Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2011 o 15:01, noobie napisał:

Czy Kandydaci Na Szaleńców nie powinno być na dwóch CD?


Z tego co się orientuje to an dwóch nośnikach. Na jednym jest 16 utworów, a na drugim 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 15:06, SongoX napisał:

> Czy Kandydaci Na Szaleńców nie powinno być na dwóch CD?

Z tego co się orientuje to an dwóch nośnikach. Na jednym jest 16 utworów, a na drugim
7.

No właśnie tez tak słyszałem, a sam nie posiadam/nie znalazłem drugiej płyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2011 o 15:33, noobie napisał:

> Dziwna sprawa. Tu masz opis płyty: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kandydaci_na_szale%C5%84c%C3%B3w

2CD jest w edycji specjalnej, czyli wszystko jasne ;)

Czyli tracisz mnóstwo, druga płyta zjada tą pierwszą w całości. Studio, scena, łóżko i tam gdzie chce to dwa top numery płyty. A i jeszcze co do Mesa to jest drugi na Olisie co sugeruje że lada dzień może być złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mogę odsłychać 2 cd na jutubie ;). Ale jednak mam na razie koncepcje iść do media i wymienić na 2CD, dopłacić te 2-4zł i mieć satysfakcje z większego digipacku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 11:25, noobie napisał:

Zawsze mogę odsłychać 2 cd na jutubie ;). Ale jednak mam na razie koncepcje iść do media
i wymienić na 2CD, dopłacić te 2-4zł i mieć satysfakcje z większego digipacku :D


Fajnie, ale wersja 2CD dostępna jest tylko na alkopoligamia.com. Do sklepów poszły wersje z 1CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mnie uprzedziłeś :D. No nic, w takim razie pozostaje mi odsłuchanie tych 7 tracków gdzieś na majspejscie albo jutjubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znać znam, ale na regale niestety nie mam. W media marktach i empikach zupełnie niedostępne, na allegro pojawia się sporadycznie i po cenach przekraczających 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 18:06, lydathegreat napisał:

Zarejestruj sie na forum wickedshit.pl (jesli jeszcze tego nie zrobiles), najwieksze
i najlepsze polskie forum o chorych rapach w Polsce, polecam ;)


Nie jestem jakimś szczególnym fanem horrorcore''owego rapu albo podobych. ICP po prostu przypadło mi do gustu, sprawdziłem, bo zainteresowała mnie ta grupa po przeczytaniu ich opisu w książce "Beaty, Rymy, Życie". Ogólnie to najbardziej lubię oldschool, aczkolwiek też sprawdzam jakieś nowsze płyty tak jak ostatnio Reksa albo takich typów jak Termanology albo J.Cole. Jednak uważam tak samo jak wspomniany wyżej Kobra: "żaden z Nas tu nie szlocha, że się w ''99 skończył , a Ty naucz się Go kochać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 19:18, Mroczny_Joga napisał:

Ja też zaraz będe znał, a czy to klimaty Słonia :)?


Trudno jest porównywać amerykański rap z polskim, szczególnie jeśli chodzi o taki niszowy gatunek rapu. Brzmieniowo to raczej inna bajka. W ogóle ICP ma wielu wielbicieli wśród słuchaczy rocka. Zobaczysz zresztą jak odsłuchasz płytę. W każdym razie ja nie potrafię wydobyć wszystkich smaczków z płyty chociażby dlatego, że nie rozumiem dokładnie całości tekstów, jedynie ogólne znacznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować