Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2010 o 23:45, noobie napisał:

> > http://noobie.misza.wrzuta.pl/audio/1VO2YaGtnlq/cct-_oldskul_bit_samplowany

>
> IMO:
> Zbyt monotonny, ciągle ten sam loop. Kick nie pasuje, słaba kompresja. Osobiście
bym
> dodał mały reverb na hi-hat''a i werbel i dograł jakąś linie melodyjną dla urozmaicenia.

>
> Pracuj dalej, a progres przyjdzie sam :)
Chciałem uzyskać monotonie i prostotę w dźwięku. Loop jest jednostajny i tak mi pasuje.
Ostatnio takimi bitami się jaram. Sameplki sam wyciąłem i to jakoś posklejałem.

btw. tutaj bardziej rozbudowana linia melodyczna
http://noobie.misza.wrzuta.pl/audio/6T7Kl3F2K7W/kosmicznie

mógłbyś to wrzucić na sendspace?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam dość nie typowe pytanie słyszałem kiedyś taki wałek z tym że nie pamiętam jak się nazywał, ale zapamiętałem kilka szczegółów z kilipu, a wiec wykonawca był czarny i był anglikiem a teledysk wyglądał mniej więcej tak że najpierw ktoś siedział w pokoju i do jego mieszkania wjechał jakiś koleś na koniu on uciekł i ten na koniu go ścigał tak to zapamietałem, kojarzy ktoś z was coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi przypomnieć, jak nazywał się pewien dokument oficjalnie złożony, mówiący o kulturze hip hop, z tego co pamiętam dotyczył on celów tej kultury itd.
Kompletnie wypadło mi to z głowy, chodzi o ten najistotniejszy dokument (jeśli w ogóle są inne), a nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 22:48, KrzyniuBDG napisał:

Możecie mi przypomnieć, jak nazywał się pewien dokument oficjalnie złożony, mówiący o
kulturze hip hop, z tego co pamiętam dotyczył on celów tej kultury itd.
Kompletnie wypadło mi to z głowy, chodzi o ten najistotniejszy dokument (jeśli w ogóle
są inne), a nie mogę sobie przypomnieć nazwy.


Blokersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 22:48, KrzyniuBDG napisał:

Możecie mi przypomnieć, jak nazywał się pewien dokument oficjalnie złożony, mówiący o
kulturze hip hop, z tego co pamiętam dotyczył on celów tej kultury itd.
Kompletnie wypadło mi to z głowy, chodzi o ten najistotniejszy dokument (jeśli w ogóle
są inne), a nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Na pewno chodzi ci o Blokersów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2010 o 22:58, NikiNicoo napisał:

> Możecie mi przypomnieć, jak nazywał się pewien dokument oficjalnie złożony, mówiący
o
> kulturze hip hop, z tego co pamiętam dotyczył on celów tej kultury itd.
> Kompletnie wypadło mi to z głowy, chodzi o ten najistotniejszy dokument (jeśli w
ogóle
> są inne), a nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Hehe zupełnie nie, chodzi mi o dokument w sensie papier, jak on się nazywał widniało na nim bodajże kilkanaście podpisów twórców tej kultury w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, na prawdę trudno mi to określić, bo jakbym pamiętał nazwę to bym sobie znalazł. Kiedyś kilka razy na to trafiłem, wiem, że nawet jeden z userów gram.pl miał to na gsie ale to było lata temu.
Co Wam mogę jeszcze podpowiedzieć, hmm dokument jest przetłumaczony na pewno na j.polski i został w jakimś urzędzie w stanach złożony,a ale ciężko mi mówić czy to jest pewne tylko tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować