Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2011 o 14:02, przemas94 napisał:

Tak w ogóle, sprawdzał ktoś płytę >Haju & Złote Twarze - Międzyświat ?
Słabo promowana
płytka, ale według mnie zjada to cały

>mainstream i w ogóle wszystkie
>dotychczasowe płyty

Dnia 04.05.2011 o 14:02, przemas94 napisał:

2011. :0

Hmm,ja wiem czy słabo? Akurat w moim rejonie duzo sie o tym mówiło, akcja z wlepkami, także zostałem ostrzeżony o nadchodzącym projekcie i się pozytywnie zaskoczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 14:32, PierwszaLiga napisał:

Co tu się dzieje oO


Ja to ogarnąłem dzisiaj z popkillera. Busta jakoś dziwnie mi podszedł, aczkolwiek na wysokim w ch#j poziomie. Tech N9ne jak zawsze w formie, tym typem jaram się niezależnie co wypuści. Podobnie jak Twista, ten to też ma flow masakryczny, "Kamikaze" w słuchawkach od lat. Więcej takich numerów :D

BTW: Ktoś ogarnia kiedy dokładnie premiera tej epki Eminema z Roycem ? :)

@up esergie

Chodzi mi o słabą promocję w necie, trafiłem na to zupełnie przypadkowo, serio. Ja jestem z okolic Torunia, u mnie zupełnie cicho o tej płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 14:46, przemas94 napisał:

BTW: Ktoś ogarnia kiedy dokładnie premiera tej epki Eminema z Roycem ? :)

14 czerwca ponoc.

Tecca > wszystko, moje top 1 chyba juz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym się was zapytać odnośnie kwestii prania/czyszczenia full cap''a. Słyszałem, że po prostu wrzucenie jej o pralki grozi tym, że już nigdy jej nie założę bo skurczy się strasznie, a nawet samo próbowanie ręcznego mycia grozi jej lekkim skurczeniem. Ogarnia to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 21:18, noobie napisał:

Chcialbym się was zapytać odnośnie kwestii prania/czyszczenia full cap''a. Słyszałem,
że po prostu wrzucenie jej o pralki grozi tym, że już nigdy jej nie założę bo skurczy
się strasznie, a nawet samo próbowanie ręcznego mycia grozi jej lekkim skurczeniem. Ogarnia
to ktoś?

Autentyczna New Era nie ma prawa skurczyć się podczas ręcznego czyszczenia, więc jeśli takową posiadasz to śmiało na szczocie możesz jechać. Co do innych fullcapów to nie wiem, zależy prawdopodobnie od producenta i materiału. Ale żeby w takim temacie o czapkach pisać? Załóżcie temat " Hip hop i neo hip hop- dział odzieżowy, czyli co włożyć żeby być na topie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czapka massdnm, więc nie wiem jak to będzie.

Innego tematu nie znalazłem, który by "mi pomógł". A tutaj czemu? No cóż, zakładam z góry, że z kulturą HH jest nieco powiązany styl ubierania sie, a full capy chyba można do tego zaliczyć? Z resztą widzę, że sam o tym coś wiesz, więc chyba mam racje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 22:22, PierwszaLiga napisał:

W.E.N.A. - Podstawowe Instrukcje (singiel z Dalekich Zbliżeń)

Bardziej sie tym jaram niz cala plyta z Rasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teledysk Tech N9ne''a, do "Mama Nem"
http://www.youtube.com/watch?v=zhQero5yjps

Sampler epki "S.I.C." Krizz''a Kaliko
http://www.youtube.com/watch?v=LJLJGIU_oqo

Strange wraca do formy widzę, że po wpadkach z TGMP i Shock Treatment, główne postaci tego labelu dadzą nam powrót to mistrzowskiego klimatu. Może na "All 6''s And 7''s" nie bedzie to już ten sam Strange klimat co wcześniej, ale na S.I.C. jak najbardziej.

Do tego w bardziej imprezowym tonie wyszedł nowy Big Scoob, przynajmniej single dają to wrażenie wcześniejszych bangerów Strange Music.

Teraz tylko czekać na Kabosh, nową płytę Stevie''go Stone''a i BLH ciekaw jestem co pokaze ten nowy projekt ¡Mayday!... Strange nie sie w końcu odkuje po tych swoich wybrykach. Szkoda, że Cognito wywalili. No i dobrze by było gdyby Prozak jednak w Strange wydał następny materiał, tak samo tez z Mike E. Clark''iem nowy Project: Deadman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ucichły jeszcze echa pierwszego singla i klipu do utworu "Podstawowe Instrukcje" promującego album W.E.N.A. "Dalekie Zbliżenia" (możesz zamówić płytę TUTAJ), a już dziś Aptaun Records prezentuje ostateczną tracklistę płyty. Ciekawi? Oto ona:

1. Nigdy - muzyka: Quiz, woski: Ike
2. Dobra Marka – muzyka: Stona
3. Patrz Im Na Ręce – muzyka: Maui Wowie, woski: Tort, [VNM, Pyskaty]
4. Żołnierze Fortuny – muzyka: Szczur, woski: Medyk
5. Bez Uczuć – muzyka: Stona, [Paweł Ejzenberg, Małolat]
6. Dalekie Zbliżenia - muzyka: Stona, [Magdalena Dzięgiel]
7. Jestem Sam – muzyka: Ment, woski: DBT [Proximite, Ras]
8. Podstawowe Instrukcje – muzyka: Qciek, woski: Tort, gitara basowa: Jacek Perkowski
9. Do Dnia, w Którym – muzyka: Qciek, woski: Ike, [Włodi]
10. Wiadomość – muzyka: Stona, [Magdalena Dzięgiel]
11. Od Do – muzyka: Qciek, woski: Kebs, [Hades, Diox]
12. Dookoła – muzyka: JAC, woski: Who?list, saksofon altowy: Misza Mazurek
13. Mijamy się – muzyka: Stona, woski: Kebs, [Hades]
14. To Jest Dla – muzyka: Stona, [Kay]

Featy niczego sobie, ale po cichu liczyłem, że będzie Smarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2011 o 19:20, Jok4rson napisał:

Eminem obecnie ma jakiś dziwne, takie spięte flow.



Zmiana stylu u niego pod tym względem wiąże się z przebyciem odwyku. Jak sam mówił, po tym musiał się praktycznie od nowa uczyć składać rymy... Ale jak dla mnie nadal jest czołówka, skilla się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować