Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2012 o 20:10, DambialkoX napisał:

Zwróć uwagę w środku czy są wszystkie znaczki new era. Myślałem, że to full cap to chciałem
zobaczyć czy ma znaczek bejsbolisty, ale to uniwersalna więc nie zobaczysz :D. Czubek
czapki wewnątrz powinien być metalowy przynajmniej moje są. Ta wydaję się być oryginalna,
a wiesz jaką sprzedała tą "podróbkę" ?

Zobaczę, ale dopiero za jakiś czas, dzisiaj niby została wysłana (btw, z Anglii ile może iść? :P). Wszystkie? Tzn. jakie, gdzie, ile? ;)
Podróba była Mitchell & Ness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: HIP HOP Arena: SoundBusters Challenge, kto się na to wybiera aby zawalczyć? Bo chciałbym wiedzieć czy wcześniej gdzieś trzeba swoją kandydaturę zgłosić czy na miejscu już wszystko załatwię? Domyślam się, że raczej poza wpisowym 10zł będę musiał 50zł biletu zapłacić również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 15:36, Mroczny_Joga napisał:

Szkoda że nasz rodzimy rap jak i zarówno środowisk hip-hopowe w dużej mierze schodzi
na psy i coraz mniej jest tych na prawdę, prawdziwych. Mam coraz większe obrzydzenie
do naszej rodzimej sceny, chyba naszło mnie na refleksje.
http://www.youtube.com/watch?v=rPWQHdQG9wY


Bit w tym kawałku jest świetny, tekst nie jest za mocny, ale jakoś się trzyma. Propsy dla Chady za to, że promuje młodych raperów, jednak z tej płyty najbardziej czekam na drugą część niesiemy prawdę :)
No i ciekawi mnie za co Tomasz Chada siedzi w tym areszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 20:19, Chaotizz napisał:

Haha, źle ze mną jak już nawet wietnamskich rapsów słucham. xD

http://www.youtube.com/watch?v=jJBI4ckmB2M&feature=player_embedded#!

Bicik i tak miażdży.


Podkład fajny, ale IMO taki rap mnie nie kręci :)

Teraz czekam na album N.E.O 52 Dębiec, mam nadzieję że powrócą w wielkim stylu i że Hans nie oddał się całkowicie Luxtorpedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 20:56, DambialkoX napisał:

Podkład fajny, ale IMO taki rap mnie nie kręci :)

Mnie kręci, ale na krótką metę.

Dnia 02.07.2012 o 20:56, DambialkoX napisał:

Teraz czekam na album N.E.O 52 Dębiec, mam nadzieję że powrócą w wielkim stylu i że Hans
nie oddał się całkowicie Luxtorpedzie.

Kiedy w ogóle ten album? Kiedyś mega jarałem się 52, minęło mi to (pewnie zmęczyłem materiał), ale szczerze to posłuchałbym sobie czegoś nowego od Hansa i Deepa. Zwłaszcza po słabym dla mnie TRIPie i Hansolo (może nie tyle słabym, co po prostu klimatycznie mi nie odpowiadającym)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 22:15, Chaotizz napisał:

> Podkład fajny, ale IMO taki rap mnie nie kręci :)
Mnie kręci, ale na krótką metę.
> Teraz czekam na album N.E.O 52 Dębiec, mam nadzieję że powrócą w wielkim stylu i
że Hans
> nie oddał się całkowicie Luxtorpedzie.
Kiedy w ogóle ten album? Kiedyś mega jarałem się 52, minęło mi to (pewnie zmęczyłem materiał),
ale szczerze to posłuchałbym sobie czegoś nowego od Hansa i Deepa. Zwłaszcza po słabym
dla mnie TRIPie i Hansolo (może nie tyle słabym, co po prostu klimatycznie mi nie odpowiadającym)...


Hans na facebooku napisał, że dopiero w 2013 roku, ale i tak warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chada za pewne za kradzieże bo za co. A co do niesiemy prawdę 2 to nie podoba mi się a szczególnie że jest tam HST który jest konfidentem i sam się przyznał, tak więc jak ktoś teraz z nim nagara dla mnie jest przegrany. Jestem ciekawy jak się zachowa środowisko wobec hst. A mam pytanie z innej beczki, ktoś wie czy można dostać koszulkę "
wartości wypisane w sercu miej nie na koszulkach" która ma sokół u pezeta w co mam powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2012 o 12:48, Mroczny_Joga napisał:

Chada za pewne za kradzieże bo za co. A co do niesiemy prawdę 2 to nie podoba mi się
a szczególnie że jest tam HST który jest konfidentem i sam się przyznał, tak więc jak
ktoś teraz z nim nagara dla mnie jest przegrany. Jestem ciekawy jak się zachowa środowisko
wobec hst. A mam pytanie z innej beczki, ktoś wie czy można dostać koszulkę "
wartości wypisane w sercu miej nie na koszulkach" która ma sokół u pezeta w co mam powiedzieć
?


Też nie przepadam za HST pierwszy raz właśnie usłyszałem go w tym numerze, cienko poleciał i ma słabe flow wg mnie. Co do Chady to już na razie przestałem się tym interesować. A co do pytania o koszulkę to również szukałem i nie mogłem nigdzie znaleźć więc chyba nie ma jej do kupienia.

Właśnie a co u Pezeta ? Chłopak widać zmienia się w "dubstepowca". Oto jego kolejny kawałek bo oprócz tego jest jeszcze np: "Noc jest dla mnie". Nie wiem czemu zmienił swój styl i czy dalej będzie to ciągnął. Możliwe, że to właśnie jego progress, bo jest to w pewnym stopniu świeżość w jego karierze. Co jak co jednak wolę "starego" Pezecika :)

http://www.youtube.com/watch?v=iHIektDt6rQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2012 o 15:36, Mroczny_Joga napisał:

Szkoda że nasz rodzimy rap jak i zarówno środowisk hip-hopowe w dużej mierze schodzi
na psy i coraz mniej jest tych na prawdę, prawdziwych. Mam coraz większe obrzydzenie
do naszej rodzimej sceny, chyba naszło mnie na refleksje.
http://www.youtube.com/watch?v=rPWQHdQG9wY


No dokładnie , teraz "gimbusy" słuchają jakieś RPK czy inne Chady , olewając dobre produkcje...
Póki co rok jak na razie należy do Pyskatego , który wydał na ten czas płytę roku 2012 ; p
http://www.youtube.com/watch?v=hSaBGbVCucQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:23, Wizzer napisał:

RTV AGD i Chałwa no skill to jedno wielki dno, dla mnie moc ma B.R.O, Solar & Białas,
Mes oraz wiele wiele innych.


No Solar/Białas na propsie non stop ; d Jakoś tak wyliczyłem ,że najwięcej odtworzeń u mnie na PC ma właśnie BŁS i chyba bd tak i w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować