Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2010 o 19:53, Kaucz napisał:

Siemano, mam pytanie. Czy płyta Pezet/Małolat "Dziś w moim mieście" CD1 jest dostępna
w jakimś sklepie online? A jeśli nie to czy będzie?

Sklepie on-line czyli że pobierasz na kompa? No cóż, nie wiem, ale tak to można zamówić na empik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 18:03, noobie napisał:

Taaaa, freestyle na osiedlu ^^. U mnie też często się to dzieje "po męczącym dniu" :D


Ta, po męczącym dniu czasem trzeba się ''wyluzować''. :D

OSTR może i tam coś skrzeczy, co nie zmienia faktu że Tabasko jest genialne, dla mnie. Komuś się nie podoba, trudno. OSTR jest dla mnie wielki, co nie znaczy że innych raperów nie słucham, bo każdego, nawet takiego który sam siebie trackami hejtuje, nowości ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 21:27, Arkads napisał:

> Taaaa, freestyle na osiedlu ^^. U mnie też często się to dzieje "po męczącym dniu"
:D

Ta, po męczącym dniu czasem trzeba się ''wyluzować''. :D

OSTR może i tam coś skrzeczy, co nie zmienia faktu że Tabasko jest genialne, dla mnie.
Komuś się nie podoba, trudno. OSTR jest dla mnie wielki, co nie znaczy że innych raperów
nie słucham, bo każdego, nawet takiego który sam siebie trackami hejtuje, nowości ogarniam.

Wiadomo że do 7 był wielki i wtedy nie było się do czego przyczepić, ale teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem waszych problemów do Adama. zmienił się, bo parę lat też mu przybyło, może w swoich nowych produkcjach teraz lepiej się odnajduje. ja i tak jaram się każdą jego płytą i będzie dla mnie nieodwołalnym mistrzem aż do końca;) Jeżeli dorobię się kiedyś syna to wychowam go właśnie na muzyce Adama:)

tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2010 o 21:51, Kaucz napisał:

Wiadomo że do 7 był wielki i wtedy nie było się do czego przyczepić, ale teraz...

Ale nie może byc stare, co jest nowe. Flow jak dla mnie ma nadal świetne, głos się niszczy, niestety, ale po 11 płytach i kilkuset kawałkach i wielu koncertach głos musi się zmienić. Teksty nie kuleją, wręcz są bardzo dobre, a co do bitów to chyba nie muszę się wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. A poza tym nie znam drugiego rapera który i tak w tak niewielkim stopniu zmienił by swój styl i nagrywki. jest wielu gorszych, patrz: Peja, Gural, czy nawet ten nieszczęsny Tedunio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 16:23, YoungCezar napisał:

Dokładnie. A poza tym nie znam drugiego rapera który i tak w tak niewielkim stopniu zmienił
by swój styl i nagrywki. jest wielu gorszych, patrz: Peja, Gural, czy nawet ten nieszczęsny
Tedunio.

Tede od początku nastawił się na taki styl komercyjny, ale nie bronię go. Nie przepadam za nim, za jego stylem. Adaś mistrz ;D


A takie pytanko. 18 grudnia (wiem wiem, daleko do tej daty) w łdz jest koncert eldoki. Wybiera się ktoś może ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 17:22, noobie napisał:

A takie pytanko. 18 grudnia (wiem wiem, daleko do tej daty) w łdz jest koncert eldoki.
Wybiera się ktoś może ^^?

powiem tak: będzie hajs to jadę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 17:40, YoungCezar napisał:

> A takie pytanko. 18 grudnia (wiem wiem, daleko do tej daty) w łdz jest koncert
eldoki.
> Wybiera się ktoś może ^^?
powiem tak: będzie hajs to jadę;)

25zł w przed sprzedaży 30zł w dniu koncertu... tak w razie czego... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeli nowy kawałek LUC`a? Szczerze mówiąc, nie tego oczekiwałem, ale nie jest źle. Jestem bardzo, ale to bardzo ciekawy jak będzie brzmieć cała płytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 15:36, PAPISHON napisał:

Słyszeli nowy kawałek LUC`a? Szczerze mówiąc, nie tego oczekiwałem, ale nie jest źle.
Jestem bardzo, ale to bardzo ciekawy jak będzie brzmieć cała płytka.

To podrzuć ten kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 12.10.2010 o 17:18, Kaucz napisał:

To podrzuć ten kawałek.

http://www.youtube.com/watch?v=H1HK8on1ngg

Co do LUC`a. Lubię go (jak i Kanał Audytywny), podobnie jak Kalibra 44 (pierwsza płytka) i Pfk.
Te nowe Elda czy inne OSTRE do mnie w żadnym stopniu nie trafiają, może dlatego, że ogólnie rapu nie słucham.


Utwór nagrywany tylko za pomocą werbalnych możliwości LUC`a (nie ma w nim słów). Ale z pewnością będą na płycie kawałki, które słowa będą zawierały, bo zapowiadano już dawno temu, że na płycie wystąpi gościnnie Abradab w utworze, który ma wyśmiewać pocztę polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 17:31, Kaucz napisał:

> Co do LUCa, powie mi ktoś więcej o tym gościu? Bo ja osobiście go nie kminie.
Mes go nie lubi :D Też typa nie kminie, ale jest chujowy.

Hmmm... Ja słuchałem parę jego kawałków to nawet mi przypadło to do gustu. Ale i tak nie kminie jego psychiki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować