG nie wspomnę... Jedynie Ostry wydaje płyty w terminie i nie łapie opóźnień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mówią,że ŚD lepsza mają rację ;p Na początku mi się bardziej El Polako podobało(może dlatego,że bity lepsze),ale po kilku przesłuchaniach obu płyt to ŚD lepsza :P bardziej dojrzała i ma więcej kawałków o czymś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŚD ma więcej kawałków o czymś bo to nie bragga tak jak El Polako... Chyba jako jedyny uważam że El Polako jest lepsze od ŚD, ale i tak zostaje przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja wrzucę swoje trzy grosze jako ''weteran'' tematu ;P
Powiem tyle, że miałem okazję przesłuchac płytę Gurala. Słabo. Teksty bez sensu, technika trochę leży (chodzi o rymy podwójne. Nie wsłuchiwałem się, ale zdaje się, że Gural często stosuje powtórzenia, a nie rymy), a bity... wszystkie takie same. Wybaczcie jedyny wyróżniający się to Mercedes Benz bodaj, a reszta niczym się nie różniąca od siebie. Ale się nie rozczarowałem. Od Gurala nie wymagałem niczego inteligentnego, czy ambitnego.
ŚD jeszcze nie przesłuchałem, ale postaram się zapoznac.

Więc co lepsze? Ja tu tylko sprzątam, rzecz jasna ;) I płyta Tymona, a potem długo nic. Chyba, że przesłucham nagranie Łony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj, sprawdzaj Łonę, jak dla mnie to on nie ma konkurencji w tym kraju ;] Oczywiście jeśli chodzi o rap o czymś, bo jeśli ma to być bragga, to wiadomo, że są inni ;]

Wiedzieliście o tym, że Tymon jest doktorem ekonomii?! Wiedziałem, że należy on do wykształciuchów, ale jak się dowiedziałem o tytule doktora, to człowiek nieźle mi zaimponował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 21:16, ..::leŚniak::.. napisał:

Sprawdzaj, sprawdzaj Łonę, jak dla mnie to on nie ma konkurencji w tym kraju ;] Oczywiście
jeśli chodzi o rap o czymś, bo jeśli ma to być bragga, to wiadomo, że są inni ;]

Jak dla mnie "naj naj" jest O.S.T.R, ale Łona jeden z najlepszych.

Dnia 25.06.2008 o 21:16, ..::leŚniak::.. napisał:

Wiedzieliście o tym, że Tymon jest doktorem ekonomii?! Wiedziałem, że należy
on do wykształciuchów, ale jak się dowiedziałem o tytule doktora, to człowiek nieźle mi zaimponował ;]

Wiedziałem. Wiedziałem także, że napisał książki o Public relations ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 21:16, ..::leŚniak::.. napisał:

Wiedzieliście o tym, że Tymon jest doktorem ekonomii?! Wiedziałem, że należy
on do wykształciuchów, ale jak się dowiedziałem o tytule doktora, to człowiek nieźle
mi zaimponował ;]


i do tego wykłada na Uniwersytecie ekonomicznym we Wrocławiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 22:38, don Scovrone napisał:

i do tego wykłada na Uniwersytecie ekonomicznym we Wrocławiu ;-)


O kurde, ten człowiek mnie coraz bardziej zadziwia.

W ogóle pełno raperów się kształci za co (moim zdaniem) im chwała. Jak to nawinął VNM: "Niektórzy mówią, że nauka to grunt/ Ja uczę się, bo nie chcę udawać, że moja waluta to funt/ Je*ać, że otwarte są te granice, chce żyć w kraju, z którego mam pieczątkę w metryce".

Ale i tak największe zaskoczenie dla mnie to były studia Boskiego Romana z Firmy na UJ ;D

ko?nik
A o książkach to też wiedziałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Pih? Ukonczyl prawo - co prawda nie wiem na jakiej uczelni, ale to nie ma wiekszego znaczenia - <ironia mode> w koncu to wybitne osiagniecie dla hophipowego bandziora ;> </ironia mode>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 23:05, Damian14BO napisał:

A Pih? Ukonczyl prawo - co prawda nie wiem na jakiej uczelni, ale to nie ma wiekszego
znaczenia - <ironia mode> w koncu to wybitne osiagniecie dla hophipowego bandziora
;> </ironia mode>


Wiem, razem z Pyskatym ;] Obydwaj na Uniwersytecie w Białymstoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2008 o 18:55, razormw napisał:

Ci co mówią,że ŚD lepsza mają rację ;p Na początku mi się bardziej El Polako podobało(może
dlatego,że bity lepsze),ale po kilku przesłuchaniach obu płyt to ŚD lepsza :P bardziej
dojrzała i ma więcej kawałków o czymś xD


Całkowicie się z Tobą zgadzam :) Początkowo El Polako mnie zmiażdżyło bitami i w ogóle było świetne, jednak po jakimś czasie po kilku przesłuchaniach ŚD doszedłem do wniosku, że TEDE wydał produkcję lepszą od El Polako. Tak jak piszesz, jest bardziej dojrzała, widać że TEDE się rozwija- moim zdaniem w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować