Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

A ja dopiero zacząłem się W.I.C.K.E.D. jarać :P Download ON bo po paru przesłuchaniach W.I.C.K.E.D, bardzo mi się podoba ich styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No najlepsi na swiecie co tu duzo mowic ;) ''My name is Jamie Madrox, and I''m Monoxide, and I smoke a lot... I like the girls... Me too.'' No miazdzy mnie ten wywiad hahahah http://www.youtube.com/watch?v=rph-cqYzRio

Co do CC - ja tam sie jaram, wiara na polishjuggalos placze ze wszystko juz bylo, ja PsyRec jaram sie od premiery Chorych Melodii i w sumie nie znam tych trachow, wiec coz... Tempo ''Decorate your christmas tree'' mi sie podoba, jak dla mnie najlepszy track.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już kilka świątecznych tracków Twizów, ale szczerze przesłuchałem z 2-3 razy i z tego co jest na tym składaku kojażę tylko track Rydas''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tede feat. Mrozu - Rewolucja; http://www.youtube.com/watch?v=eroelB7aldI
Tede feat. Jaman - El''Cztery: http://www.youtube.com/watch?v=krmAle-5l1Q

Przygotujcie sie, juz niedlugo miazdzaca odpowiedz Rysia! Pokaze tej ''k... z turbo turbo turbo turbo tefalenu'' gdzie jego miejsce!

A tak na serio - jaram sie wersami o hajsie z Rewolucji, oraz linijkami o koszulce i Chrystusie z El''Cztery. Jak dla mnie Tede wygrywa, ale oczywiscie jestem nieobiektywny, bo odkad slucham rapu mialem go za pierwszego po Bogu, zas Rysiu zawsze byl dla mnie szmata, a Na Legalu uwazalem za jedna ze slabszych plyt w historii polskiego rapu - jak to uslyszalem od jednego wiecie ''JP na 50% bo troche sie boje'' fana Rysia i Firmy... oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu się potwierdza w komentarzach, że większa część fanów Peji to ludzie naprawdę wyeksploatowani z inteligencji...idzie się załamać. Wyróżniamy trzy główne typy:

''PEDE ZJEBANY RYJU twojego bełkotu nie da sie słuchać. naucz sie pożądnie rymy składać bo jestes monotonny jak te twoje boskie małe joł hehe Pozdro dla Prawdziwych SLU'' - napinacz.

''tede jak zwykle siedzi i sie broni, glupi hejter nie wie nawet na czym polega diss... '' - tru znawca.

''bo tede jest tak gruby że ma brzuch tam gdzie inni mają plecy i dlategomu z tym tyle zeszło'' - komik.

Większość komentarzy opiera się na tych schematach. Doceniam Peje jako artystę i jego wkład w polski hip-hop na przestrzeni lat aczkolwiek jako człowiek, ma wiele do nadrobienia. Nie przyzna się do winy, nadal będzie kurwił na lewo i prawo bo nie potrafi inaczej, i działa na zasadzie pewnego rodzaju hipokryzji gdzie sam w rzeczywistości ma forsy jak lodu ma Alaska a tematy mu się kończą na biedzie i penerstwie. A ludzie słuchający go non stop starają się z nim identyfikować robiąc z niego jakiegoś duchowego przewodnika i każde jego słowo traktując jak świętość ponad każdy inny dogmat.

Fakt, Tede też kryształowy nie jest i swoje skazy ma ale chociaż potrafi zrobić z tego wszystkiego dobrą zabawę + show z inteligentnymi tekstami które naprawdę bawią. Ryszard zaś trzyma się tendencji - ''Twoja stara ponton''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:38, Vandaeriel napisał:

Nie lubie Rysia szczególnie ale to mnie zniszczyło
http://www.cgm.pl/video.php?video_ID=5535

To teraz połowę polskich raperów tzw "pierwszoligowych" też powinno się oskarżyć.

Oddzielmy muzyke od rzeczywistosci, ludzie -.-
Jak ktos jest tak pokopany, ze po uslyszeniu z ust rapera na tracku / koncercie pojdzie zabic, to znaczy, ze jego psycha i tak byla ostro dojechana. Pod sciane morderce, nie artyste (no chyba ze mowimy o Big Lurchu hehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Przeglądałem sobie Wasze forum i nie widziałem, żeby ktoś zarzucił linkiem ani żeby wspomniał o tym freestyle''u, więc postanowiłem sam go wrzucić :D :

http://www.youtube.com/watch?v=KwyOfqbP8JU

Em & Kon Artis. Dla mnie wypas - katuje to już sporo czasu. 2gi kawałek wymiata - chore klimaty. Z tym, że to raczej nie bardzo freestyle - Eminem na koniec sam powiedział, że do ostatniego przygotowali refren w drodze do studio, ale chyba zapomniał dodać, że wszystkie teksty też :D Albo to tylko ja jestem hipokrytą ;)

Anyway - dobrze wiedzieć, że Eminem nadal potrafi rapować, bo po jego ostatnim albumie tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 16:48, lydathegreat napisał:

> Albo to tylko ja jestem hipokrytą ;)
Kim jestes?


Chodzi Ci o to, że uważasz, że źle użyłem słowa, którego rzekomo nie znam, czy o to, że uważasz, że jest źle napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipokryzja

@Kaucz: no fakt, to jest dobre, kozacki wers o ZG (sytuacja ta Rysio przegral u mnie wszystko, nigdy nie mialem go za inteligenta, ale myslalem, ze jest w miare normalny), wuchta wielokrotnych, no jaram sie. Rozwalil mnie komentarz na YT ze 'mini raper', rozumiem ze chodzi o wiek / pozycje w grze - jaka pozycje i ile lat mial Rysio, jak dissowal Liroya i WYP 3 z NAS-em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:05, lydathegreat napisał:

@Kaucz: no fakt, to jest dobre, kozacki wers o ZG (sytuacja ta Rysio przegral u mnie
wszystko, nigdy nie mialem go za inteligenta, ale myslalem, ze jest w miare normalny),
wuchta wielokrotnych, no jaram sie. Rozwalil mnie komentarz na YT ze ''mini raper'', rozumiem
ze chodzi o wiek / pozycje w grze - jaka pozycje i ile lat mial Rysio, jak dissowal Liroya
i WYP 3 z NAS-em?

W sumie racja. Chłopaczki jadą po nim ostro w komentarzach. A przecież podsumował cała karierę Rysia, czyli wieczne żale. Niestety fani Rycha (mający góra 14 lat) nie pamiętają początków. Gratulacje dla Huga i na pewno z tych komentarzy ma wielki polew ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:05, lydathegreat napisał:


Bardzo mnie cieszy, że potrafisz wpisywać hasła w wyszukiwarkę, ale smuci mnie to, że nie potrafisz czytać. Wchodzę na to forum, by porozmawiać z ludźmi, którzy słuchają tego samego typu muzyki co ja, ale zawsze znajdzie się ktoś, kto spróbuję ci to obrzydzić. No więc Panie Znawco Haseł Opierający Się Na Wikipedii - znasz definicję hipokryzji, tak? Świetnie. Wnioskuje więc, że wciąż jesteś uczniem - reguła wykuta, kompletny brak zastosowania jej w praktyce. Napisałem, że nikt nie wrzucił jeszcze tego freestyle''u, więc ja to zrobię, po czym napisałem, że to moim zdaniem NIE JEST FREESTYLE = hipokryzja. Bo zaprzeczam sam sobie.

PS I nie opieraj się tak bardzo na wiki, bo jest tam MASA błędnych informacji. Jak zapewne wiesz, wynika to z tego, że każdy może dodać tam to, co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 23:26, Mikex napisał:

Napisałem, że nikt nie wrzucił jeszcze tego freestyle''u, więc ja to zrobię, po czym napisałem, że to moim zdaniem NIE JEST FREESTYLE = hipokryzja.
Bo zaprzeczam sam sobie.

Ajt, ajt, zią, sorry za napinke, my bad. Nie wiem na jakiej podstawie wnioskujesz, ze jestem uczniem, ale whatever, masz racje, ciekawi mnie tylko skad ten wniosek. Moja pewnosc co do slusznosci tej definicji hipokryzji bierze sie z tego, ze spytalem kiedys polonistki czy hipokryzja to kazdy przypadek przeczenia sobie, otrzymalem odpowiedz "niekoniecznie, choc mozna to splycic wlasnie do przeczenia sobie, ale to nie do konca tak jest".

Dnia 22.12.2009 o 23:26, Mikex napisał:

PS I nie opieraj się tak bardzo na wiki, bo jest tam MASA błędnych informacji. Jak zapewne wiesz, wynika to z tego, że każdy może dodać tam to, co chce.

Wiem, ze kazdy moze dodac tam to, co chce. Wiem ze jest tam wuchta bzdur. Ale akurat ta definicje skontrowalem ze slownikiem wspolczesnego jezyka polskiego. Obie definicje bardzo podobne, wrecz identyczne, tyle ze ta z wiki szersza.

Ale z mojej strony EOT, to nie watek o jezykach.


Jaram sie ta nowa plytka Malpy, bez kitu dobry shizzle.

Zamowien mikstejpu PeeRZeta 65 (dane z wczoraj) ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wniosek stąd, że znasz regułę, ale jej nie stosujesz poprawnie, bo w tym przypadku to JEST hipokryzja - to bardzo szerokie pojęcie, pod które można podpiąć szereg zachowań. W każdym bądź razie koniec tematu. Wybaczam i przepraszam za ton ;)

Ja natomiast wracam do słuchania powyższego freestyle''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować