Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

ej, Druga zwrotka - to będzie jak tornado pochłonę wszystko co na mej drodze pozostało

Pewnie teraz masz nadzieję że nie mam już pomysłów, mylisz się, bo ja mam i w pizdu

Milcz tu, mówi początkujący mistrz słów z kraju kwitnącej wiśni zalanej dużą ilością bimbru

Jeszcze wymiśliłem wczoraj :D:
Mówisz że wolisz chłopców, tak? ale co to są za chłopcy, co od Ciebie wolą twój odbyt, ha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze spodziewałem się kiczu, a tu było serio bardzo dobrze ;] Ty czuję że dogadałbyś się z Dantem ;D Podobało mi się. Ten drugi typ z kimś mi się kojarzy, ale nie pamiętam z kim. A trzeci wypadł blado na Waszym tle.

Sekret Mnicha
Wyślij temu typowi na YT priva, może coś zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:03, ..::leŚniak::.. napisał:

Mówiąc szczerze spodziewałem się kiczu, a tu było serio bardzo dobrze ;] Ty czuję że
dogadałbyś się z Dantem ;D Podobało mi się. Ten drugi typ z kimś mi się kojarzy, ale
nie pamiętam z kim. A trzeci wypadł blado na Waszym tle.

Sekret Mnicha
Wyślij temu typowi na YT priva, może coś zdziałasz.



Napisałem, czekam na odpowiedź ;d
Ten 2 typek przypomina mi kolesia z Siedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 07:16, OriginalGangsta napisał:

Jak ktoś może, niech wbija na koncert, nawet mcQba która mieszka w Zawadzkim przyjedzie.
;]


Według Targeo mam do ciebie jakieś 420 km, także mogę sobie pomarzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He :D Dzisiaj zobaczyłem, że w moim mieście też gra Fokus ! Koncert przed Legnickim :P 31.10 :D
Nie wym czy pójdę, bo jakoś mnie tak bardzo nie ciągnie, ale się zobaczy ile osób będzie chętnych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program - jeśli zależy Ci na prostocie obsługi to Audacity, jeśli chcesz mieć większe możliwości to Cool Edit Pro, Adobe Audition.
Nie zapomnij, że odsłuch bitu jakiś musisz mieć, najlepiej na słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:20, ..::leŚniak::.. napisał:

Program - jeśli zależy Ci na prostocie obsługi to Audacity, jeśli chcesz mieć większe
możliwości to Cool Edit Pro, Adobe Audition.
Nie zapomnij, że odsłuch bitu jakiś musisz mieć, najlepiej na słuchawkach.

Dalej, mi coś nie wychodzi. Ostatnim n00bem jestem w tych sprawach. ;/
Sprzęt na jakim chcę nagrywać, to (!) słuchawki od Skype''a, no w końcu i na nich idzie nagrywać, a lepszego sprzętu nie mam... Owe słuchawki mają dwa wejścia, żółte (chyba od słuchawek :P, tzn. żeby było słychać nutę), i taki różowy (od właśnie mikrofonu)... Próbuje nagrywać, ale nic się nie zapisuję... O co chodzi? ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:15, OriginalGangsta napisał:

Hjehje, byłem dzisiaj z Hejtem we Wrocku,

A więc zamiast do szkoły jedzie się do Wrocka?:p Nie ładnie, oj nie ładnie xD

Dnia 22.10.2008 o 17:15, OriginalGangsta napisał:

kupił mikser do gramofonów za 400 zeta prawie.
;p A za to dostaliśmy trzy płytki z Silesią na Śląskich Bitach, kozacko wydane to. ;D

Głupie pytanie - co to ta Silesia? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 18:57, Prince07 napisał:

A więc zamiast do szkoły jedzie się do Wrocka?:p Nie ładnie, oj nie ładnie xD

Na 5 lekcji mam iść? ;p Nie chce mi się do szkoły chodzić.

Dnia 22.10.2008 o 18:57, Prince07 napisał:

Głupie pytanie - co to ta Silesia? ;p

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1181804804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:06, Kermit 13 napisał:

He :D Dzisiaj zobaczyłem, że w moim mieście też gra Fokus ! Koncert przed Legnickim :P
31.10 :D

Ja nie tylko BĘDĘ na koncercie, ja będę na nim GRAŁ. ;] A radziłbym Ci iść, choćby po to żeby zobaczyć jak Fo miota na żywo Powierzchnie Tnące. ;] EH, już nie mogę się doczekać jak będę pił z tym typem przy jednym stole, może nawet coś się przysmaży. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do moich kawałków na mixtape, to solo udało mi się nagrać na lepszym sprzęcie dzisiaj u ziomka z klasy (Behringer B1 chyba), trakże jeszcze pre efektów nałoży, ułoży to wszystko tak ja ma być i na weekend powinno być gotowe. Kawałek z kumplem, czyli singiel z płyty która właśnie robimy, wymaga małej poprawki ze względu na moją ksywkę która ostatecznie [mam nadzieję xD] uległa zmianie 2 dni temu...

Wszystko powinno być gotowe najdalej na weekend, muszę tylko poszperać odnośnie pewnego efektu nakładanego na wokal używanego głównie w Strange Music przez Tech N9ne''a i Big Krizz''a Kaliko.
Wygląda to mniej więcej tak:

Na refrenie tutaj > http://www.youtube.com/watch?v=jM1ME5lENNA&feature=related > na słowach "I''ma riot maker"
j.w. > http://www.youtube.com/watch?v=DpdToGfbr04
Także na refrenie tutaj słychać w tle > http://www.youtube.com/watch?v=guXCEtYTBaA
I praktycznie na cały ten kawałek jest to nałożone > http://www.youtube.com/watch?v=dIl9Zwe4uP0

Chodzi mi bardziej o uzysaknie efektu jakby uwydatnienia tej "chropowatości" jak w tym ostatnim tracku na końcach wersów niż na niższym wokalu, bo naturalnie to oni tak na pewno nie mają.
Jakby ktoś wiedział jak to zrobić np. w Adobe Audition 1.5 to pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 17:34, Chaotizz napisał:

Owe słuchawki mają dwa wejścia, żółte (chyba
od słuchawek :P, tzn. żeby było słychać nutę)

Odsłuch bitu musi być z czego innego niż komputer, bo inaczej źle Ci nagra. Jakieś mp3, wieża, coś takiego.

Dnia 22.10.2008 o 17:34, Chaotizz napisał:

Próbuje nagrywać, ale nic się nie zapisuję... O co chodzi? ;s

Dwa wyjścia, uszkodzony mikrofon albo złe ustawienia karty dźwiękowej. Start --> Wszystkie programy --> Akcesoria --> Rozrywka --> Regulacja głośności --> Opcje --> Właściwości --> I tutaj zależnie od karty, jeśli masz taki wybór to zaznaczasz "Nagrywanie", jeśli nie to u góry rozwijasz listę, wybierasz inne urządzenie i wtedy wybierasz "Nagrywanie" --> Zaznaczasz na dole wszystkie kwadraciki i klikasz OK --> Tutaj najprawdopodobniej któryś pasek jest przesunięty na sam dół albo coś jest zaznaczone jako "Wycisz". Ustaw jak chcesz i powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować