Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 16:52, ..::leŚniak::.. napisał:

Nowy track Eminema: http://sharebee.com/25f54681

I potwierdził oficjalnie, że tytuł jego nowej płyty to Relapse, a nie King Mathers czy
jakoś tam inaczej. To będzie chyba pierwsza zagraniczna płyta jaką kupię, mam starego
Eminema w oryginale, ale nie wiem skąd się tam wziął ;D

wrzuć to na speedyshare albo rs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 17:15, ..::leŚniak::.. napisał:

Na Waszym miejscu to miałbym zajawkę jak cholera.

Ja jestem tak zajarany że masakra, mimo że gram tylko jeden kawałek który mam z Hejtem. ;D Od 8 lat słucham Rapu ale jeszcze nigdy nie byłem tak zajarany jak teraz, a jak już będzie ten 6 Listopada to będzie masakra po prostu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycofuję się z mixtape''u, bo:
1.Nie umiem zapełnić 2 minut słowami, a szybko nie jadę
2.Jeśli chodzi o słowa to po kilkunastu wersach nie mogę już nic napisać sensownego
3.Nie podoba mi się mój głos, kiedy nagrywam
4.Nie umiem pojechać dobrze po obojętnie jakim bicie
5.Dalej jeśli chodzi o słowa to jaram się tylko ośmioma linijkami, które uważam za dobre
6.Nie umiem utrzymać kawałka na jeden temat, rozwijam naraz parę i robie z niego gówno

Może na projekty typu "Rap Gram" jeśli jeszcze jakieś będą się postaram coś napisać.
Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2008 o 21:09, don Scovrone napisał:

Masakra?! Melanż, bauns, miazga!!

Oj, człowieku, żałuj ze nie grasz (Zresztą, tylko wtajemniczeni mieli na to szanse. ;p), dostaniemy koszulki, plakaty do popisania itd. Nie będziemy pili ze wszystkimi tylko w elitarnym gronie, w tajnym pokoju, z Fokusem. ;D Jak to powiedział szef Furii, "Naje*** się z Fokusem to chyba nie jest dla Was zła opcja?". ;p Aha, wiesz gdzie jest Furia? Bo my na początku myśleliśmy że to dawne Colloseum, ale to jest na przeciwko Deutsche Banku na Złotoryjskiej, taki budynek bez szyldu, będzie biło niebieskie światło ze środka. ;]

Dnia 17.10.2008 o 21:09, don Scovrone napisał:

Jaram się!!!

A ja co mam powiedzieć? ;p Jestem podjarany na maksa. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:20, don Scovrone napisał:

Wiem, gdzie jest, wiem, spoko loko

TO dobrze, bo ja wczoraj poszedłem z Whitem pogadać z typem, właścicielem Furii. Zanim się dowiedzieliśmy że to na Złotoryjskiej, to uciekaliśmy w parku przed dresami... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:23, don Scovrone napisał:

Btw. ciągle myślę, że mam szczęście, że nigdy mnie żaden dres w tym mieście nawet nie
zaczepił :P

Hjehje, zawsze jest ten pierwszy raz, ja miałem go wczoraj. ;p Do tej pory myślałem że dresy w LCA to mit. ;p

A co do koncertu. Organizacja dobra, nikt poniżej 18 lat nie wbija, bo alko będzie się lało strumieniami. ;D Plakaty też niedługo będą w całej Legnicy, tylko my dostaniemy ze 100 żeby rozwiesić, drugie tyle na koncercie, będziemy na nich walili jakieś woje tagi, a potem dawali je ludziom. Aha, jak coś, podbij do Haksa, będą mieli 40 swoich płyt (DobrzeJest Label) i będą je rozdawali, to się załapiesz pewnie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 21:12, OriginalGangsta napisał:

A ja co mam powiedzieć? ;p Jestem podjarany na maksa. ;D



eh te studia we Wro :/ nie mogę się urwać na koncert, a bardzo bym chciał tam być :P


btw. nowe bity na moim myspace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:00, rymoholik napisał:

>

Ale masz rekompensatę - gramy kolektyw :P


a gdybym tak spróbował trochę ulepszyć ten bit ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować