Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2010 o 14:19, Ha_Xior napisał:

Po tej historii z Bojanem myślałem, że już tu nie wrócisz a tu prosze jaki suprise ;)

Stare czasy, teraz nie bawią mnie już internetowe spiny. ;)

Nowa płyta Elda zgwałciła mi uszy, miazga jak dla mnie. Myślałem że on i Returnersi to zły pomysł, ale postarali sie przy tej płycie. Po Pożycz mi płuca średnio sie zajarałem, ale jak usłyszałem Jam albo Warszawską Jesień to sie ostro zajarałem. To samo z nowym Tedzikiem, też dobra płyta, chociaż Note2 było dla mnie lepsze. Na fucktede wkurzają mnie te śpiewane refreny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:40, YoungCezar napisał:

No płytka Eldo swietna jak zwykle. bardziej ją traktuje jako lekture niz słuchanie utworów.
polecam rozkmine tej płyty po jakimś blunciku;)

Jak dla mnie chyba najlepsza jego płyta, w końcu Eldo ma jakieś pancze i flow. Po tym dissie na Ryśka sie tak chłopak rozwinął, dobrze mu to zrobiło. A po lolku to ja wole posłuchać czegoś lekkiego, chyba że sam jaram na chacie, to wtedy sie zgadza, dobra płyta na rozkmine. ;)


Ale płyta roku to jak dla mnie Ostry, żadna inna płyta mnie tak nie zajarała. Ziomek miał ją w dzień premiery, wzięliśmy piątkę, nakręciliśmy, i w kilka osób sobie premiere zrobiliśmy. Szkoda że wiedzieliśmy wcześniej o ukrytej płycie bo to dopiero by była petarda. Ale i tak jarałem sie każdą jedną wskazówką na pierwszej płycie, kiedy Ostry naprowadzał nas na ''podwójne dno''. ;D
Mistrz, nawet w tym momencie na głośnikach mam ''Małego Szarego Człowieka''. No i w sierpniu koncert w Legnicy, doczekać sie nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orzech wrócił ooo, ostatnio widziałem twój komentarz na YT pod nowym klipem Venoma i nie zgadzam się z tobą, moim zdaniem PROSTO. w końcu poszło w dobrą stronę, a debiut VNMa rozniesie wszystko i tego jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 13:49, old12 napisał:

Orzech wrócił ooo, ostatnio widziałem twój komentarz na YT pod nowym klipem Venoma i
nie zgadzam się z tobą, moim zdaniem PROSTO. w końcu poszło w dobrą stronę, a debiut
VNMa rozniesie wszystko i tego jestem pewny.

Wolałem Prosto za czasów WWO i starego Sokoła, teraz nic mnie tam nie jara. Fałenemem sie jarałem kiedyś, za czasów 834 i Na szlaku po czek, już Niuskul mi średnio podchodził. Nie podoba mi sie teraz to ze całe to Prosto ma taką disco zajawke, po samych klipach widać. Do tego Jedker nagrywający największe badziewie jakie w życiu słyszałem, w złą stronę to wszystko idzie. Moim zdaniem rzecz jasna, innym może sie to podobać. Ja wolałem Nieśmiertelną Nawijkę Zipskładową i Sokoła z Uszanuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 08:15, NuGGetos napisał:

Słyszeliście te bonusowe tracki z vinyla Tylko Dla Dorosłych? Dla mnie kozak, Cyfry dobry
numer.

Dobry bit w kawałku "Cyfry", brak mi było takich na płycie. OCB pod względem bitów było mistrzowskie, takich charakterystycznych bitów żadna płyta nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A.J.K.S. - "168/159" juz dostepna : Już teraz można zamawiać płyty, zostaną wysłane zam. zaraz po dotarciu do nas z tłoczni. Każdy kto zamowi i przeleje pieniądze do 15 lipca będzie zwolniony z opłaty pocztowej. Zapraszam tutaj : http://www.spookrecords.sklepna5.pl/towar/477/ajks-168159.html"

Jak widać ostatnia płyta A.J.K.S. doczekała się statusu legala, wyszła nakładem Spook Records. Do materiału z "168" dostaniemy kilka nowych tracków w postaci EP "159".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie sobie Jareckiego ''Mucha nie siada'', dobra płyta. ''Fenomenalnie'' mi niszczy głowe, jaram sie, ten typ to normalnie Polski Busta, nawet głos ma podobny. Ta jego pierwsza płyta to było dla mnie mega badziewie, prawie same pedalskie kawałki, Mucha nie siada to całkiem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:46, NuGGetos napisał:

Sprawdźcie sobie Jareckiego ''Mucha nie siada'', dobra płyta. ''Fenomenalnie'' mi niszczy
głowe, jaram sie, ten typ to normalnie Polski Busta, nawet głos ma podobny. Ta jego pierwsza
płyta to było dla mnie mega badziewie, prawie same pedalskie kawałki, Mucha nie siada
to całkiem co innego.

nie podoba mi sie ten Jarecki;p brzmi jak jakaś satyra ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2010 o 17:58, YoungCezar napisał:

nie podoba mi sie ten Jarecki;p brzmi jak jakaś satyra ;p

Własnie dlatego sie tym jaram, typ nagrywa sobie na banie takie kawałki jak ''łap ten bit''. Lubie sobie czasem czegoś takie posłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 18:00, NuGGetos napisał:

Własnie dlatego sie tym jaram, typ nagrywa sobie na banie takie kawałki jak ''łap ten
bit''. Lubie sobie czasem czegoś takie posłuchać.

No tak, ale mi nie podchodzi ;)
ostatnio ktos tu wrzucił Tusz na Rekach, zajarałem sie tym gosciem na maksa, nie wiecie moze czy planuje cos wydac? ma chłopak talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 17:46, NuGGetos napisał:

Sprawdźcie sobie Jareckiego ''Mucha nie siada'', dobra płyta. ''Fenomenalnie'' mi niszczy
głowe, jaram sie, ten typ to normalnie Polski Busta, nawet głos ma podobny. Ta jego pierwsza
płyta to było dla mnie mega badziewie, prawie same pedalskie kawałki, Mucha nie siada
to całkiem co innego.


Dobre ;) A Ja polecam Jacka Kaczmarskiego - Przyspiewka Byle jaka o europejskosci polaka

Mimo artysty piosenka ma klimat rapu;p te rymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na kompie w końcu zmasterowany kawałek o którym mówiłem ostatnio, taki spontan, ale mi sie nawet podoba jak na godzinę pół godzinki nagrywanie w przerwie melanżu. Wieczorem wrzuce bo jeszcze jeden ziomek który nagrywał, nie słyszał go gotowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą płytę Eldo zmajstrował. Świetnie się słucha, szczególnie Warszawska jesień i Jam się wyróżniają. Bity pierwsza klasa, aż się zdziwiłem.
Czyli pora kupić zapiski przy okazji FuckTede wpadnie.

Własnie.
Dokąd idziesz Polsko - teledysk.
http://www.youtube.com/watch?v=nkwjwxnpJ9Q&playnext_from=TL&videos=4cawrYSFmvY
Świetnie pasuje do kawałka, chyba jeden z lepszych numerów na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 13:57, Kaucz napisał:

Dobrą płytę Eldo zmajstrował. Świetnie się słucha, szczególnie Warszawska jesień i Jam
się wyróżniają. Bity pierwsza klasa, aż się zdziwiłem.
Czyli pora kupić zapiski przy okazji FuckTede wpadnie.

Dnia 07.07.2010 o 13:57, Kaucz napisał:




no, mam zapiski, bardzo dobra płyta, ostatnio tez wkocu kupilem plyte Ostrego TdD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 13:53, NuGGetos napisał:

> Orzech wrócił ooo, ostatnio widziałem twój komentarz na YT pod nowym klipem Venoma
i
> nie zgadzam się z tobą, moim zdaniem PROSTO. w końcu poszło w dobrą stronę, a debiut

> VNMa rozniesie wszystko i tego jestem pewny.
Wolałem Prosto za czasów WWO i starego Sokoła, teraz nic mnie tam nie jara. Fałenemem
sie jarałem kiedyś, za czasów 834 i Na szlaku po czek, już Niuskul mi średnio podchodził.
Nie podoba mi sie teraz to ze całe to Prosto ma taką disco zajawke, po samych klipach
widać. Do tego Jedker nagrywający największe badziewie jakie w życiu słyszałem, w złą
stronę to wszystko idzie. Moim zdaniem rzecz jasna, innym może sie to podobać. Ja wolałem
Nieśmiertelną Nawijkę Zipskładową i Sokoła z Uszanuj.



myślałem, że ci chodzi o ostatnie lata, kiedy w tej wytwórni wyszły ze 3 dobre płyty. Dla mnie to lepiej, że teraz w tej wytwórni wyjdzie VNM, Hi-Fi Banda (wyszła i wyjdzie) itp. Mam nadzieję, że Pezet/Małolat też wyjdzie w PROSTO. Byle ta stajnia szła do przodu i odcięła się od swoich gównianych ulicznych kolegów typu Firma, THS itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować