Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 08:20, Lukasz924 napisał:

> > ale zwrotka Peji dobra
> No pewnie, po ostatnich dissach jest poprawa.


tylko ze ten track to juz hula z pol roku

A więc mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2010 o 02:43, Hekt-X napisał:

hammerfall87: "Tylko szkoda ,że kawałek rise up jest stylowo zerżniete z ratm
no ale cóż z morello było nagrywane hehe"

Eee, jak można powiedzieć, że są zerżnięte z RATM''ów, skoro współtwórcą jest ich gitarzysta
? Morello nie bedzie specjalnie zmieniał stylu tylko dlatego że dogrywa się komuś na
track raczej. A właściwie w takich kolaboracja chodzi o to, że powstają one dlatego,
ze komuś spodoab się styl drugiej osoby i dlatego chce z nią nagrać track.


I cię to dziwi ? cypress hill to nie ratm poszli na łatwizne w tym przypadku.I co z tego,że nagrywali z nim oni zerżnęli całość stylu kapeli a nie tylko stylu gitarowego morello tak samo z kawałkiem z tymi leszczami z soadu.Niby fajne kawałki ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj/dzisiaj na koncercie Messa u mnie w mieście. Powiem wam, że było zajebiście. Mess razem ze Stasiakiem świetnie wypadli, nie żałuje ani sekundy spędzonej na tym koncercie :). Lipa była niestety ze stoiskiem ze smartshopu :(... ale przynajmniej obłowiłem się w gratisową zapalare :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 10:28, hammerfall87 napisał:

I cię to dziwi ? cypress hill to nie ratm poszli na łatwizne w tym przypadku.I co z tego,że
nagrywali z nim oni zerżnęli całość stylu kapeli a nie tylko stylu gitarowego morello
tak samo z kawałkiem z tymi leszczami z soadu.Niby fajne kawałki ale..


CH mają tak charakterystyczny sposób nawijki że nie idzie tego porównać zbytnio z Zackiem, to raz... No i nie wiem, może to dla ciebie wielka muzyczna zbrodnia zrobić kawałek w stylu zespołu z którego muzykami się współpracuje. Dla mnie to po prostu zwyczajna kolej rzeczy. Proste jest chyba to że kawałek z Morello brzmi podobnie do RATMów, a z Daronem do SOADów. Ale o dosłownym kopiowanie tu nie ma mowy. Jestem świerzo po dyskografii RATMów i jakoś nie widzę "Rise Up" jako kopi tylko właśnie połaczenie tych 2 styli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 18:01, Hekt-X napisał:

> I cię to dziwi ? cypress hill to nie ratm poszli na łatwizne w tym przypadku.I co
z tego,że
> nagrywali z nim oni zerżnęli całość stylu kapeli a nie tylko stylu gitarowego morello

> tak samo z kawałkiem z tymi leszczami z soadu.Niby fajne kawałki ale..

CH mają tak charakterystyczny sposób nawijki że nie idzie tego porównać zbytnio z Zackiem,
to raz... No i nie wiem, może to dla ciebie wielka muzyczna zbrodnia zrobić kawałek w
stylu zespołu z którego muzykami się współpracuje. Dla mnie to po prostu zwyczajna kolej
rzeczy. Proste jest chyba to że kawałek z Morello brzmi podobnie do RATMów, a z Daronem
do SOADów. Ale o dosłownym kopiowanie tu nie ma mowy. Jestem świerzo po dyskografii RATMów
i jakoś nie widzę "Rise Up" jako kopi tylko właśnie połaczenie tych 2 styli.


bez przesady z tą zbrodnią ale suma sumarum płyta im wyszła kapitalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jakie możecie polecić mi fora, głownie polskojęzyczne (choć mogą być też anglo-) o tematyce rapowej ? Wiem że od szukania są google, ale chciałbym prosić o jakieś sprawdzone, na którym nie ma bandy hejterów a ludzie znający się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować