Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 16:17, ..::leŚniak::.. napisał:

Pamiętacie raperów z Leszna? ;D Ci co gadali, że hip-hop jest z Polski i w ogóle. Zostali
tak objechani, że nagrali sprostowanie, którym jeszcze bardziej się ośmieszyli.

http://lesznotv.pl/film/2271

Regułki wyuczone na pamięć (otwórzcie Wikipedię na "hip-hop", oni mówią to samo ;D),
a na dodatek jadą po kumplach z którymi wcześniej byli, a sami gadali to samo.


Heh, Płomień i Molesta rozgłos? lol, Molesta OK, 97r. ale w tym samym roku był chyba Zip Skład, a Peja zyskał "fejm" w 2001 po Blokersach, i "Na Legalu", P81 to ''99? Poza tym koleś nawija o ulicy, a sam na "ziomków" jedzie, ziomków, którzy jeszcze miesiąc temu czy kiedy był ten pierwszy filmik byli jeszcze ziomkami. Debil, awruk.
Każdy ulicznik jest taki? Znawca wielki, i kozak, JP w sercu itp. co za społeczeństwo.
Dante
Sukcesów życzę, a mógłbyś dać linki, albo nazwę tego zespołu? Posłuchałbym sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante
Mi się podoba tylko "Niewiele" oprócz tego to same podkłady, bo lubię takie brzmienia, ale teksty wokalistki no nie podobają mi się, choć glos tak.

UWAGA Mam wieści dla hejterzyków Sokoła&Pono i DKA.

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1224879003 uuu Sokół idzie na dno, co nie?

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1224854839 tego to w sumie możecie hejtować, choć nie słuchałem tej płyty jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 10:24, Sekret Mnicha napisał:

Mleko, kefir, piwo, więcej mi nie przychodzi do głowy ;d

Spaliłem pół gieta i wypiłem 11 kielonów wódki, do domu miałem 1 km (Od miejsca gdzie był melanż) a wracałem do niego chyba ze 3 godziny, dopiero się obudziłem a i tak czuje że jestem jeszcze pijany... Masakra, jeszcze sie tak chyba nie spiłem, a do tego mam głos jak stary żul, darliśmy tam mordy jak szaleni...

BTW: Na 4Fun.TV ostatnio jest jakiś weekend z PROSTO, nie wiem o której to leci, ale wiem że jest. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 10:19, OriginalGangsta napisał:

Lekarstwo na kaca, błagam... Nie mam gdzie zapytać, więc pytam tu... Umieram ku***.


Jako kolega z akademika (xD) polecam jajecznicę (głód), gorący rosołek (kac morderca) albo Coca-Colę (pragnienie). Ale jak muli to współczuję ;P

Już to mówiłem, ale powtórzę, że hip-hop rządzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 11:41, Luque Skywalker napisał:

Jako kolega z akademika (xD) polecam jajecznicę (głód), gorący rosołek (kac morderca)
albo Coca-Colę (pragnienie). Ale jak muli to współczuję ;P

Muli mnie jak cholera, boje się ze jak coś zjem to zaraz zberetuję. ;p Wczoraj to była masakra po prostu, z Hejtem gadałem w nieznanym języku xD "Idzim do dmu zraz? Noo, niedłg wyjdzi... bla" xD Jeść mi się chce, ale nie mam ochoty lecieć rzygać do kibla. xD

Dnia 25.10.2008 o 11:41, Luque Skywalker napisał:

Już to mówiłem, ale powtórzę, że hip-hop rządzi ;)

A jak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 11:44, OriginalGangsta napisał:

Jeść mi się chce, ale nie mam ochoty lecieć rzygać do kibla. xD


To najlepsza będzie kaloryczna Coca-Cola, albo piwko ;P

Ktoś wie kiedy będzie jakiś ciekawy koncert hh we Wrocławiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 11:51, Luque Skywalker napisał:

To najlepsza będzie kaloryczna Coca-Cola, albo piwko ;P

Na alko to ja patrzeć nie moge! xD

Dnia 25.10.2008 o 11:51, Luque Skywalker napisał:

Ktoś wie kiedy będzie jakiś ciekawy koncert hh we Wrocławiu ?

12 Grudnia bodajże, Gural, Fokus, Pezet, z Hejtem się wybieramy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 11:53, OriginalGangsta napisał:

12 Grudnia bodajże, Gural, Fokus, Pezet, z Hejtem się wybieramy. ;]


i bardzo dobrze ;D Można się ustawić przed koncertem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 12:05, Luque Skywalker napisał:

i bardzo dobrze ;D Można się ustawić przed koncertem ;D

No, na pewno się ustawimy. ;] Wcześniej też coś ma być we Wrocku, ale to Hejta trza pytać. Swoją droga, on właśnie jest teraz we Wrocku. ;]

Teraz w Legnicy ma się dużo dziać. eMeM Projekt (Typki z Klubu Furia) mają organizować w LCA imprezy Hiphopowe, Fokus to podobno dopiero początek. ;] No i zdradzę, że po nowym roku będzie gruuuubo, będzie między innymi Pih. ;] Reszty nie zdradzam, nie wiem czy mogę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2008 o 12:08, OriginalGangsta napisał:

Teraz w Legnicy ma się dużo dziać. eMeM Projekt (Typki z Klubu Furia) mają organizować
w LCA imprezy Hiphopowe, Fokus to podobno dopiero początek. ;] No i zdradzę, że po nowym
roku będzie gruuuubo, będzie między innymi Pih. ;] Reszty nie zdradzam, nie wiem czy
mogę. ;p

No, a w tym roku to i może jeszcze MC Kubuś ;) Ale wiadomo, że nie pod takim nickiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2008 o 12:21, mcQba napisał:

No, a w tym roku to i może jeszcze MC Kubuś ;) Ale wiadomo, że nie pod takim nickiem
xD

Wiadomo, jak mi kac przejdzie to kończę tekst na nasz kozacki track. ;p Jak przyjedziesz do LCA to się go nagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować