Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Haha, właśnie wróciłem z Hejtem i White''m z Wrocka. ^^ Mieliśmy do wydania 450~ złotych. Hejt zaopatrzył się w vinyle dla Epro, Jeden z Def Jamu, jeden Roc-a-Fella i jeden z bitami Swizz Beats. ^^ Ja kupiłem bluzę i spodnie Jigga, kaniołkę Clinica a White... też kaniołke. ;p Na początku chcieliśmy kupić bluzy Molesty, albo koszulki, ale jak zobaczyliśmy ceny to nas zatkało. Bluza - 210zł. Koszulka - 90zł. O_o Masakra.

Spodnie takie mam. ;p
http://pl.skate-europe.com/details/54408-spodnie_jigga_wear_.html

BTW: We Wrocku jest po prostu najlepszy skateshop jaki widziałem. Gramofony, bonga, bluzy, spodnie, montany, wszystko po prostu. O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu w google "Siedem nielegal" - http://nakoz.org/viewtopic.php?p=7823&sid=48bc12925c230b0954be2bb65dbd8a4f

(Chwal ę się korzystaniem z googli, a kilka postów wcześniej sam tego nie zrobiłem ;D)

A co do winyli, to ja zaniedługo kupuję gramofon i pierwsza płytka jaką kupuję, to Dinale, jak starczy to coś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 16:34, Fumiko napisał:

Nie bardzo mam się gdzie spytać, więc może Wy jesteście w stanie mi odpowiedzieć - swego
czasu (dobrych parę lat temu) był bardzo popularny pewien utwór, gdzie "chórki" robiła
autentyczna diva operowa.


Czy chodzi Tobie o "Nana - He''s comin"?

http://pl.youtube.com/watch?v=N9lbCrjqMKw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 21:23, ..::leŚniak::.. napisał:

A co do winyli, to ja zaniedługo kupuję gramofon i pierwsza płytka jaką kupuję, to Dinale,
jak starczy to coś jeszcze.


Do skreczu to raczej gramofon (najlepiej 2) + obowiązkowo mixer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

ja dzisiaj nabylem po super niskiej cenie 3 zajebiste winyle :]


Ruff Ryders - Style P - Who Want A Problem
Def Jam - Roc-A-Fella Records - Peedi Crakk, Beanie Singel, Freeway & Young Chris
The Killa Kuts vol. 1 :P

Kilka naprawdę dobrych bitów i acapelli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 16:13, ..::leŚniak::.. napisał:

Hmmm, mnie tak jak Kermita drażnią trochę te przerwy.


No i mnie także ... nie wiem jak u innych, ale jak dla mnie to jest najwięszy minus własnie, bo ogólnie fajny klimat trzymają.
A i znwu się niejako wybiję xD bo mnie sie akurat Oldschool Funk najmniej z tych wszystkich spodobał... ale wiadomo, gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny skateshop ;D To jakaś sieć typu Andergrand? To może bym znalazł jakiś taki w swoim rejonie. Bo przy normalnych cenach (50 za dwie 12'' od Dinali, 45 za jedną 12'' Oddycham smogiem, albo tyle samo za 6 kawałków od Noona) to jest jakiś mega wypas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:15, ..::leŚniak::.. napisał:

Fajny skateshop ;D To jakaś sieć typu Andergrand? To może bym znalazł jakiś taki w swoim
rejonie. Bo przy normalnych cenach (50 za dwie 12'' od Dinali, 45 za jedną 12'' Oddycham
smogiem, albo tyle samo za 6 kawałków od Noona) jest jakiś mega wypas.

To jest w ogóle najlepszy skateshop jaki w życiu widziałem. Nie wiem czy to jakaś sieć, raczej nie. Sklep nazywa się Underground (Tak po prostu) i jest na mieście we Wrocku, pod McDonaldem. Może sobie przesłuchiwać vinyle (Na moje oko jest ich tam z 500), można tam kupić bonga, faje, deski (Nawet do snowboardu), luźne ciuchy (StoPro, Clinic, wszystkie szanujące się marki), nawet są Montany. O_o Ludzie którzy siedzą w tym temacie od początków, znają JrG, on właśnie w tym skateshopie robił graffiti. Niektóre rzeczy są drogie (Markery Montany - 40 zeta) a niektóre tanie (Puchy Montany - 14 zeta, kaniołki Clinica, Massa - 40 zeta). Ogólnie - miazga. W wakacje tam byliśmy pierwszy raz, jak tam weszliśmy to nam szczeki opadły, nigdy takiego skateshopu nie widzieliśmy. Aha, jakby ktoś tam był, to niech zajrzy do galerii obok, na piątym piętrze jest też skateshop, cichy Prosto, Respekt, tylko tam jest drogo. Ale i tak taniej niż w Legnicy, u nas, w tym skateshopie kupiłem spodnie Jigga za 155 zeta, a w Legnicy Clinica kosztują 180. O_o Ogólnie jak ktoś będzie we Wrocku z grubszym hajsem to niech tam zajdzie. ;] My teraz postanowiliśmy tylko tam robić zakupy, fakt jak już tam jechać to z grubym hajsem, ale lepiej zbierać długo kasę, a pojechać i wrócić z czymś naprawdę kozackim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy i tak macie fajnie, macie jakiś tam skateshop plus sklep Playerza (coś tak ktoś pisał kiedyś). U mnie "skateshop" jest jeden, ale wyposażony tak biednie, że nawet tam nie chodzę, ostatni raz byłem tam chyba rok temu. Mały jest, dodatkowo połowa sklepu to ciuchy najnormalniejsze. Jedyne co tam jest fajne to koszulki, ale i tak w cenie takiej, że z przesyłką taniej wychodzi. Montany kiedyś były, nawet tam kupowałem. Czapki w takich cenach, że głowa boli. A muzyki w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:53, ..::leŚniak::.. napisał:

Wy i tak macie fajnie, macie jakiś tam skateshop plus sklep Playerza (coś tak ktoś pisał
kiedyś). U mnie "skateshop" jest jeden, ale wyposażony tak biednie, że nawet tam nie
chodzę, ostatni raz byłem tam chyba rok temu. Mały jest, dodatkowo połowa sklepu to ciuchy
najnormalniejsze. Jedyne co tam jest fajne to koszulki, ale i tak w cenie takiej, że
z przesyłką taniej wychodzi. Montany kiedyś były, nawet tak kupowałem. Czapki w takich
cenach, że głowa boli. A muzyki w ogóle.

No, u nas w Legnicy tez lipa. ;p Jeden skateshop wielkości kiosku Ruchu. ;p Kilka bluz, spodni, i kaniołek, nic więcej, a ceny takie że głowa boli. Wiadomo że cichy Clinica, Jiggi, Mass itd, nie są tanie, ale u nas to przesada, we Wrocku można to kupić taniej. I na dodatek co tam nie pójdziemy, to typ dalej ma to samo co miech, albo dwa, temu. A "sklep Playerza" to nic innego jak magazyn. Żeby coś tam kupić trzeba znać kogo trzeba, a w Legnicy tylko chyba Prox załatwia ciuchy stamtąd. A ceny też pewnie w ch,... ;/ Ale chyba zacznę zbierać hajs na taką kurtkę jaką miał bodajże Onil na klipie ZGR, taka czarna i z przodu napis Playerz 69. Droga pewnie jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety tylko magazyn i sklepu póki co nie mają bo pytałem. Ale mają 2 konta na Allegro i tam można przeglądnąć ceny albo wylicytować za małą cenę jakieś ubrania.

Btw. Mi się bardzo podoba bluza jaką ma Miodu w klipie do "Lepiej zasnąć". Szukałem na Allegro i niestety cena przebija możliwości mojego portfela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:13, don Scovrone napisał:

No niestety tylko magazyn i sklepu póki co nie mają bo pytałem. Ale mają 2 konta na Allegro
i tam można przeglądnąć ceny albo wylicytować za małą cenę jakieś ubrania.

Z Esterem ostatnio jak gadałem to mówił że Prox może załatwić jakoś taniej ciuchy z P69. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować