Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Ten bit skutecznie uniemożliwia rapowanie na nim i słuchanie niestety. Polecam nagrać to pod cokolwiek, serio już lepiej po raz enty ten sam instrumental męczyć niż nagrywać pod coś takiego. Taaa...eee... "linia melodyczna" nie ma nic wspólnego z resztą bitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 19:22, noobie napisał:

> > http://www.speedyshare.com/files/21108815/bit45.mp3
> >
> > a co o tym bicie sądzicie?
> Spróbuj Klasyki - ABC ostrego lub jakieś bity Eminema które IMO do tej pory są najlepsze.

>
Sęk jest w tym, że chce mieć coś swojego w 100%



Poskładasz trochę bity to możesz zacząc je pokazywać ludziom. Poskładasz kilka lat i osiągniesz może wkońcu jakiś tam przyzwoity poziom...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2010 o 20:03, Seqiu napisał:

Poskładasz trochę bity to możesz zacząc je pokazywać ludziom. Poskładasz kilka lat i
osiągniesz może wkońcu jakiś tam przyzwoity poziom...;)

A na razie polecacie korzystanie z dostępnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można w kilka chwil nakręcić 40zł ? ;(

Dzisiaj premiera Tylko Dla Dorosłych, a ja mam 0zł... Ojciec nic nie chce się rzucić, matka to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:06, noobie napisał:

Jak można w kilka chwil nakręcić 40zł ? ;(

Dzisiaj premiera Tylko Dla Dorosłych, a ja mam 0zł... Ojciec nic nie chce się rzucić,
matka to samo...

Bym wkleił wers Chady ale móglbym dostac degrada :) "Jak nie masz hajsu to idź .... nie wymagam byś płacił za ten tytuł " :D Nie no proponowałbym ci pożyczyc od kumpla . Ja czekam na BRD dalej i kase mam odłożoną już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 12:42, Phelela napisał:

> Jak można w kilka chwil nakręcić 40zł ? ;(
>
> Dzisiaj premiera Tylko Dla Dorosłych, a ja mam 0zł... Ojciec nic nie chce się rzucić,

> matka to samo...
Bym wkleił wers Chady ale móglbym dostac degrada :) "Jak nie masz hajsu to idź .... nie
wymagam byś płacił za ten tytuł " :D Nie no proponowałbym ci pożyczyc od kumpla . Ja
czekam na BRD dalej i kase mam odłożoną już .

Tak tak xD... sam sobie nuciłem ten wers rano :D... ale nie no :D... jakoś będę musiał zdobyć tą płytę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, trapi mnie jedno pytanie mianowicie na allegro są płyty z samplami np 16gb sampli za chyba 50 zł niby nie dużo ale skąd mam pewność że płytka np nie będzie pusta :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:03, Mroczny_Joga napisał:

Witam, trapi mnie jedno pytanie mianowicie na allegro są płyty z samplami np 16gb sampli
za chyba 50 zł niby nie dużo ale skąd mam pewność że płytka np nie będzie pusta :P?

A skąd możesz mieć pewnośc że jak zamówisz buty nie wyślą ci cegły :D ? To allegro , tam może zdarzyc się wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:35, PozdzieranyGumolit napisał:

Tylko Dla Dorosłych - Najlepsza Polska Rap płyta jaką w życiu słyszałem.



A kupiłeś oryginalną? Co miałeś w pudełku? Bo tym razem piraci nie dostali tego co dostaliśmy my ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:42, WhiteMamba napisał:

A kupiłeś oryginalną? Co miałeś w pudełku? Bo tym razem piraci nie dostali tego co dostaliśmy
my ;)

Jeszcze nie kupiłem. Ale słyszałem że na płycie jest jakiś numer telefoniczny? obc. I jakie to dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować