Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2010 o 19:55, Zauri napisał:

myslalem, ze jest to dosc naglosnione, wiec nie pisalem o tym wczesniej i oczywiscie
sie w bilet zaopatrzylem. na eldo tez sie wybiore, bo na ałtlajnie nie bylem :<

No to się na eldoce na pewno zobaczymy, bo ja już wiem że tam jadę od miesiaca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od 2008 co roku robiony jest banger przez uzytkownikow portalu z kreska (hip-hop.pl) a dokladniej userow podforum "loosne gatki", jedna z gorszych, jak nie najgorsza polska spolecznosc netowa. banger 2009 byl imo najlepszy, a smaczki w punchach wylapia tylko stali bywalcy tamtajszego foruma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bity emade, masakra.
słyszałem o poe2, ale myślałem że będzie emade cisnął na bitach bez sampli, co mi osobiście się nie podoba bardzo, jakoś się przyzwyczaiłem, a tu taka niespodzianka. miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć skąd można pobrać instrumentale z Sobotażu, bo o ile się nie mylę Sobota je wypuścił do neta, a jeśli się mylę i nie ma ich legalnie do pobrania to mnie poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 19:30, KrzyniuBDG napisał:

Możecie mi powiedzieć skąd można pobrać instrumentale z Sobotażu, bo o ile się nie mylę
Sobota je wypuścił do neta, a jeśli się mylę i nie ma ich legalnie do pobrania to mnie
poprawcie.


Były/są one dołączone do edycji 2 cd (Superedycja) gdzie na drugiej były właśnie instrumentale i acapella(e) do każdego kawałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 21:33, noobie napisał:


IMO:
Zbyt monotonny, ciągle ten sam loop. Kick nie pasuje, słaba kompresja. Osobiście bym dodał mały reverb na hi-hat''a i werbel i dograł jakąś linie melodyjną dla urozmaicenia.
Pracuj dalej, a progres przyjdzie sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płytkę mam, HiFi Banda ma u mnie w chuj respekt, dlatego płytka kupiona. Słucham dziś cały dzień, niektóre kawałki trzeba kilka razy, ale mają mój styl, i bity, mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 22:10, Kermit napisał:

> http://noobie.misza.wrzuta.pl/audio/1VO2YaGtnlq/cct-_oldskul_bit_samplowany

IMO:
Zbyt monotonny, ciągle ten sam loop. Kick nie pasuje, słaba kompresja. Osobiście bym
dodał mały reverb na hi-hat''a i werbel i dograł jakąś linie melodyjną dla urozmaicenia.

Pracuj dalej, a progres przyjdzie sam :)

Chciałem uzyskać monotonie i prostotę w dźwięku. Loop jest jednostajny i tak mi pasuje. Ostatnio takimi bitami się jaram. Sameplki sam wyciąłem i to jakoś posklejałem.

btw. tutaj bardziej rozbudowana linia melodyczna
http://noobie.misza.wrzuta.pl/audio/6T7Kl3F2K7W/kosmicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować