Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2010 o 13:24, Hekt-X napisał:

A czy DGE nie ma zajawki ? Po co by w takim razie wydawał mixtape''y obok legalnych albumów

Przykład słaby akurat. Bo on te mixtape''y sprzedaje, więc specjalnej zajawki w tym nie widzę, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 11:10, ko-nik napisał:

> A czy DGE nie ma zajawki ? Po co by w takim razie wydawał mixtape''y obok legalnych
albumów
Przykład słaby akurat. Bo on te mixtape''y sprzedaje, więc specjalnej zajawki w tym nie
widzę, serio.


o tym samym pomyślałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 17:21, MateuszHejter napisał:

VNM - Placek (prod. DJ 600V)

http://www.youtube.com/watch?v=R6RBMJKCdro

Pomijając już treść, to przecież ten kawałek to definicja flow. Różnorodne, ale siedzi
w bicie jak mało co, ooooogień. Np. fragment o wyostrzeniu zmysłów, otwieraniu się samary
w kielni, whooooooa.



No właśnie VNM najlepiej nawija jak ma tekst z dupy. Featy u Tomba, Łysonżiego, Placek - Mes sie chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 11:10, ko-nik napisał:

Przykład słaby akurat. Bo on te mixtape''y sprzedaje, więc specjalnej zajawki w tym nie
widzę, serio.


A czemu miałby nie robić wersjii fizycznej ? To jest dla fanów przecież. Nielegala nie musisz kupować jak cie nie stać.
Poza tym wieeeeelu wykonawców robiących rap z zajawki normalnie sprzedaje swoje płyty, więc w czym problem. No chyba, że taka działalność autoamtycznie wyklucza w twoim rozumowaniu posiadanie zajawki do tego co sie robi, to sorry... beka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 03:31, Hekt-X napisał:

Nielegala nie musisz kupować jak cie nie stać.

Dnia 06.06.2010 o 03:31, Hekt-X napisał:

No chyba, że taka działalność autoamtycznie wyklucza w twoim rozumowaniu
posiadanie zajawki do tego co sie robi, to sorry... beka.

Beka to z Ciebie co najwyżej. Te mixtape NIE były nielegalami. No chyba, że wskażesz mi w internecie miejsce, w które wrzucił te mixtape Gural, wtedy zwracam honor. A jak nie to bekami nie rzucaj, bo to raczej żałosne.

A Eminem wrócił ładnie. 2 single na mega poziomie, wow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jest tu może ktoś z KRK albo ktoś kto orientuje się po ile są wejściówki (i gdzie można je nabyć) na koncert Gurala 11 czerwca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 13:24, koLLLL napisał:

Hmm, jest tu może ktoś z KRK albo ktoś kto orientuje się po ile są wejściówki (i gdzie
można je nabyć) na koncert Gurala 11 czerwca ?


Ziom, google nie gryzą, 10 sekund szukania > http://krakow.dlastudenta.pl/muzyka/artykul/DonGuralEsko_w_Krakowie,52447.html

ko-nik
Hehe, wiesz WSRH też nie było nigdzie wrzucane przez Słonia czy Shellera, to znaczy że też robią to bez zajawki tylko dla hajsu ? Heh, no sorry. Jeśli widzę taką informację:
http://www.poznanskirap.com/index.php?dzial=produkcje_donguraleskomatheo_manewrymixtape

Rodzaj produkcji: Nielegal, Mixtape, to nie będę się rozwodził nad tym czy Gural gdzieś to wrzucił, tylko ściągam skąd mi najwygodniej.

--------------

Męskie Granie - wywiad z Abradabem

http://meskiegranie.pl/multimedia,78,abradab---czesc-i
http://meskiegranie.pl/multimedia,79,abradab---czesc-ii
http://meskiegranie.pl/multimedia,80,abradab---czesc-iii

No jak dla mnie bardzo ciekawy wywiad. Rozmowa bardziej na tematy związane z muzyką i kulturą niżeli jakieś zapowiedzi, plany itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 13:44, koLLLL napisał:

Nie mogłem coś znaleleźć, następnym razem bardziej się wysilę :PP Dziękówa


Ja wpisałem: Gural 11 czerwca i znalazło na samym początku praktycznie. Wuja google trzeba umieć zapytać to powie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 13:34, Hekt-X napisał:

Hehe, wiesz WSRH też nie było nigdzie wrzucane przez Słonia czy Shellera, to znaczy że
też robią to bez zajawki tylko dla hajsu ?

To znaczy, że de facto nie udostępniają swojego materiału za free, bo musi byc zapewne najpierw zdarte z płyty i wrzucone w net, nie? Nie wiem jak to zrobili Słoń z Shellerem, ale na stronie Gurala było info jedynie, że ''mixtape'' można kupic u nich w sklepie. Czasy się zmieniły. Kiedyś nielegale były sprzedawane na mieście w małych sklepikach lub rozdawane na kasetach znajomym, a teraz muszą byc wrzucone w net. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2010 o 12:47, ejkers napisał:

> witam, szukam kawalku na pewno jest na youtube, wyglada to tak: mlody zawodnik,
swietnie
> plynie, beat gang starr prawie na pewno militia. teledysk w tle jakies miasto. Bede
wdzieczny
> jak ktos skojarzy, nie moge sobie za nic na swiecie przypomniec wiecej.

PeeRZet - Urywacz głów z mixtape''u Oficjalne Otwarcie Głów



Peerzeta znam, mam nawet ten mixtape. Mialem na mysli bardzo opalonego typa z ameryki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś widziałem jak w parku wilsona kręcono klip Aifamu. z tego co widziałem każdy mógł wziąć w nim udział. Ogólnie, gdyby nie fakt, że nie przekonują mnie do końca ich podejście do rapu to może bym gdzieś mordę wstawił i byście mnie w na yt oglądali ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 20:30, Cascad napisał:

dziś widziałem jak w parku wilsona kręcono klip Aifamu. z tego co widziałem każdy mógł
wziąć w nim udział. Ogólnie, gdyby nie fakt, że nie przekonują mnie do końca ich podejście
do rapu to może bym gdzieś mordę wstawił i byście mnie w na yt oglądali ;p

A nie czasem klip Kobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 15:24, sliski_wojtas napisał:

Mam pytanie. Na stronie dge.pl jest płyta do zamówienia przedpremierowego kosztuję 30
zł. Ale nie mogę znaleźć jaka jest cena przesyłki, może za darmo ?



6zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 15:32, Lukasz924 napisał:

> Mam pytanie. Na stronie dge.pl jest płyta do zamówienia przedpremierowego kosztuję
30
> zł. Ale nie mogę znaleźć jaka jest cena przesyłki, może za darmo ?


6zl


Ok, dzięki ;D Płatne przy odbiorze czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować