Zaloguj się, aby obserwować  
marcinqn

Ban w grze cabalonline

28 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 11:50, Kolumb95 napisał:

>/../

To może po prostu wyślesz im loga z gry i postraszysz sprawą w sądzie, albo poprosisz
o jakieś sensowne dowody na twoje cheaty.


dokładnie, wyślij im logi i powiedz aby dokładnie udowodnili ci winę bo w przeciwnym wypadku sprawa trafi do sądu.
Może nie będą chcieli sobie robić kłopotów i zdejmą ci bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozbraja mnie ten temat... Chcesz się procesować o ban w jakiejś grze MMO? Pozywać nie wiadomo kogo? I wykładać kasę na prawników? Ile to konto jest dla ciebie warte? Przede wszystkim pomyśl czy zyski są warte tych kosztów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konto jest warte okolo 15 000 zl ;] (ale na czarnym rynku) + serce jakie wlozylem by ta postac wiec warto.

Nie wiem kogo pozywac bo to sprawka 2 GMow ktorzy klamali, ze mnie widzieli, nigdy nie przedstawiono mi dowodow bo ich nie ma. Prosilem i wglad w logi o przedstawienie dowodow. To nic a nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 18:56, Shelazar napisał:

Pokaż mi jakieś konto z Cabal online które chodzi w internecie po 5 000... ;D

takich kont sie nie sprzedaje, ale wartosc konta jest znana :) wielu osob ;p moje same przedmioty sa warte okolo 25 kkk policz 1 kkk po 40-50 gr ;p i masz sume ;p a to sa tylko przedmioty ktore mam na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie czytałem wszystkich postów tematu, ale koleś ma problem, a wy sie go czepicie. Nie wiem, niestety, kogo masz pozwać. Ale życzę powodzenia., bo szkoda konta.

Ps A może ten ban to czasowy tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 01:45, marcinqn napisał:

> Pokaż mi jakieś konto z Cabal online które chodzi w internecie po 5 000... ;D
takich kont sie nie sprzedaje, ale wartosc konta jest znana :) wielu osob ;p moje same
przedmioty sa warte okolo 25 kkk policz 1 kkk po 40-50 gr ;p i masz sume ;p a to sa tylko
przedmioty ktore mam na sobie


To, ile warte są Twoje przedmioty w grze nie ma nic do rzeczy, ich wartość jest czysto wirtualna. To gra darmowa a jej regulamin przewiduje, że mogą odebrać dostęp każdemu w dowolnym momencie i musiałeś go zaakceptować zanim zacząłeś grać. Nawet gdybyś zaczął się z nimi procesować, to podważą na dzień dobry Twoją wycenę, twierdząc że wziąłeś ją z sufitu i że według nich to nie 40-50 gr tylko 1gr. Żaden sąd tego nie uzna.
Jedyne o co tak naprawdę mógłbyś się procesować to prawdziwe pieniądze które wydałeś w ich sklepie na przedmioty. Tutaj musisz już sobie sam sprawdzić ile tego było, ale podejrzewam, że więcej kosztowałaby Cię rozprawa. Ale jeśli koniecznie chcesz się procesować, sprawdź na stronie gry jak się nazywa firma która ją utrzymuje i prowadzi sklep. Powinny tam też być informacje - ale jeśli ich nie ma to musiałbyś ich poszukać - gdzie ta firma jest zarejestrowana i zapewne sąd danego kraju byłby właściwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować