Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2011 o 21:03, Ifym napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=31SJEtXb0_o

Sprawdźcie i oceńcie, kawałek moich dobrych przyjaciół, dzieci nic tam dla siebie nie
znajdą, ale kumaci podłapią klimat. ;)


Trochę mnie na forum nie było, bo jako studenciak (a co!) miałem obronę pracy. W każdym razie widzę, że coraz lepsze rapsy zapodajecie ;) Seriously... wtf? Gdyby mnie mieli torturować puszczając ten kawałek w kółko, albo chińską torturą wodną, to z ulgą wybrałbym to drugie.


http://www.youtube.com/watch?v=SiUTfk3pkII <---- dobra muzyka, to tylko tak dla porównania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 11:34, Ifym napisał:

Szczerze? Słuchając tego nie zbulwersowałem się, nie wkurzyłem, ani nie wyśmiałem. Ciężko to nazwać, co jest plusem. Ot, prosty pan po przejściach ostrzegający młodych. I dobrze. W dobie tych wszystkich kretynów w air maxach pozujących na raperów, trafia się koleś z twarzą prawdziwego przeoranego badassa, podziergany, na dodatek wrażliwy na muzykę. Jak dla mnie lepsze od wszystkich przydupasów ''znanych'' chłopców np. ze stajni stopro, wydających swoje legalne albumy. Ale awangardą tego nie odważę się nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako pierwszy teraz na tym gównianym forum napisałeś to co chciałem żeby każdy w tym klipie zobaczył. Ostrzeżenie przed paką, to nie ma bujać, nie mają Jurka puszczać w klubach, to jest tylko ostrzeżenie do małolatów - Chcesz, możesz siedzieć, ale to nie jest jakaś pieprzona bajka jak na filmach, tylko prawdziwa szkoła przetrwania. O taką opinię mi chodziło, dostrzegłeś przekaz, super. Niedługo nowy klip do Sam naprzeciw innym, z kozackim bitem podchodzącym pod dnb. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 09:07, Ifym napisał:

Jako pierwszy teraz na tym gównianym forum.

Witaj.
Skoro jest dla Ciebie gówniane to po co tutaj egzystujesz i piszesz ?? ;> Jedno z lepszych jakie może być. Przede wszystkim nie ma tu chamstwa [zdarza się sporadycznie i jest skrupulatnie usuwane] Najlepiej to pewnie by było robić koleje gdzie można paplać co ślina na język na niesie i nie ponosić tego żadnych konsekwencji. Co do pomocy, to nigdy mnie jeszcze nie zawiodło i nigdy mnie nie zawiedzie.... dorba koniec offa. Co do klipa, którego zapodałeś. Typa pierwszy raz kojarzę, ale widać że ''zakapior'' :D a nie jak niektórzy co udają zakapiorów. Prosty bit, ale jakiś taki za prosty. Lepsze by w FL czy Ejay zrobił... pal licho z tym. Szybka nawijka w danym temacie. No i coś z rytmiką śpiewania jest nie tak hmmmm dziwnie się słucha jak to śpiewa. ''Sylabicznie'' jakby. Po rapuje trochę, to się wyrobi. Oby ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2011 o 10:04, Braveheart napisał:

do klipa, którego zapodałeś. Typa pierwszy raz kojarzę, ale widać że ''zakapior'' :D
a nie jak niektórzy co udają zakapiorów

Swoje przesiedział, swoje przeżył, nikogo nie udaje. Legenda mojego miasta i przyjaciel, na tej śmiesznej polskiej scenie nikt nie przeżył tego co on, a każdy zgrywa wielkiego kozaka. Śmieszy mnie to wszystko.

Dnia 10.07.2011 o 10:04, Braveheart napisał:

. Prosty bit, ale jakiś taki za prosty. Lepsze
by w FL czy Ejay zrobił... pal licho z tym. Szybka nawijka w danym temacie. No i coś
z rytmiką śpiewania jest nie tak hmmmm dziwnie się słucha jak to śpiewa. ''Sylabicznie''
jakby. Po rapuje trochę, to się wyrobi. Oby ;)

Akurat bity to nie jego robota, tylko przyjaciela który siedzi z tyłu i kręci szlugi. Na klipie znaczy. Ten miał być prosty, nawet prymitywny, taki był zamiar i taki miał być klimat tego kawałka. Płyta będzie podchodziła pod dnb, chociaż znajdzie się i jazz. A nawijać to nie masz co go uczyć, ma prawie 50 lat, jest Czarny więc Rap ma we krwi. Nawija jak nawija, te kawałki mają być brudne, tak jak koleżka wyżej napisał - ma być w tym czysty przekaz. Zero pajacowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania szukałem wszędzie odpowiedzi i nie mogłem znaleźć więc czas u żywych spróbować:P
1. Teledysk Eminema do No Love ma dwie wersje jedną z Lil Waynem, a drugą?
2. Kojarzy ktoś ten śmieszny kawałek Bosskiego Romana Reprezentuje JP? Z Jakiej on jest płyty i czy formalnie on jest całej Firmy czy tylko Bosskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 22:43, kakinho1992 napisał:

2. Kojarzy ktoś ten śmieszny kawałek Bosskiego Romana Reprezentuje JP? Z Jakiej on jest
płyty i czy formalnie on jest całej Firmy czy tylko Bosskiego?

Z którejś jego solówki, Krak to sie nazywa, 1, 2 albo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 10:48, Ifym napisał:


> 2. Kojarzy ktoś ten śmieszny kawałek Bosskiego Romana Reprezentuje JP? Z Jakiej
on jest
> płyty i czy formalnie on jest całej Firmy czy tylko Bosskiego?
Z którejś jego solówki, Krak to sie nazywa, 1, 2 albo 3.

Właśnie też mi się tak wydawało ale na żadnej solówce nie mogłem znaleźć tego kawałka, był za to na jakiejś składance co byli tylko goście z Krakowa i okolic, ale nie pamiętam tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, to myślicie o rytmicznych zespołach metalowych, dajmy na to, Pantera czy Rage Against The Machine. Ilu z was widzi w rapie dobry bit, a ile gówniany pop? Tematykę tekstów pomijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 21:03, Woo-Cash napisał:

Jestem ciekaw, to myślicie o rytmicznych zespołach metalowych, dajmy na to, Pantera czy
Rage Against The Machine. Ilu z was widzi w rapie dobry bit, a ile gówniany pop? Tematykę
tekstów pomijam.


A co ty myśleć? Lubie, szanuje i słucham rocka i metal, co jakoś nie przeszkadza mi się cieszyć z rapu :) i uwierz mi, zależy czego słuchasz z rapu, bo tak samo w rocku i metalu, możesz znaleźć "gówniane" elementy. Tak więc, przynajmniej ja słucham muzyki, a nie gatunków.

+ coś dobrego z rapu :P
http://www.youtube.com/watch?v=lNFmPjP0jYc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować