Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Słuchajcie mam problem. Kupiłem sobie dzisiaj SB Live 5.1, specjalnie do mojego mikrofonu Shure c606, ponieważ jak wcześniej nagrywałem na zintegrowanej karci muzycznej to w ogóle nie było mnie słychać. Teraz owszem, różnica jest znaczna jednak nadal na zwykłym mikrofonie skajpowym słychać mnie głośniej niż na moim Shure. Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 23:46, Seqiu napisał:

Słuchajcie mam problem. Kupiłem sobie dzisiaj SB Live 5.1, specjalnie do mojego mikrofonu
Shure c606, ponieważ jak wcześniej nagrywałem na zintegrowanej karci muzycznej to w ogóle
nie było mnie słychać. Teraz owszem, różnica jest znaczna jednak nadal na zwykłym mikrofonie
skajpowym słychać mnie głośniej niż na moim Shure. Czy to jest normalne?


U mnie jest to samo, za cicho :/ Doszedłem do wniosku z Kermitem, że bez przedwzmacniacza chyba nic się na to nie poradzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kabel od/do majka macie jakiś felerny? Bo są kable z zakończeniami stereo i mono. Ja mam kabel mono, SB Live 5.1 i Shure Beta 58A i wszystko śmiga jak powinno. Fajnie jakbyście wrzucili screeny z ustawień suwaków w "regulacji głośności" zarówno jeżeli chodzi o nagrywanie jak i odsłuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 01:03, don Scovrone napisał:

Może kabel od/do majka macie jakiś felerny? Bo są kable z zakończeniami stereo i mono.

No ale jak ma się stereo to jest jakoś gorzej czy co? Mógłbyś wrzucić jakiegoś screena z zakonczeniem tego kabla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 17:59, Rozrobiony napisał:

Ten track mnie zmusił do klęknięcia ;-D
http://pl.youtube.com/watch?v=hLN7r5Q7IY4
LUC ma teksty z kosmosu !


On wogóle jest z kosmosu :P
Chociaż spotkałem się z ludzmi którzy właśnie przez te jego przekombinowane teksty po prostu go hejtują, uważając, że sam L.U.C, nie wie o czym nawija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 01:07, Seqiu napisał:

> Może kabel od/do majka macie jakiś felerny? Bo są kable z zakończeniami stereo i
mono.
No ale jak ma się stereo to jest jakoś gorzej czy co? Mógłbyś wrzucić jakiegoś screena
z zakonczeniem tego kabla?


Zakończenie jest takie samo w obu kablach :-)
Szczegóły kryją się wewnątrz.
Karta dźwiękowa może nie przyswajać kabla stereo (tak było u mnie) i dlatego mikrofon nie działa, albo działa źle.
Najlepiej żebyś dodał screeny tego o czym mówiłem we wcześniejszym poście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 01:23, Dante Dy`nei napisał:

On wogóle jest z kosmosu :P

Po tym jak obczaiłem jego fotki i inne kawałki nie mogę zaprzeczyć ;-)
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=270678598

Dnia 02.12.2008 o 01:23, Dante Dy`nei napisał:

Chociaż spotkałem się z ludzmi którzy właśnie przez te jego przekombinowane teksty po
prostu go hejtują, uważając, że sam L.U.C, nie wie o czym nawija...

Oj każdy kto chcę zaistnieć stara się być choć troszkę oryginalny. Fisz nawija zupełnie nie z bitem, Fokus sam stworzył bity na swoją nową płytę i choć nie powalają, są jego własne i może się pochwalić, że płyta w pełni należy do niego. LUC za to ma nawijkę która troszkę mi podchodzi pod psychodeliczną w niektórych kawałkach itepe. Ale ja tam go słuchać mogę bez większych problemów. Co kto woli.
btw. a hejterom bolec wiadomo gdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 16:38, Rozrobiony napisał:

LUC za to ma nawijkę która
troszkę mi podchodzi pod psychodeliczną w niektórych kawałkach itepe.


Jak dla mnie to raczej nie troszkę i nie tylko w niektórych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem zdolny nagrywać na chacie...;)
Zakupiłem sobie nareszcie niezbędny sprzęt. Dzisiaj już niewytrzymałem i musiałem coś nagrać, jednak nie miałem żadnego tekstu. Przypomniałem sobie jednak kawałek halabardy WWO. I zrobiłem coś podobnego...;)
Nie patrzcie na mastering bo ja dopiero siedze w tym dwa dni. ;P
http://www.sendspace.com/file/wefbzp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto pamięta jaki tytuł miało anime, w którym było trochę rapu? Nawet o tym był temat na forum, ale nie pamiętam nazwy.

Seqiu
Obczaję Twoją nawijkę później, bo teraz całe łącze na upload idzie (nie piracę, nie szczerzyć kłów ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:51, ..::leŚniak::.. napisał:

Kto pamięta jaki tytuł miało anime, w którym było trochę rapu? Nawet o tym był temat na forum, ale nie pamiętam nazwy.

O Samurai Champloo chodzi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 23:03, Seqiu napisał:

Od wczoraj jestem zdolny nagrywać na chacie...;)
Zakupiłem sobie nareszcie niezbędny sprzęt. Dzisiaj już niewytrzymałem i musiałem coś
nagrać, jednak nie miałem żadnego tekstu. Przypomniałem sobie jednak kawałek halabardy
WWO. I zrobiłem coś podobnego...;)
Nie patrzcie na mastering bo ja dopiero siedze w tym dwa dni. ;P
http://www.sendspace.com/file/wefbzp

Mnie tam się podoba ^^


btw. Busta Rhymes feat. Ron Browz - Arab Money. Bit mnie zniszczył O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie polecalem to polecam, jezelim to zrobil to zrobie drugi raz. Obczajcie koniecznie te mixtejpy : www.dwazeramixtejp.pl Genialne bity i nawijka prosto z Trójmiasta ! Piona, swietny material.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować