Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Przesłuchałem to kilka razy i jak dla mnie jedna z gorszych płyt Gurala, Drewnianej Małpy Rock zjada TLL. Gural ma już swój styl, a tutaj próbuje wyciągać jakieś flow z dupy, z całej płyty dobre jest dla mnie intro/zdarzyło się wczoraj, giovanni dziadzia i złoty róg. Najgorszy to na pewno betonowe lasy mokną, to w ogóle jest chyba najgorszy kawałek Gurala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 07:58, AleeeUrwal napisał:

Przesłuchałem to kilka razy i jak dla mnie jedna z gorszych płyt Gurala, Drewnianej Małpy
Rock zjada TLL. Gural ma już swój styl, a tutaj próbuje wyciągać jakieś flow z dupy,
z całej płyty dobre jest dla mnie intro/zdarzyło się wczoraj, giovanni dziadzia i złoty
róg. Najgorszy to na pewno betonowe lasy mokną, to w ogóle jest chyba najgorszy kawałek
Gurala.



czlowieku BLM jest zły?? moze nie rozumiesz ocb?

Gural ma teksty które trzeba przesłuchać i zastanowić się nad tym co mówi i chce nam przekazać. To jest ten hip hop którego niestety nie zrozumieją chłopcy w wieku lat 15 . Odstawcie komentowanie i spróbujcie rozłożyć tekst na częsci i złożyć go później w całość.


Po wiośnie bąka nieśmiały bąk,
Kikuty wiszą niebo
Chmur melancholia chyba nie jest stąd
Pytanie brzmi: dlaczego?
Gural stał się prawdziwym poetą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre rapsy w tym miesiącu idą, najpierw dobry Gural, niedługo zapewne kozacki Eminem. Cholernie się jaram tym człowiekiem, a z Recovery ''Not Afraid'' jest super, bardzo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 23:15, Arkads napisał:

Dobre rapsy w tym miesiącu idą, najpierw dobry Gural, niedługo zapewne kozacki Eminem.
Cholernie się jaram tym człowiekiem, a z Recovery ''Not Afraid'' jest super, bardzo super.

Płytka już do neta wyciekła. Eminem nie ma szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 06:57, Kaucz napisał:

> Dobre rapsy w tym miesiącu idą, najpierw dobry Gural, niedługo zapewne kozacki Eminem.

> Cholernie się jaram tym człowiekiem, a z Recovery ''Not Afraid'' jest super, bardzo
super.
Płytka już do neta wyciekła. Eminem nie ma szczęścia.

Eminem powiedział że ma to w ... głębokim poważaniu ;) Że nie ważne kiedy ją przesłuchają ważne żeby trafiła do dużej liczby odbiorców , z resztą kto ma kupić ten kupi :)

Dzisiaj Czarne Złoto wychodzi jakby ktoś zapomniał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 15:17, Lukasz924 napisał:

czlowieku BLM jest zły?? moze nie rozumiesz ocb?

Wiem ocb.

Dnia 11.06.2010 o 15:17, Lukasz924 napisał:

Po wiośnie bąka nieśmiały bąk,
Kikuty wiszą niebo
Chmur melancholia chyba nie jest stąd
Pytanie brzmi: dlaczego?
Gural stał się prawdziwym poetą;p

Hahaha, najpierw się wsłuchaj w tekst a potem pisz. KIKUTY WISZĄ NIEBO. Hahahaha. I ty mi mówisz że nie rozumiem o czym nawija Gural gimbie? Stuknij sie w ten durny łeb lamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 12:20, AleeeUrwal napisał:

> czlowieku BLM jest zły?? moze nie rozumiesz ocb?
Wiem ocb.

> Po wiośnie bąka nieśmiały bąk,
> Kikuty wiszą niebo
> Chmur melancholia chyba nie jest stąd
> Pytanie brzmi: dlaczego?
> Gural stał się prawdziwym poetą;p
Hahaha, najpierw się wsłuchaj w tekst a potem pisz. KIKUTY WISZĄ NIEBO. Hahahaha.
I ty mi mówisz że nie rozumiem o czym nawija Gural gimbie? Stuknij sie w ten durny łeb
lamusie.



sorry moj błąd. tekst kopiowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 06:57, Kaucz napisał:

> Dobre rapsy w tym miesiącu idą, najpierw dobry Gural, niedługo zapewne kozacki Eminem.

> Cholernie się jaram tym człowiekiem, a z Recovery ''Not Afraid'' jest super, bardzo
super.
Płytka już do neta wyciekła. Eminem nie ma szczęścia.


Wiem o tym, ale mówił że ma to gdzieś. Tak jak Phelela napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 10:50, Phelela napisał:

Dzisiaj Czarne Złoto wychodzi jakby ktoś zapomniał !

Czarne złoto to wufff, stara szkoła, tak się robi rap! Single niesamowite, szczególnie ten drugi, z Gano, Abradabem, Fokusem, Tede i Gutkiem. Niesamowicie mi się podoba zwrota Daba, ha kawałek taaaki ma klimat, słoneczny dzień, turniej streetballa i ten kawałek puszczany co jakiś czas w przerwach, w domu. Poza tym warta odnotowania jest zwrotka Joki na wysokim poziomie i HST też mega w pierwszym singlu.
Oby jutro w Empiku płyta na półce leżała ;)

A Eminem poziom kosmos. No po powrocie na Relapse, teraz powrócił do poziomu...z MM? W każdym razie wysooooko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka to The Time Is Now Vol. 2:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs635.snc3/31851_400043450414_53907225414_4482070_4497778_n.jpg

Na MSie nowy track "Strain" - http://www.myspace.com/lewn
Pojawi się na "The Time Is Now Vol. 2".
Fajne brzmienie gitar, nawijka trochę jednostajna w pierwszej zwrotce ale i tak na wysokim poziomie. Bardziej mi się jednak podoba 2 zwrotka - zaśpiewana. Średnio mi podchodzi taki refren tu, jak już tak ładnie śpiewa, to mógł sam coś rozkminić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może stronę gdzie w jednym miejscu jest zbiór wielu okładek, nawet niekoniecznie hiphopowych płyt, bo szukam inspiracji na okładkę mikstejpu znajomego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 15:49, KrzyniuBDG napisał:

Zna ktoś może stronę gdzie w jednym miejscu jest zbiór wielu okładek, nawet niekoniecznie
hiphopowych płyt, bo szukam inspiracji na okładkę mikstejpu znajomego.

Wpisałem u wujka google "rap okładki" i trochę wyskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 16:10, Kaucz napisał:

> Zna ktoś może stronę gdzie w jednym miejscu jest zbiór wielu okładek, nawet niekoniecznie

> hiphopowych płyt, bo szukam inspiracji na okładkę mikstejpu znajomego.
Wpisałem u wujka google "rap okładki" i trochę wyskoczyło.


Wbrew pozorom umiem korzystać z Googli, ale właśnie chodzi o duże zestawienie rożnych okładek w jednym miejscu a z tym już gorzej, szukając na chybił trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 15:49, KrzyniuBDG napisał:

Zna ktoś może stronę gdzie w jednym miejscu jest zbiór wielu okładek, nawet niekoniecznie
hiphopowych płyt, bo szukam inspiracji na okładkę mikstejpu znajomego.



Masz chodźby nawet temat na takim forum:

http://www.modernmetal.pl/forum/index.php?/topic/356-ciekawezajebiste-okladki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1276789406

Esergie >
Dla Gresa mam szacunek głównie za Noc EP, to co tam zrobił to jest przemistrzostwo. Szkoda że teraz sie już o tym typie nie słyszy. Tak sie robi Rap, nie to co te wszystkie słonie i inne gówna dla ułomnych gimbusów w okularach ze szkłami jak denka od butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Typowy hejeter z hh.pl z ciebie ;) Jaki masz nick ?
To co dla ciebie może być chłamem dla kogoś innego może być dobre , każdy ma inny gust muzyczny a jakiś no name aka Złote Twarze i tak nie dorównają "kixnare - class of 90''s".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować