Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 11:21, OriginalGangsta napisał:


> 30 października o 10:00 otwarcie nowej galerii w Legnicy - "Galeria Gwarna".
> Teraz pytanko, po jaki grzyb ja to tu piszę? A to po to, że na poziomie pierwszym
w pomieszczeniu
> 35 zostanie otwarty "Rap Shop". Po logo i nazwie wnioskuje, że będzie to
po prostu
> skate-shop tylko nie wiem jaką będą mieli ofertę :P Mam nadzieję że na pozytyw się
zaskoczę.
No, ja z Hejtem widzieliśmy przez okno znaki JP, Molesta itp. ;D W końcu to sie stało
- porządny skateshop w LCA. :D


No JP, to porządny sklep będzie ;d u mnie w mieście jest tylko jeden "skate-shop" tylko.. no właśnie, bo poza ubraniami PLNY, PROSTO., Stoprocent i innymi syfami, nie ma w tym sklepie nic, nawet butów akcesoriów nic co by było na deskę, nawet sznurówek nie mogę nigdzie kupić, bo w Croppie nigdy nie ma, ale poza Croppem to jest "ujnia" i tyle.

Co do TPWC2, to czekam o wiele bardziej niż na Fokusa, choćby dla bitów, które nawet na jedynce były kozackie i pod wiele sam jakbym miał tekst to bym nawijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie w mieście są 3 skate shopy, kiedyś były 4, ale jeden zwineli, bo im sie nie opłacało, no i jeszcze mam juicey juice shop, też mozna zaliczyć, prawie jak skate shop, tzn skate shop, a obok niego skate shop prze kot, ale jak cos kupujcie u Artura w Gramie ;] super oferta i rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłam u koleżanki, ona miała płytę z Bravo z polskim hip-hopem, bardzo podobało mi się kilka utworów, lecz nigdzie nie mogę znaleźć spisu muzki jaka na niej była ;( A chciałabym zobaczyć jacy artyści je śpiewali i jakie to były tytuły, być może kupiłabym sobie ich płyty, chciałam na Allegro.pl zamówić, ale nie wiem czy trafię w odpowiednią płytę. Tym bardziej, że w Bravo mieli kilkanaście takich płyt... z różnymi utworami.. A ja bravo nie kupuje i klapa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:36, 332 napisał:

/.../

Szczerze mówiąc, to w Bravo IMO jak dają płytę to jest to coś w stylu Meza, Taba, Pana Duże P... Czyli chłamy... Mogę się mylić, ale takie moje zdanie. Bo wątpię, żeby Peja udostępnił jakieś kawałki dla Bravo, to samo tyczy się Gurala i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:39, Chaotizz napisał:

> /.../
Szczerze mówiąc, to w Bravo IMO jak dają płytę to jest to coś w stylu Meza, Taba, Pana
Duże P... Czyli chłamy... Mogę się mylić, ale takie moje zdanie. Bo wątpię, żeby Peja
udostępnił jakieś kawałki dla Bravo, to samo tyczy się Gurala i innych.


Wiem jak oni śpiewają to nie byli oni... Jacyś mi nie znani śpiewali.
(to chyba było z Bravo... bynajmniej była to płytka z jakiejś gazety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:42, 332 napisał:

/.../

Możliwe, jeśli to było bravo sprzed kilku lat. :P Zresztą ja się tam w bravo tak dobrze nie orientuję.

Mam podobną prośbę co Pablo. Bo przydałoby się takie info i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:45, Chaotizz napisał:

> /.../
Możliwe, jeśli to było bravo sprzed kilku lat. :P Zresztą ja się tam w bravo tak dobrze
nie orientuję.

Mam podobną prośbę co Pablo. Bo przydałoby się takie info i to bardzo.


Będzie ciężko, nie pamiętam słów... a tytuły? Też nic... Pamiętam jedynie, że mi się podobało, w tym samym czasie akurat robiłyśmy projekt, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że w popcornie ( w sumie ten sam poziom co Bravo ) dawali płyty z rapem. Płyty gdzieś się walają, ale pamiętam że były na jednej:
Peja - mój rap, moja rzeczywistość
Peja - co cię boli
Dj decks ft. Aha - zła dziewczyna
Ski skład - dzień zagłady
eis - najlepsze dni

A na innej płytce było :
tede - ile można
pezet/flexxp - oczy otwarte
red - ragga
verte - uwierzyc w siebie

I na jeszcze innej pamiętam tylko :
Doniu - przestrzeń

Jak coś pokręciłem to sorry, z pamięci piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:05, RRohen napisał:

Pamiętam że w popcornie ( w sumie ten sam poziom co Bravo ) dawali płyty z rapem. Płyty
gdzieś się walają, ale pamiętam że były na jednej:
Peja - mój rap, moja rzeczywistość
Peja - co cię boli
Dj decks ft. Aha - zła dziewczyna
Ski skład - dzień zagłady
eis - najlepsze dni

A na innej płytce było :
tede - ile można
pezet/flexxp - oczy otwarte
red - ragga
verte - uwierzyc w siebie

I na jeszcze innej pamiętam tylko :
Doniu - przestrzeń

Jak coś pokręciłem to sorry, z pamięci piszę...


Ok, dzięki przesłucham, być może coś z tego to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że Alfa i Omega w preorderze ma kosztować 25 zł z wliczonymi kosztami wysyłki. W sklepie normalnie 30 zł, wreszcie się opłaca brać preordery.

Żurom zapowiedział swoją nową płytę ;D

Nowy album Eminema ma być ponoć 1 grudnia.

EDIT: Jaram się jak głupi, bo wbijam przed chwilą na myspace VNM-a (robię to co jakiś czas mając nadzieję, że będzie info o powrocie ;]), a tu pojawił się pewien nowy element - kontakt do załatwiania koncertów. Może to nic wielkiego, ale przynajmniej wiadomo, że nie ma definitywnego odejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:02, ..::leŚniak::.. napisał:

Doszły mnie słuchy, że Alfa i Omega w preorderze ma kosztować 25 zł z wliczonymi kosztami
wysyłki. W sklepie normalnie 30 zł, wreszcie się opłaca brać preordery.

O, tanio. ;] Ale z neta nie lubię kupować nic, więc pewnie zaczekam na empik albo MM. ;]

Dnia 29.10.2008 o 20:02, ..::leŚniak::.. napisał:

Żurom zapowiedział swoją nową płytę ;D

Po co? Bo ja nie wiem. ;p

Dnia 29.10.2008 o 20:02, ..::leŚniak::.. napisał:

Nowy album Eminema ma być ponoć 1 grudnia.

Nie lubie go. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:19, OriginalGangsta napisał:

> Nowy album Eminema ma być ponoć 1 grudnia.
Nie lubie go. ;p

A ja gościa kocham (no nie dosłownie, wiecie o co chodzi... ;P). Już od tygodnia jaram się jednym kawałkiem. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się jaram teraz Eminemem, co prawda nie solo, a w D12. Fight music uważam za najlepszy teledysk jaki widziałem ever.

Co do płytek w Bravo, to pamiętam tracki z Mezokracji i inne chłamy. Pamiętam że w magazynie Polski Hip-Hop był Borixon, Peja, Massey chyba, O.S.T.R i inni także polecam kupować ten magazyn, ale z tego co pamiętam to jeśli chodzi o treść to ubogo było strasznie - 5 góra 6 stron + płytka, ale ceny nie pamiętam.
A Pe wcale nie jest taki lipny, chociaż i tak go nie lubię ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze info:

Pierwszy dzień kręcenia klipu do "Reprezentanata" z WSRH miał miejsce wczoraj. W niedzielę kręcą resztę, ja już się jaram xD

Pytanie:

Co z tymi trackami na mixtape ... dogrywa się ktoś jeszcze ? Czy wszystko jest już masterowane ? Czy co się z tym ogólnie dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 21:21, Dante Dy`nei napisał:

Co z tymi trackami na mixtape ... dogrywa się ktoś jeszcze ? Czy wszystko jest już masterowane
? Czy co się z tym ogólnie dzieje ?


No właśnie dopiero teraz mi się przypomniało, że nie przysłałem drugi raz Hejtowi kawałka, no ku*wa... Do jutra to zrobię na 100%. A i mam jeszcze jeden kawałek, który ma na celu kpinę z pseudorasta, też mogę wysłać.

A tak w ogóle to wreszcie ściągnąłem WSRH (100 razy się zabierałem), przesłuchałem ze trzy tracki narazie i jak najbardziej mi się podoba (póki co Mistrz tu jest to mój faworyt, ale posłucham całej to więcej powiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować