Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Muszę się z Tobą zgodzić, płyta wręcz genialna. Poleciłem znajomemu, który nie znosi tworów L.U.C.a i nawet jemu się to spodobało.

PS. Widzicie?! Jednak muzyka patriotyczna to nie tylko 40: 1 Sabatona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 23:15, Seqiu napisał:

Tyle tutaj o SumieStyli, a nikt nie zauważył premiery "vis a vis" Peerzeta i Racy...;)

I Ramony.

Vis a Vis srednio, tzn. moze nie jest najgorzej, ale RY lepszy imho. Wolalbym solowke PeeRZeta, Raca mimo wszystko slabszy, no i zupelnie inny styl. Eksperyment z dwoma skrajnie roznymi artystami w jednym projekcie srednio sie powiodl moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem nowej płyty 52 Dębiec "T.R.I.P.". Uwielbiam taki "inteligentny rap. Są może jeszcze jakieś płyty od "inteligentnych" raperów takich jak Tede, czy właśnie 52 Dębiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:26, capral napisał:

Są może jeszcze jakieś płyty od "inteligentnych" raperów takich jak Tede

eeeee... Tede (ktory ma miejsce posrod mysle pierwszej piatki moich ulubionych artystow z polskiego heh mainstreamu) to nie jest raper, ktory robi muzyke inteligentna* chocby troche podobna do 52. A plyty sa, stestuj L.U.C.a, Lone, Eldo, Fisza.


* nie twierdze, ze muzyka Tedzika jest jakas skrajnie antyinteligentna, nowa plyta pokazal, ze moze nawet bez slowa ''hajs'' ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fisza? O człowieku nie słyszałem dobre parę lat. Jesteś w stanie polecić jakieś nowsze jego płyty (jeśli są) i powiedzieć jaka jest ich dostępność (legal, czy nie legal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 23:08, KrzyniuBDG napisał:

Fisza? O człowieku nie słyszałem dobre parę lat. Jesteś w stanie polecić jakieś nowsze
jego płyty (jeśli są) i powiedzieć jaka jest ich dostępność (legal, czy nie legal)


''Heavi Metal'' sprawdź, naprawdę mocna pozycja, IMO płyta roku 2008, choć głównie ze względu na Emade.
kupić można w każdym dobrym sklepie muzycznym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MF Doom i Madlib podobno wracają ze swoim projektem Madvillain, znanym z ich klasyka "Madvillainy". Jestem cholernie ciekaw jaki bedzie nowy album, bo w koncu to królowie światowej undegroundowej sceny Hip-hopu. Prosto z genialnej Stones Throw Records.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 23:33, kobe47 napisał:

''Heavi Metal'' sprawdź, naprawdę mocna pozycja, IMO płyta roku 2008, choć głównie ze
względu na Emade.

A gdzie wyczytałeś że to płyta roku? Według kogo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 03:44, Seqiu napisał:

> ''Heavi Metal'' sprawdź, naprawdę mocna pozycja, IMO płyta roku 2008, choć głównie
ze
> względu na Emade.
A gdzie wyczytałeś że to płyta roku? Według kogo? ;)

"IMO" in my opinion ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 03:44, Seqiu napisał:

A gdzie wyczytałeś że to płyta roku? Według kogo? ;)

No przeciez napisal ''IMO''...

hammerfall87:
Widze, ze kolejny sluchacz metalu jara sie Sloniem ;) Fajnie fajnie, obczaj jeszcze A.J.K.S. jesli chcesz, powinno ci pasowac (zalozyciel AJKS ma takze ''ciezszy'' projekt Energy Level Low, chociaz tego nie sluchalem jeszcze).

KrzyniuBDG:
Hmm, nie, ja generalnie Fisza nie slucham, ale po prostu wiem mniej wiecej jaki rap ten typ robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:26, capral napisał:

Jestem pod wrażeniem nowej płyty 52 Dębiec "T.R.I.P.". Uwielbiam taki "inteligentny rap.
Są może jeszcze jakieś płyty od "inteligentnych" raperów takich jak Tede, czy właśnie
52 Dębiec?

Inteligent rap? O.S.T.R (głównie on), Eldo, Tetris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 21:26, capral napisał:

Jestem pod wrażeniem nowej płyty 52 Dębiec "T.R.I.P.". Uwielbiam taki "inteligentny rap.
Są może jeszcze jakieś płyty od "inteligentnych" raperów takich jak Tede, czy właśnie
52 Dębiec?


DE INTEGRO jak na razie nie ma innej opcji > http://sumastyli.org/

Z tym, że do Tedzika to bym tego nie porównywał, bardziej właśnie do 52...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=VnzaPkl6Nvg

Sadistik to raper pochodzący z Seattle. Za debiutował w 2008 albumem The Balancing Act. Jestem dopiero co po kilku przesłuchaniach, ale wystarczyło kilka piosenek, aby mnie to porządnie chwyciło. Polecam, świetny rap, melancholijne teksty, podobnie zreszta jak sam podkład muzyczny. Próbka powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować