Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2010 o 12:47, Vandaeriel napisał:

A konkretnie?


Jak dla mnie żadnych zajebistych punchy tam nie ma, no ale czytając inne fora (np. temat na ślizgu http://www.slizg.eu/forum/viewtopic.php?f=8&t=22533&start=1140, czy komentarze na popkiller.pl) ludzie popierają Peję ... Dla mnie Peja jako raper już dawno się skończył, ostatnia dobra płyta to Na Legalu. A jako człowiek jest dla mnie przypakowanym półmózgiem ... No ale to tylko moja opinia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 13:32, hammerfall87 napisał:

La coca nostra ktoś zna ?

Zna. Jak się słucha Jedi Mind Tricks, Ill Billa i Vinnie Paza, to bardzo szybko i do La Coki Nostry można dojść.
A pytasz bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 15:43, Rodzyn napisał:

> La coca nostra ktoś zna ?
Zna. Jak się słucha Jedi Mind Tricks, Ill Billa i Vinnie Paza, to bardzo szybko i do
La Coki Nostry można dojść.
A pytasz bo?


A bo ostatnio ich wyczaiłem i mi się spodobali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 12:12, koLLLL napisał:

Dużo osób uważa że Peja rozwalił ich w tym diss-ie argumentami ... A jak dla mnie, kawałek
ten jest asłuchalny ... Jednostajne flow przez 9 min, bit też nie powala, odczulem zmeczenie
juz przy 4 minucie ... Jak dla mnie narazie lekka przewaga Pariasów. Czekam na ich odpowiedź
!


Dla mnie życiówka pana Ryszarda, a monotonne flow, racja ale dla mnie jego wszystkie kawałki maja takie flow.
Co do odpowiedzi pariasów, bynajmniej sam Eldo był na koncercie u mnie w mieście jak usłyszał ten diss pierwszy raz, a mój kumpel prowadził w tym czasie z nim wywiad i sam Eldo na świeżo stwierdził, że nie odpowiedzą bo już powiedzieli co chcieli i nie maja na to czasu, bo jest do nagrania płyta. Aczkolwiek może coś się w tej kwestii zmienić no i jeszcze zostaje Włodi i Pelson...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:10, KrzyniuBDG napisał:

Dla mnie życiówka pana Ryszarda, a monotonne flow, racja ale dla mnie jego wszystkie
kawałki maja takie flow.

Wiem o tym, dlatego aktualnie Rycha nie słucham prawie wogóle, nie podchodzi mi jego styl i tyle.

Dnia 09.05.2010 o 13:10, KrzyniuBDG napisał:

Co do odpowiedzi pariasów, bynajmniej sam Eldo był na koncercie u mnie w mieście jak
usłyszał ten diss pierwszy raz, a mój kumpel prowadził w tym czasie z nim wywiad i sam
Eldo na świeżo stwierdził, że nie odpowiedzą bo już powiedzieli co chcieli i nie maja
na to czasu, bo jest do nagrania płyta. Aczkolwiek może coś się w tej kwestii zmienić
no i jeszcze zostaje Włodi i Pelson...

No Eldo przez długi czas mówił że nie będzie brał udziału w procederze zwanym dissami. Teraz się odezwał. Myślę że Eldo może zrezygnować z kontynuowania tego, ale Pelson napewno będzie chciał odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:18, koLLLL napisał:

No Eldo przez długi czas mówił że nie będzie brał udziału w procederze zwanym dissami.
Teraz się odezwał. Myślę że Eldo może zrezygnować z kontynuowania tego, ale Pelson napewno
będzie chciał odpowiedzieć

No zobaczymy, wiadomo, że Eldo też może zmienić zdanie np. po konsultacji z resztą grupy. Jednak trudno się nie zgodzić, iż odpowiadanie ma znikomy sens, Peja jest osobą która nie wie kiedy przestać, wiec mogłoby to trwać jeszcze długo, ale po co? Dzieci pokolenia jp i tak będą mówić, że "książę wyjaśnił", a reszta będzie wiedziała jak jest w rzeczywistości.
Tym bardziej co Eldo miałby Ryszardowi powiedzieć, jak akurat na jego zwrotkę Peja odpowiedział najkrócej i najmniej treściwie, jakieś argumenty wyciągnął, ale nie odparł zarzutów prawie wcale, ale cóż nie spodziewajmy się, iż pener (sam tak siebie nazywa) z mózgiem wyżartym sterydami zrozumie odwołania w zwrotce pana Leszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 13:58, KlocekLego napisał:

> > La coca nostra ktoś zna ?
> Nie kojarzę.
Wstydź się.

Zironizowałem oczywiście. Chyba każdy zna La koke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć o co chodzi z tym wersem odnośnie rapera spod Żabki ? Bo nie zagłębialem się ostatnio w twórczość Peji. Co on z "Żabką" takiego odwalił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:22, koLLLL napisał:

Możesz mi powiedzieć o co chodzi z tym wersem odnośnie rapera spod Żabki ? Bo nie zagłębialem
się ostatnio w twórczość Peji. Co on z "Żabką" takiego odwalił ?


Ja to kojarzę z jego wystąpieniem w Uwadze tam była taka scena pod jakimś osiedlowym sklepikiem i nie jestem pewien czy w MTV Cribs nie było tez jakiegoś tekstu jak pokazywał okolice do żabki w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ryś kupuje piwo kolegom, którzy stoją całymi dniami pod żabką. Jak widać dla niektórych jest to pretekst do wyśmiania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 14:19, Kaucz napisał:

> > > La coca nostra ktoś zna ?
> > Nie kojarzę.
> Wstydź się.
Zironizowałem oczywiście. Chyba każdy zna La koke ;)

Zwracam honor ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Eldo, Pele i Włodi powiedzieli co mieli do powiedzenia. A Rysiu jak można było się spodziewać znowu zaszczekał. Nie dałem rady wysłuchać jego kawałka dłużej niż 3 minuty...

A co do tego la coca... ja nie znam na przykład...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo ;)
Mam do was prośbę, potrzebuję MULTUM kawałków do samochodu.
Nie bez powodu piszę w tym temacie, interesuje mnie konkretny, bardzo słuszny do odtwarzania w aucie, gatunek.
Pomożecie Obywatele ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili na myśl przyszły mi 2 kawałki Familii HP - Patrol oraz Killing the streets. Jak wymyśle coś jeszcze to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2010 o 20:11, NikiNicoo napisał:

Elo ;)
Mam do was prośbę, potrzebuję MULTUM kawałków do samochodu.
Nie bez powodu piszę w tym temacie, interesuje mnie konkretny, bardzo słuszny do odtwarzania
w aucie, gatunek.
Pomożecie Obywatele ;D?



heh... akurat mam to szczęście, że posiadam MixTapem PROSTO i polecam Ci kawałek Do Fury- Zarys Zdarzeń feat. Sokół, VNM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować