Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 15:24, Sekret Mnicha napisał:

To jest ta płytka co zbiera wszystkich poznańskich MC? Już po bitach slychać, że będzie
to kozacka płytka.


Tak to będzie to.

Dnia 08.11.2008 o 15:24, Sekret Mnicha napisał:

Ale się jarali jak Słoń zwrotką pojechał ;d


No jak mówiłem, niszczyciel jezd on. Czołówka chorych panczy w PL, bez kitu ... Kidyś wrzucałem wywiad z nim gdzie puszczano jeszcze kawałki tracków z jego solo... Będzie miazga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:24, OriginalGangsta napisał:

Promomix solowego albumu Peji, który ukarze się 6 grudnia 2008, nakładem Fonografiki.

http://www.sendspace.pl/file/75DDB7E5/



Nie czekam jakoś.
Awruk na tym filmiku z poznańskim podziemiem jak ten Słoń pojechał ooooo awruk. Koniec zwrotki i ta jego mina ;d

http://pl.youtube.com/watch?v=E7Zx4mGq3F4
Łapcie Mesa w "MTV Cribs" ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe forum Ślizgu się tym jara ;d

"bez tego koca w domu jesteście lamusami"

" - co? co jest ku*wa?
- Mtv CRIBS...
-proste, witamy"

"- One Bathroom, three studios... yyy... and... one alcoholic included... No i tyle... Zegnam MTV CRIBS... Wy*****alac!"

"Ten namiot został zaprojektowany przez architekta."

"nie jest to przeciez ikea umowmy sie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie macie czasem wrażenia że kultura HH jest kojarzona z dresami co chodzą po blokach i chcą się ze wszystkimi bić? Albo z tymi co tylko kitrają się po piwnicach i jarają...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 00:43, peryfraz napisał:

Nie macie czasem wrażenia że kultura HH jest kojarzona z dresami co chodzą po blokach
i chcą się ze wszystkimi bić? Albo z tymi co tylko kitrają się po piwnicach i jarają...???


No niestety, zdażają się przypadki, że ludzie nie posiadający żadnej wiedzy o tej kulturze, jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności kojażą hip hopowców z wizerunkiem ''typowego'' drecha, czy z kimś kto non stop chodzi najrany. Osobiście spotkałem się też z myleniem przez ludzi skate''ów i hip hopowców, w sensie, że hip hopowców nazywali "skejtami"... ogólnie mam wyj***ne na takich typów, bo co poradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nowa płytka 52, wydana z okazji 10 lecia. Będzie zbiór najlepszych kawałków, wszystkich teledysków w HD i 3 nowe kawałki. Jeden z nich nagrany z hardkorowym zespołem The Old Cinema jest na ich majspejsie - http://www.myspace.com/52debiec . Co prawda nie tak to sobie wyobrażałem po opisie, ale i tak mi się podoba, pewnie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych skejtów tez się zgadzam. Bo niby co oni mają do kultury hip hopu... spodnie? No ale życie, jak się czegoś nie zna to się na to wjeżdza i mówi że jest złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież "skejci" to ci co na deskorolkach śmigają. I "skejtem" może być zarówno hip-hopowiec jak i punk czy emo.
A żadna z tych subkultur z szerokimi spodniami nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 11:25, don Scovrone napisał:

Boże jaki mierny dziennikarzyna o_O

Widać że Fokusowi sie nie chciało z nim gadać, i go wkurzał. ;p

Dnia 09.11.2008 o 11:25, don Scovrone napisał:

14 tysięcy razy powtórzone słowa "No właśnie", sami zrobilibyśmy to lepiej, nie Orzech?
;-)

Proste, a szczególnie po Ciociosanie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 13:17, Sekret Mnicha napisał:

Przecież "skejci" to ci co na deskorolkach śmigają. I "skejtem" może być zarówno hip-hopowiec
jak i punk czy emo.
A żadna z tych subkultur z szerokimi spodniami nie ma nic wspólnego.


No wiem, dobrym przykładem może być np. Lupe Fiasco [jako raper skate]. Mnie chodziło o taki przykład gdzie kiedyś na jakimś forum n-k bodajże zobaczyłem temat pt. "Lil Wayne najlepszy skate świata", czy coś takiego, oczywiście było to napisane po pokemonowemu z kilkoma dodatkowymi emotami, więc już od razu wiedziałem, że osoba nie ma pojęcia co pisze.
Gdyby mnie ktoś nazwał skate''em to bym go wyśmiał. Z resztą w 100% hip hopowcem też nie jestem i w sumie to nawet sam się nie uważam za hip hopowca, mimo tego że jestem raperem. Rap to jakby nie parzeć jedyna rzecz, która wiąże mnie z tą subkulturą, ale w końcu nie tylko rapu słucham [a mimo iż słucham także np. metalu, to za metala też sie nie uważam]. Tak samo skejci, mimo iż słuchają np. rapu, punku [tą opcję spotyka się chyba częściej], czy czego kolwiek, też raczej identyfikują się z subkulturą Skate, niż z tą którą reprezentuje dany gatunek muzyczny [oczywiście nie jest to jakaś tam regóła. Takie mam odczucie po prostu].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od skrajności w skrajność.... tez nie uważam się za hiphopowca. Słcuahm w 80% rapu, ale mówiłem o tej skrajnośći... czyli? Od rapu do techno ^^. Czasami po prostu mam jakąś taką potrzebe włączenia jakiejś łupanki... poza tym to jeszzce rock i kilka poszczególnyhc tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie uważam za takiego typa, który bez szerokich spodni, bluzy z kapturem, kaniołki i za dużej koszulki, czuje się jak bez oka. I też mnie wkurzają te debile, które mylą te wszystkie nazwy, tak trudno to pojąć...? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:27, OriginalGangsta napisał:

Ja tam sie uważam za takiego typa, który bez szerokich spodni, bluzy z kapturem, kaniołki
i za dużej koszulki, czuje się jak bez oka. I też mnie wkurzają te debile, które mylą
te wszystkie nazwy, tak trudno to pojąć...? :|


Ja też mimo iż mam kilka takich koszulek i bluz i jedne spodnie, to i tak nie jestem hiphop manem :D (przynajmniej staram się być...) Ogólnie podoba mi się ta subkultura, fajna muzyka, ogólne wyluzowany klimacik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 14:14, Dante Dy`nei napisał:

Tak samo skejci, mimo iż słuchają np. rapu, punku [tą opcję spotyka
się chyba częściej], czy czego kolwiek, też raczej identyfikują się z subkulturą Skate,
niż z tą którą reprezentuje dany gatunek muzyczny [oczywiście nie jest to jakaś tam regóła.
Takie mam odczucie po prostu].


Masz dobre uczucie, bo znam taką osobę ;]

>Ja tam sie uważam za takiego typa, który bez szerokich spodni, bluzy z kapturem, kaniołki i za dużej koszulki, czuje się jak bez oka.

W sumie mam trochę podobnie. Tzn. bluzy bez kaptura jak najbardziej ok (ale też musi być troszkę przyduża), ale już wąskich do przesady spodni nie zdzierżę.

A co do tego czy uważam się za hip-hopowca, to powiem, że tak. Dla mnie hip-hop to pewien sposób na życie, tok myślenia, pewne wartości i nawet jak puszczam sobie raz na jakiś czas jakąś ostrzejszą muzykę, to nic to nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować