Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Pytanie dla obsłuchanych.
Jest pewna piosenka, w świątecznych klimacie. Wie ktoś może co to za piosenka?
Myślę że głównym wykonawcą był 52 Dębiec lub Doniu... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 17:16, MacoRIP napisał:

Wiecie czy GrubSon pracuje nad jakimś nowym albumem?


Jego ostatnia płyta wyszła pod koniec sierpnia, tak szybko nie spodziewałbym się następnego albumu. Może na przyszłoroczne wakacje, może później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 15:44, GuitarHero napisał:

Bo jest raperem i nowy kawałek ma?


Raperem, pha, on już dawno zapomniał co to prawdziwy rap, a ta jego muza którą teraz robi to dno wiec wg mnie nie ma co go tu wrzucac ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 14:32, YoungCezar napisał:

Raperem, pha, on już dawno zapomniał co to prawdziwy rap, a ta jego muza którą teraz
robi to dno wiec wg mnie nie ma co go tu wrzucac ;|

Dnem bym tego nie nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 14:32, YoungCezar napisał:

Raperem, pha, on już dawno zapomniał co to prawdziwy rap, a ta jego muza którą teraz
robi to dno wiec wg mnie nie ma co go tu wrzucac ;|


Gruba przesada, też typka nie trawię, ale skoro nawija, a ktoś chce go słuchać to ja tam nie widzę problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 14:32, YoungCezar napisał:

> Bo jest raperem i nowy kawałek ma?

Raperem, pha, on już dawno zapomniał co to prawdziwy rap, a ta jego muza którą teraz
robi to dno wiec wg mnie nie ma co go tu wrzucac ;|

Tak, wiem - chcesz pozostać tru wobec swoich e-przyjaciół... Ogarnij się. Będzie miał nowy kawałek, znowu go tu wrzucę, a twoje zdanie mnie w ogóle nie obchodzi :* Tak do twojej wiadomości jeszcze - te nowe kawałki znowu są w starym stylu. No, ale ty nie będziesz ich słuchał, ale będziesz się wypowiadał na ich temat. Bk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gieber przedstawia pierwszy singiel "Kowboye z Piekła" z płyty Grindhuse, która ukaże się w 2010.

Nazwa Grindhouse jest nawiązaniem do kina eksploatacji, poruszającego tematy tabu i taka też jest koncepcja płyty, jednocześnie treść będzie zawierała również luźniejsze i poważniejsze utwory.

Singlowy utwór można interpretować na wiele sposobów, jednak nie dosłownie.

Utwór można pobrać z poniższego linku:

http://www.multiupload.com/3L4JJSG8C5

lub odsłuchać na profilu Myspace:

www.myspace.com/gieberjoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 15:58, GuitarHero napisał:

Tak, wiem - chcesz pozostać tru wobec swoich e-przyjaciół... Ogarnij się. Będzie miał
nowy kawałek, znowu go tu wrzucę, a twoje zdanie mnie w ogóle nie obchodzi :* Tak do
twojej wiadomości jeszcze - te nowe kawałki znowu są w starym stylu. No, ale ty nie będziesz
ich słuchał, ale będziesz się wypowiadał na ich temat. Bk.


Nie nie chce pozostac w porzadku wobec swoich e-przyjaciół. Przyjaciół mam tylko w realnym życiu:)
Nie porównuj tych kawałków to jego starych produkcji. Sam słuchałem 50 Centa gdy zaczynał sie wybijać w rap grze, ale po krótkim czasie zaczął robić syf nie muze wiec nie uważam go za godnego uwagi rapera.
A słuchać słuchałem, i to wydaje mi sie ze o wiele więcej od koleszki o nicku GuitarHero :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:03, YoungCezar napisał:

Nie nie chce pozostac w porzadku wobec swoich e-przyjaciół. Przyjaciół mam tylko w realnym
życiu:)
Nie porównuj tych kawałków to jego starych produkcji.

Tak się składa, że ten kawałek ma ten stary styl...

Dnia 25.10.2009 o 20:03, YoungCezar napisał:

Sam słuchałem 50 Centa gdy zaczynał
sie wybijać w rap grze, ale po krótkim czasie zaczął robić syf nie muze wiec nie uważam
go za godnego uwagi rapera.

Extra! Ale dla mnie jest godny uwagi i nie boję się o tym mówić, bo znajdą się tacy, którzy się boją O_o War Angel LP słyszałeś? Wątpię... A lepiej będzie jak posłuchasz. No i wytłumacz mi pojęcie syfu ;F

Dnia 25.10.2009 o 20:03, YoungCezar napisał:

A słuchać słuchałem, i to wydaje mi sie ze o wiele więcej od koleżki o nicku GuitarHero
:]

No. Istnieje coś takiego jak możliwość zmiany nicka :] Nie chce mi się opisywać całej historii mojego pobytu na tym forum... Tak samo tego, od kiedy i czego słucham. Nie zamykam się po prostu na jeden gatunek muzyki. Rap jest tym głównym, nick wziął się z gry (chyba nie trudno się domyśleć).
Wrzucać będę wszystko, co kojarzy się z rapem, mogę nawet sławnego Waszkę G wrzucić i? Nie musisz słuchać/oglądać materiałów, które będę tu zamieszczał, bo kto ci każe? Są tylko dla zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz wątpić czy słyszałem WA lp ... bo słyszałem. omg. Będziesz mi tu z jakimis insynuacjami wyskakiwał..do mnie, do kogoś kto od ponad 9 lat słucha rapu . Chłopiee.

powiedziałem tylko w pierszym poscie zebys tak nie wyskakiwał tu z tym fifciakiem bo w postach obok ludzie znający sie na temacie konwersują o poważnych raperach. To jest temat o rapie? wiec uważam ze moge sie wypowiedziec ze dla mnie 50 centow to koleś skończony, nie zasługujący nawet na szacunek słuchaczy prawdziwego rapu, i wchodzac w ten temat nie mam zamiaru antykać sie na jakiegos fifciaka, bo na niego moge sie natknąc w Bravo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:20, kedzior141 napisał:

Jaki program polecacie do nagrywania kawałków? Bo ja znam tylko AudaCity, może znacie
coś lepszego?


GoldWave jest ciekawym programem, ale wydaje mi sie że AudaCity jest w porzadku jak na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 21:20, kedzior141 napisał:

Jaki program polecacie do nagrywania kawałków? Bo ja znam tylko AudaCity, może znacie
coś lepszego?

Sony Acid, ew. Cool Edit Pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować