Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 21:25, ..::leŚniak::.. napisał:

> Co z tymi trackami na mixtape ... dogrywa się ktoś jeszcze ? Czy wszystko jest już
masterowane
> ? Czy co się z tym ogólnie dzieje ?

No właśnie dopiero teraz mi się przypomniało, że nie przysłałem drugi raz Hejtowi kawałka,
no ku*wa... Do jutra to zrobię na 100%. A i mam jeszcze jeden kawałek, który ma na celu
kpinę z pseudorasta, też mogę wysłać.

A tak w ogóle to wreszcie ściągnąłem WSRH (100 razy się zabierałem), przesłuchałem ze
trzy tracki narazie i jak najbardziej mi się podoba (póki co Mistrz tu jest to mój faworyt,
ale posłucham całej to więcej powiem).



Ja też dłuugo ściągałem WSRH, nie wiadomo czemu, nie chciało się ściągnąć, ale od chyba 2 tygodni regularnie słucham całej płytki i powiem że Mikser powiniem zrobić jeszcze remix kawałka "Nienormalne produkcje".
Dla mnie to jedyny słaby track na płytce (ze względu na bit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:19, OriginalGangsta napisał:

> Nowy album Eminema ma być ponoć 1 grudnia.
Nie lubie go. ;p


O_o Przeca on ma bardziej poryty beret od ciebie, więc powinieneś go kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 13:15, Sekret Mnicha napisał:

Ja też dłuugo ściągałem WSRH, nie wiadomo czemu, nie chciało się ściągnąć, ale od chyba
2 tygodni regularnie słucham całej płytki i powiem że Mikser powiniem zrobić jeszcze
remix kawałka "Nienormalne produkcje".
Dla mnie to jedyny słaby track na płytce (ze względu na bit).


Ja już jakiś czas temu słuchałem tego albumu. Naprawdę byłem nim zachwycony i dodam jeszcze że nie słyszałem nigdy wcześniej jakichś kawałków Schellera czy Słonia. Ta było moje pierwsze zetknięcie się z ich twórczością...;)
Te bonusowe tracki są dla mnie lepsze niż oryginalne kawałki, a nienormalne produkcje to jeden z moich faworytów na płycie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby mi się kilka kawałków z podkładem opierającym się na muzyce klasycznej lub żywych instrumentach (skrzypki itd.) Kilka przykładów:

http://pl.youtube.com/watch?v=D0NMrS7VdE0&feature=related - CunninLynguists - Linguistics
http://pl.youtube.com/watch?v=W6XmLcdEZmw - Jedi Mind Tricks - A Storm of Swords
http://pl.youtube.com/watch?v=ewKx1GTuhuQ - Jedi Mind Tricks ft. Kool G Rap - Animal Rap
http://pl.youtube.com/watch?v=OeVIugzMGhM - Jedi Mind Tricks - Blood in blood out

itp.

Kręcą mnie również kawałki ze samplami starych piosenek, ale tego jest całkiem sporo, więc tutaj linki nie są konieczne.

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 10:58, ..::leŚniak::.. napisał:

Wyciekł nowy klip Fokusa - http://pl.youtube.com/watch?v=g8bdtsp99h8


Teledysk bardzo dobry, podoba mi się. Zwrota Fokusa też dobry. Natomiast HST...
Strasznie słaby, nie wiem po co Fo go w ogóle brał do numeru i jeszcze klip z nim robił :/
Tysiące ludzi z podziemia zrobiłoby to lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdanie takie jak Pablo, HST to taki leszcze, jeszcze ten jego refren, mowi ze bog dal mu flow a to wlasnie jest najgorzej nawiniete w calym tracku :D Cienias. Fo natomiast jak to Fo, super zwrota. Bitem sie jaram. Klip .... hm... jak to klip, nic specjalnego, ciekawe wykonanie, nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 12:30, zbigniew.1 napisał:

Ja mam zdanie takie jak Pablo, HST to taki leszcze, jeszcze ten jego refren, mowi ze
bog dal mu flow a to wlasnie jest najgorzej nawiniete w calym tracku :D

Bo może jest ateistą i to taka metafora xD Ukryte znaczenie tu jest :> Boga nie ma ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 17:34, mcQba napisał:

> Ja mam zdanie takie jak Pablo, HST to taki leszcze, jeszcze ten jego refren, mowi
ze
> bog dal mu flow a to wlasnie jest najgorzej nawiniete w calym tracku :D
Bo może jest ateistą i to taka metafora xD Ukryte znaczenie tu jest :> Boga nie ma
^^


Haha!! Rozwaliłeś mnie tym na łopaty xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie HST jest wiekszym miszczem w ukrywaniu tresci niz Magik. Rispekt dla Hastucha - Pastucha, on Cie kontekstem przeruc*a. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grudniu premiera fabularyzowanej książki o Paktofonice.

Pozwolę sobie zacytować opis: "Fabularyzowana biografia najważniejszego zespołu hip-hopowego w Polsce. Rozgrywająca się w Bogucicach i Mikołowie historia Magika, Rahima i Fokusa, czyli trzech najbardziej „przeje*anych” MC na Śląsku."

Może być ciekawe, chociaż wolałbym chyba film. Info - http://www.krytykapolityczna.pl/Przewodniki-Krytyki-Politycznej/Paktofonika/menu-id- 104.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, dlaczego ci biedni polscy raperzy nonstop głoszą antypolicyjne hasła :/ Gdyby nie policja, to dawno by się wszyscy pozabijali. Oglądałem właśnie klip Firmy - Po tej samej stronie i jest tam właśnie tekst, że antypolicyjne hasła coś tam, czy cym stylu. Przecież to jest nudne i żenujące. Rozumiem, że policja czasem się przyczepi, ale robią to dla bezpieczeństwa. Nas też policja ostatnio zatrzymała, bo jeden kumpel niósł plecak i chcieli sprawdzić zawartość - trochę żenujące, ale rozumiem ich. Całe te Hemp Gru to też taka kupa, że ja pi****le. Palenie marihuany jest zakazane w Polsce, takie jest prawo, więc policja ma też prawo aresztować za posiadanie. Jest narkotykiem, więc ocb? Rozumiem, że nie jest takim samym narkotykiem jak amfa czy hera, ale jednak jakieś działanie to ma. Strasznie mnie wkurza jechanie po policji bez podania argumentów. Widząc na murach hasło HWDP, zaczynam się śmiać i jednocześnie płakać xD Śmieję się, bo jest to po prostu śmieszne, a płaczę, bo o ile mi wiadomo, to prawidłowo pisze się ch** a nie h**... To tyle, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tymi słowami w 100%. Mam w klasie takiego typa i jak go zapytasz: "A co Ci te psy zrobiły?" to nawet nie wie co powiedzieć.

No i wiadomo, że tak jak w każdym zawodzie są normalni policjanci i tacy co im odwala i rzeczywiście lubią nadużywać władzy, ale w jakiej grupie ludzi nie ma świrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować