Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2010 o 15:35, noobie napisał:

Po prostu płyta, której się spodziewamy, ta ''na wierzchu'', to jedno wielkie intro do
właściwej płyty O.S.T.R.''a. Chyba zgodzimy się tutaj, że mamy już w sumie 12 płyt wydanych
przez O.S.T.R.ego, a nie 11 ;P


Eh, gimbusy...

Przesłuchuj płyte, wczuwaj sie, to ją kiedyś rozkminisz... Ostry robił to 6 lat, wierze że kiedyś ją zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:16, PozdzieranyGumolit napisał:

> Po prostu płyta, której się spodziewamy, ta ''na wierzchu'', to jedno wielkie intro
do
> właściwej płyty O.S.T.R.''a. Chyba zgodzimy się tutaj, że mamy już w sumie 12 płyt
wydanych
> przez O.S.T.R.ego, a nie 11 ;P

Eh, gimbusy...

Przesłuchuj płyte, wczuwaj sie, to ją kiedyś rozkminisz... Ostry robił to 6 lat, wierze
że kiedyś ją zrozumiesz...

Dobra, wstałem z podłogi xDD... Oj człowieku... Jak tak widze wszystko rozkminiasz super, to nie będę Ci wyjaśniał mojej wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:35, noobie napisał:

Po prostu płyta, której się spodziewamy, ta ''na wierzchu'', to jedno wielkie intro do
właściwej płyty O.S.T.R.''a. Chyba zgodzimy się tutaj, że mamy już w sumie 12 płyt wydanych
przez O.S.T.R.ego, a nie 11 ;P

Nie żadne intro tylko sen o Nikodemie R. Trzeba to nieźle rozkminić. Adam miał racje że jeśli ktoś odsłucha tylko poszczególnie kawałki to spierdo&* sobie wizje płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:18, Kaucz napisał:

> Po prostu płyta, której się spodziewamy, ta ''na wierzchu'', to jedno wielkie intro
do
> właściwej płyty O.S.T.R.''a. Chyba zgodzimy się tutaj, że mamy już w sumie 12 płyt
wydanych
> przez O.S.T.R.ego, a nie 11 ;P
Nie żadne intro tylko sen o Nikodemie R. Trzeba to nieźle rozkminić. Adam miał racje
że jeśli ktoś odsłucha tylko poszczególnie kawałki to spierdo&* sobie wizje płyty.

jeuzs Maria xDDD.. beka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież jemu chodziło o to że w wydaniu są dwie płyty, a nie że nie rozumie pierwszej płyty. Mimo wszystko, jest to płyta. Więc razem płyt wydanych przed Ostrego jest 12(!). 10 wcześniej + teraz 2!

Rozumiecie?

A kiedy się wziąłem za płytę... - geniusz. Genialnie rozkminił samo wydanie, pierwsza płyta, potem gdy się przesłucha drugą, świetne kawałki. Szczególnie 11-12-13.

Zresztą, nad czym tu tak cholernie kminić? Każdy kto przesłucha pierwszą płytę wie już o co chodzi, chyba że '...zamiast mózgu ma dwa kamienie.'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:23, Kaucz napisał:

> jeuzs Maria xDDD.. beka
To powiedz co rozumiesz z tej płytki? Jaki sens?

Od pierwszych do ostatnich wersów wczułem się w tą płytę. Wiem, że to był sen, pierwszy track to wyjaśnia z "ukrytej płyty". Chodziło mi jedynie, że cała pierwsza, opowiada ten sen, o tej plycie, dokumentach, naprowadza nas na znalezienie tej właściwej... o to mi chodzi, gdy mówie, że pierwsza płyta to jedno wielkie intro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już złożyłem zamówienie na płytę, tyle że na allegro. W Asfalt Shopie wychodzi jakieś 9 złoty drożej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 23:04, MastAlol napisał:

Myślę, że to dalej te same łapsy i nie mam zamiaru słuchać niczego sygnowanego ich ksywami
:)


Chodziło mi raczej o tą reklamę, która spowodowała wielki bulwers niektórych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 23:18, Vandaeriel napisał:

Chodziło mi raczej o tą reklamę, która spowodowała wielki bulwers niektórych ludzi.


A możesz przybliżyć tą sytuację, bo coś mi świta itd. ale co w Wyborczej o tym było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde łażę już od paru dni non stop do empiku(Nowy Sącz) i dalej nie mają nowej płyty Adama ... Wtf. Słyszałem, że ogólnie w empikach był problem w dniu premiery, ale teraz powinna być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, u mnie było kilkadziesiąt egzemplarzy w empiku, byłem godzinę po otwarciu wszystko wysprzedane. Dopiero na następny dzień zakupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 13:06, Nightdew napisał:

Kurde łażę już od paru dni non stop do empiku(Nowy Sącz) i dalej nie mają nowej płyty
Adama ... Wtf. Słyszałem, że ogólnie w empikach był problem w dniu premiery, ale teraz
powinna być...


W MM też nie ma :( byłem, przetrzepałem półki i ani widu ani słychu...
Dziwna sytuacja, bo zazwyczaj płyty są na półkach w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2010 o 14:33, Kermit napisał:

W MM też nie ma :( byłem, przetrzepałem półki i ani widu ani słychu...
Dziwna sytuacja, bo zazwyczaj płyty są na półkach w dniu premiery.


No z tego co wiem nigdzie w mieście chyba nie ma, kumpel mi mówił że był wszędzie i nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 14:33, Kermit napisał:

Dziwna sytuacja, bo zazwyczaj płyty są na półkach w dniu premiery.


Chyba że są wysprzedane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek przetrzepałem kilka empików i saturn, niestety płyty nie było... Wczoraj mieli ostatnią sztukę w galerii krakowskiej. Udało się : D Płyta doskonała, tego się nie da opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować