Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 19:35, Darth Master napisał:

Co do PTP, to chyba nie trafnie przybliżyłeś ich do Tede, bo sobie ich zobacz, a jego
oni nie wyglądają jak choinka na boże narodzenie i nie są idolami nastolatek robiąc wszystko
pod masę.

Że w Polsce to blingów nie można nosić?

Dnia 31.01.2009 o 19:35, Darth Master napisał:

Mówisz, że on ma "ten amerykański, zajebisty styl" jak dla mnie to to jest taki tani
europejski odpowiednik stylu z ameryki, a zresztą kto ma taki styl w USA? 50cent, raczej
marny wzór rapera...

50... 50 ma już tyle hajsu, że po prostu nawija dla zabawy ;) No i za to go kocham.

Dnia 31.01.2009 o 19:35, Darth Master napisał:

Wracając do jacka z tego co wiem bardziej jest znany ostatnio z programów w tv niż z
rapu, a przypomnij sobie choćby dissy Tede i Onara, co zrobił Jacek? Zamiast robić nawijki
bawił się w marketing z naklejkami.

Zrobił to, żeby ośmieszyć Onara. Chłopak jest inteligentny i potrafi wykorzystać każdą sytuację, żeby zarobić trochę hajsu. Na jego miejscu zrobiłbym pewnie to samo xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:13, mcQba napisał:


@kedzior141: Mes to pewnie się napier****ł Gorzką i idąc slalomem przewrócił się,
nadział się na coś i stąd blizna :P


też tak myślałem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 19:46, mcQba napisał:

Że w Polsce to blingów nie można nosić?


To wiąże się z polską kultura, inspiracją z niej itp po prostu to nie ten klimat. Dla wszystkich którzy nie zauważyli Polska to nie Ameryka i nigdy nią nie będzie...

Dnia 31.01.2009 o 19:46, mcQba napisał:

50... 50 ma już tyle hajsu, że po prostu nawija dla zabawy ;) No i za to go kocham.


Pozostawię bez komentarza.

Dnia 31.01.2009 o 19:46, mcQba napisał:

Zrobił to, żeby ośmieszyć Onara. Chłopak jest inteligentny i potrafi wykorzystać każdą
sytuację, żeby zarobić trochę hajsu. Na jego miejscu zrobiłbym pewnie to samo xd


Dissy polegają na ukazywaniu w tekstach argumentów potwierdzających wyższość nad przeciwnikiem, nie na zabawie z naklejkami. Co do zarabiania hajsu należę do osób które uważają rap za hobby nie prace, to się robi z serca nie z portfela i jak powiedział A.L.A.N. wam nie znany: "siano mam z czego innego co się wiąże z wykształceniem, a za rap nic nie biorę..."
oczywiście zaraz napiszesz , że co ma za darmo płyty rozdawać? Więc uprzedzam pytanie, że oczywiste że robi na legalu i hajs ciągnie, ale zarabianie na reklamie którą jarają się dzieciaki jest śmieszne i przypomina myślenie gwiazdki popu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:15, Darth Master napisał:

To wiąże się z polską kultura, inspiracją z niej itp po prostu to nie ten klimat. Dla
wszystkich którzy nie zauważyli Polska to nie Ameryka i nigdy nią nie będzie...

No, niestety -.-''

Dnia 31.01.2009 o 20:15, Darth Master napisał:

> 50... 50 ma już tyle hajsu, że po prostu nawija dla zabawy ;) No i za to go kocham.

Pozostawię bez komentarza.

No napisz, za co go tak nienawidzisz. A no tak, napiszesz to, co piszą "wszyscy". Rozumiem, że chcesz być ql i mieć szacun innych hejterów.

Dnia 31.01.2009 o 20:15, Darth Master napisał:

Dissy polegają na ukazywaniu w tekstach argumentów potwierdzających wyższość nad przeciwnikiem,

Tyle to ja też wiem.

Dnia 31.01.2009 o 20:15, Darth Master napisał:

nie na zabawie z naklejkami.

Jaja se zrobił i tyle.
>Co do zarabiania hajsu należę do osób które uważają rap

Dnia 31.01.2009 o 20:15, Darth Master napisał:

za hobby nie prace, to się robi z serca nie z portfela

2 przykłady: Game i 50, musieli zacząć rapować, żeby synów swoich utrzymać.

Dnia 31.01.2009 o 20:15, Darth Master napisał:

i jak powiedział A.L.A.N. wam
nie znany: "siano mam z czego innego co się wiąże z wykształceniem, a za rap nic nie
biorę..."

Mi jakoś znany ;o

Dnia 31.01.2009 o 20:15, Darth Master napisał:

oczywiście zaraz napiszesz , że co ma za darmo płyty rozdawać? Więc uprzedzam pytanie,
że oczywiste że robi na legalu i hajs ciągnie, ale zarabianie na reklamie którą jarają
się dzieciaki jest śmieszne i przypomina myślenie gwiazdki popu.

Lubisz może Snoop Dogga? Pytam z ciekawości ;>

Czy to się nie przeradza powoli w kłótnię? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:11, don Scovrone napisał:

Przesłuchaj sobie klasykę - "Alkopoligamię" i będziesz wiedział skąd Mes ma blizny...


Oczywiście, że nie. Chociaż znajdź numer gdzieś na youtubie czy gdziekolwiek "Witaj Śmierci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:26, don Scovrone napisał:

> Przesłuchaj sobie klasykę - "Alkopoligamię" i będziesz wiedział skąd Mes ma blizny...


Oczywiście, że nie. Chociaż znajdź numer gdzieś na youtubie czy gdziekolwiek "Witaj Śmierci".


ok, bo ciekway jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:22, mcQba napisał:

Jaja se zrobił i tyle.


Jak dla mnie dissy bierze się raczej na serio...

Dnia 31.01.2009 o 20:22, mcQba napisał:

2 przykłady: Game i 50, musieli zacząć rapować, żeby synów swoich utrzymać.
No napisz, za co go tak nienawidzisz. A no tak, napiszesz to, co piszą "wszyscy". Rozumiem,
że chcesz być ql i mieć szacun innych hejterów.


Powtarzam, Polska to nie Ameryka, synów tu nie utrzymasz rapując, a ja nigdy nie powiedziałem, ze 50 nienawidzę...

Dnia 31.01.2009 o 20:22, mcQba napisał:

> i jak powiedział A.L.A.N. wam
> nie znany: "siano mam z czego innego co się wiąże z wykształceniem, a za rap nic
nie
> biorę..."
Mi jakoś znany ;o


Nie będę mówił dzięki komu

Spoiler

Darth Master


Dnia 31.01.2009 o 20:22, mcQba napisał:

Lubisz może Snoop Dogga? Pytam z ciekawości ;>


Nie mam o nim zdania bo go nie słucham...

Dnia 31.01.2009 o 20:22, mcQba napisał:

Czy to się nie przeradza powoli w kłótnię? xd


Oczywiście, że nie, nie mam zwyczaju kłócić się z kimś kogo nie znam, po prostu prowadzę dyskusję, aby poznać twoje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:31, Darth Master napisał:

Powtarzam, Polska to nie Ameryka, synów tu nie utrzymasz rapując, a ja nigdy nie powiedziałem,
ze 50 nienawidzę...

A mówiąc, że 50 to marny przykład rapera? ;o No chyba, że to jakoś dziwnie zinterpretowałem.

Dnia 31.01.2009 o 20:31, Darth Master napisał:

> Mi jakoś znany ;o

Nie będę mówił dzięki komu

Spoiler

Darth Master


Nie szpanuj xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:33, mcQba napisał:

> Powtarzam, Polska to nie Ameryka, synów tu nie utrzymasz rapując, a ja nigdy nie
powiedziałem,
> ze 50 nienawidzę...
A mówiąc, że 50 to marny przykład rapera? ;o No chyba, że to jakoś dziwnie zinterpretowałem.


Jak można nienawidzić kogoś kogo się nie zna, nawet "teoretycznie". Marny przykład rapera nie równa się raczej nienawiść :/

Dnia 31.01.2009 o 20:33, mcQba napisał:

> > Mi jakoś znany ;o
>
> Nie będę mówił dzięki komu

Spoiler

Darth Master


Nie szpanuj xd


:D Wiesz bo większość moich postów w tym temacie jest zręcznie omijana przez waszą malutką klikę udzielająca się tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kończąc dyskusję z Darth Masterem, chciałbym was poinformować, iż dopiero dziś dowiedziałem się, że Piggy Bank jest dissem na Fat Joe. No, to tyle, c''nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:33, Dante Dy`nei napisał:

Teoretycznie tak, ale chcąc być profesjonalnym biorę z allegro... chodzą po 6 dyszek
:P Widziałem tez w jednym muzycznym sklepie po 4, ale był na sztywnej szyjce, ten z allegro
ma giętką.


pfff... czlowiek, tracisz 6 dych, a przy odrobinie chęci masz samorobke ktora dziala identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że tak pod koniec wakacji ktoś tu nagrywał taki kawałek, do którego dogrywał się każdy kto coś nagrywal z forumowiczów... Skąd to mogę ściągnąć, dajcie link?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:51, Darth Master napisał:

Kawałek Tede cieniutki zresztą co on ostatnio dobrego zrobił i ten tekst ci ci bang bang
co to jest w ogóle? Rytmy jak w każdej innej nucie wyżej wymienionego artysty?
A tak właśnie to ktoś się nim jeszcze jara prócz 12 letnich dziewczynek i słuchaczy programu
na poziomie Fabryka Gwiazd...


weź se WFD posłuchaj i jeszcze jego innych kawałków a nie będziesz pie*dolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować