Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 10:35, Chaotizz napisał:

Chodzi o to, że nie podoba mi się ich styl, malowanie twarzy itp. Chociaż muzykę mają
dobra, ale mnie jakoś odpychają.


No jak to Madrox pocisnął w "We Don''t Die"... "There''s only a select few that can handle this ..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na hip-hop.pl pojawił się promomix nowej płtki eldo, jak dla mnie mistrzostwo, tylko szkoda że aksy nie mam, bo juz wybuliłem na pre ordera Piha... więc Eldo kupię po świętach (gdzieś w nowym roku lub w ogóle), bo jak odkładam kupienie płyty to w końcu o niej zapominam i nie kupuję, już nie kupiłem lilu i molesty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesłuchałem właśnie dokładnie całą nową płytę Peji i muszę powiedzieć, że nie jest aż taka zła jak niektórzy mówią ;] nawet jest kilka bardzo fajnych kawałków, ale moim zdaniem na tej płycie za mało jest klimatów ulicznych za które Peja tak lubiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo spodziewajcie się jakiegoś tracka ode mnie, trochę ostatnio ćwiczyłem ;]

Słyszał ktoś EP Okolicznego Elementu? W skład wchodzi Mejdej (ten z Dinala, dla mnie chyba najlepszy polski producent obecnie, a i teksty ma dobre) i Ninja (dotychczas raczej nieznany, ale czasami rzuca dobrym tekstem). Normalnie rozwalają system tą płytką, słucham ją od tygodnia codziennie ze 4 razy i dalej nie mam dosyć ;D
"Masz tu płyte w pyte, jaraj się Tym jak Stanisław"
"Kocham jointy, śmigam na gwizdkach jak wuefista"
"Poeta po gietach z branży melanży" ;D
A bity to po prostu kozaki, chciałbym takich na legalach słuchać. Teksty takie Dinalowe, słyszałem całą płytę ze 30 razy, a ostatnio dopiero zauważyłem, że jakaś tam linijka ma drugie znaczenie, pewnie i tak nie wszystkie odkryłem. No i głównie o jaraniu, piciu i kacu.
Tutaj link:
http://www.sendspace.pl/file/AR2Fccd0/
Z racji ogromnego zainteresowania wyjdzie wersja fizyczna, ja biorę od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 19:08, Seqiu napisał:

Z tego co zrozumiałem to ten diss był tak dla beki? ;D Może ktoś jeszcze zacznie się
dissowac na forum?

Nie, nie był dla beki. Jedynie refren bekowo wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jak Jay-z po kroku rozwijał swoją postać i karierę ? PeZet powiedział w pewnym wywiadzie ,że jest pełen uznania dla Shawna ,za to jak potoczyl losy swojego wizerunku .Może mi ktoś opisac o czym Jay rapuje i jak jego kariera się toczyła ,że nagle jest multimilionerem ? Słucham tego gościa dopiero od kilku miesięcy i jestem pełem uznania ,ale nie mogłem znaleść informacji o tym dlaczego PeZet go chwalił .Interesujące jest dla mnie to ,że Carter mało rapuje o drugach ,gangsterce i biedzie w getcie .Ma dobre teksty ,ale reprezentuje inną stronę rapu .Czekam na wnioski .Piona!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 14:50, jackass napisał:

Mógłby mi ktoś odpowiedzieć na pytanie jak Jay-z po kroku rozwijał swoją postać i karierę
? PeZet powiedział w pewnym wywiadzie ,że jest pełen uznania dla Shawna ,za to jak potoczyl
losy swojego wizerunku .Może mi ktoś opisac o czym Jay rapuje i jak jego kariera się
toczyła ,że nagle jest multimilionerem ? Słucham tego gościa dopiero od kilku miesięcy
i jestem pełem uznania ,ale nie mogłem znaleść informacji o tym dlaczego PeZet go chwalił
.Interesujące jest dla mnie to ,że Carter mało rapuje o drugach ,gangsterce i biedzie
w getcie .Ma dobre teksty ,ale reprezentuje inną stronę rapu .Czekam na wnioski .Piona!


Zobacz sobie film Beef IV. Tam coś jest na jego temat powiedziane trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:06, fataem napisał:

Dobra, dajcie jakieś świąteczne kawałki, byle nie Kryszmas alkohols, bo na ang. są mi
potrzebne...


Z Angielskiego nic mi do głowy teraz nie przychodzi ;P
Z niemieckiego: Sido - Weinechtsong (czy jakoś tak, nigdy z niemca dobry nie byłem), z polskiego jeszcze Numer Raz nagrał jakiś kawałek świąteczny.

BTW: Co do nicku, to ty dogrywałeś się do płytki Shelleriniego i Słonia - WSRH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 20:50, MastAlol napisał:

Z Angielskiego nic mi do głowy teraz nie przychodzi ;P
Z niemieckiego: Sido - Weinechtsong (czy jakoś tak, nigdy z niemca dobry nie byłem),
z polskiego jeszcze Numer Raz nagrał jakiś kawałek świąteczny.

BTW: Co do nicku, to ty dogrywałeś się do płytki Shelleriniego i Słonia - WSRH?


A dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2008 o 20:50, MastAlol napisał:

Z Angielskiego nic mi do głowy teraz nie przychodzi ;P
Z niemieckiego: Sido - Weinechtsong (czy jakoś tak, nigdy z niemca dobry nie byłem),
z polskiego jeszcze Numer Raz nagrał jakiś kawałek świąteczny.

BTW: Co do nicku, to ty dogrywałeś się do płytki Shelleriniego i Słonia - WSRH?


A dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 22:51, Dante Dy`nei napisał:

Wreszcie jest tak długo oczekiwany przeze mnie klip...

Shellerini & Słoń - Reprezentant

http://pl.youtube.com/watch?v=t7hlu02IArM



kawałek miazga. wersja miksera o wiele lepsza niż ta zwykła
jaranko teledyskiem oczywiste
Sheller znacznie bardziej mi podchodzi, chociaż lirycznie Słoń go niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować