Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2008 o 14:36, mcQba napisał:

@rymoholik: ja się dogram, ale nie wiem kiedy. Muszę mieć wolną chatę. Myślę,
że mój kawałek jest dobry, ale bit to mistrz: Papa ist Zuruck ^^


To czekam :P
Bo myślałem że będę Ci musiał z bani przylać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 16:16, OriginalGangsta napisał:


> postaram się :P
Ja na nie wbiłem, i mi to wygląda na prawie skończone. ;p Ale ja się tam na tym nie znam...
;p



ale nie jest :P
bo cos panel admina nie dziafa :P
dzisiaj na nowo wgram skrypt


EDIT :

WBIJ NA GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 14:25, rymoholik napisał:


TYCH CO WYSŁALI JUZ TRACKI/SESJE PROSZĘ O PONOWNE PRZESŁANIE NA hejtpl@gmail.com BO MIAŁEM
FORMATA !! :P


W sensie ja wysyłałem już po formacie jak kojażę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 18:29, Dante Dy`nei napisał:

W sensie ja wysyłałem już po formacie jak kojażę ...


nie :P
bo upgrade''owałem bebechy wczoraj i musialem na nowo system wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem teraz, że w każdym polskim poradniku do Saints Row mają być wskazówki Tedego (;D) a dodatkowo ma ruszyć niedługo sprzedaż edycji kolekcjonerskiej sygnowanej przez Tede. Ale o ścieżce dźwiękowej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:42, ..::leŚniak::.. napisał:

Doczytałem teraz, że w każdym polskim poradniku do Saints Row mają być wskazówki Tedego
(;D) a dodatkowo ma ruszyć niedługo sprzedaż edycji kolekcjonerskiej sygnowanej przez
Tede. Ale o ścieżce dźwiękowej nic.


no to czekam :P
fajnie by było jak w polskiej edycji pojawiła się też ścieżka dzwiekowa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko będę miał hajs to będę sobie musiał kupić tą grę. ;p

BTW: Kurna, oglądam sobie tak na YT filmiki z koncertu Premiera w Łodzi... Aż mi się płakać chce że nie mogłem tam być. xD Prawdziwa Legenda Rapu w Polsce, no ja pi*****. Widać że ludzie tam szaleli, jak Nas is Like weszło to tak baunsowali że im chyba ręce odpadały. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO HG wcale nie jest najgorsze, ba ja nawet HG lubię... Z Firmy to tylko jeden kawałek mi wpadł w ucho, ale jakoś szczególnie się nim nie jarałem. ;P HG jednak nie gra rapu na poziomie Peji, czy już (haaa, przegiąłem) Paktofoniki! Ale coś tam umie. ;)

EDIT ---> Choleraaa, tak to jest jak się czyta jakieś zamierzchłe strony tego tematu. ;P Potem się jakieś bzdury pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się wszyscy pruli na Sokoła, TPWC, itd., a tu nawet Common zrobił ostro elektroniczny bit do Universal Mind Control http://videos.onsmash.com/v/YmDCp8jTnUufxUye :P. Ponoć cały nowy album ma być taki, więc czekam z niecierpliwością :].

Zamawiał ktoś może w Asfalt Shopie jakieś pre-ordery? Kiedy trzeba zapłacić? :D Zamówiłem nowy album Fisza i Emade - Heavi Metal i nie wiem, a premiera 21 listopada :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 19:59, OriginalGangsta napisał:

BTW: Kurna, oglądam sobie tak na YT filmiki z koncertu Premiera w Łodzi... Aż mi się
płakać chce że nie mogłem tam być. xD Prawdziwa Legenda Rapu w Polsce, no ja pi*****.
Widać że ludzie tam szaleli, jak Nas is Like weszło to tak baunsowali że im chyba ręce
odpadały. ;p

Ja czytałem opinię człowieka, który był na koncercie, że trochę się rozczarował, bo wcale nie było tak cudownie (tzn. że po Premierze oczekiwał masakry, a była tylko porządna impreza).

A to Saints Row 2 normalna edycja kosztuje 100zł, czyli tą dodatkową trzeba liczyć w przedziale 140-200zł. Jak dla mnie aktualnie masakra, nie wiem kto powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają, ale się z nim nie zgodzę ;D

I jeszcze w każdej normalnej edycji będzie płyta z "materiałami promocyjnymi przygotowanymi we współpracy z raperem Tede", zapomniałem napisać. Pewnie jeden klip, co go mają kręcić, plus tapeta jakaś, trochę lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:56, ..::leŚniak::.. napisał:

A to Saints Row 2 normalna edycja kosztuje 100zł, czyli tą dodatkową trzeba liczyć w
przedziale 140-200zł. Jak dla mnie aktualnie masakra, nie wiem kto powiedział, że pieniądze
szczęścia nie dają, ale się z nim nie zgodzę ;D

"Tylko bogaci mogą mowic mi ze pieniadz nie daje szczescia" K44 ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 09:56, ..::leŚniak::.. napisał:

Ostatnio zacząłem słuchać The Billsów i oni nieźli są ;D

"Jestem tłusty jak czwartek!"
"Uważaj jak będziesz w sklepie, bo mój człowiek Cię sklepie"


W sensie ten punk rockowy zespół, bo widziałem jakieś plakaty z koncertem w u mnie w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować