Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

XFX Radeon HD 4870 X2 w sprzedaży

27 postów w tym temacie

Dużo sobie zażądał XFX za zwykłego referenta... zdecydowanie za dużo. Pomijam oczywiście to, że te karty i tak obrzydliwie podrożały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łohoho, cena tej karty rzeczywiście powala. :P Myślę jednak, że ten, kto ją kupi, po zobaczeniu jej działania nie będzie żałował zakupu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jest prawie 2x droższa niż cały mój komp, chociaż jest nowy :P i jest 7x droższa od mojego radzia HD4670 :D, no cóż, za haj pirformens trzeba płacić, w tym przypadku dość słuszną kwotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to nazwaliście. Elektroniczny orgazm. Przynajmniej ktoś sobie pogra w gta 4 na full :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! 2000 ponad?
Ja kupowałem 4870 x2 nie dawno bracholowi za 1500 zł od szafira w sklepie, w grudniu.... ma podkręconego do 700MHz.
Poje**** ich ostro.
Ja tego nie rozumiem... kupiłem swoje dwie 9600GT od Asusa w sklepie za 388zł od sztuki, a teraz kosztują 450 zł.
Co mnie obchodzi, że waluty idą w górę klient nie ma zamiaru płacić drożej za towar który kosztował o 1/4 lub1/3 taniej w tamtym roku.
Czy ci ludzie w tych sklepach nie widzą, że jest kryzys?!
Sami sobie w stopę strzelają!
Jak to dyrektor jednego zakładu powiedział: w czasach kryzysu najważniejsza jest promocja i obniżka cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 13:00, Revan17 napisał:

No właśnie podobno GTA4 wymaga karty z 2GB VRAM, no to teraz juz jest taka, ciekawe czy
już był jakiś test.


GTA IV wymaga co najwyżej porządnej optymalizacji, a nie świetnego kompa. Co do karty to po co na niej znajduje się 2 GB pamięci. Żadna gra tego nie wykorzysta. Jak ktoś w jakimś temacie wspomniał wczoraj bodajże, gry optymalizowane są pod 512. Więcej nie trzeba. Jedynie Rockstar poszedł w przyszłość ze swoją "przyszłościową" grafika... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spychi: gdyby złotówka poszybowała w górę ceny by się unormowały... w miarę. Trzeba doliczyć jeszcze to, że nasi rodzimi sprzedawcy są dosyć zachłanni.
Don Zorro: mniej niż 1920x1080 - GTX280, 1920x1080 i wyżej - R4780X2.

Ile razy było... GTA4 wymaga przede wszystkim mocnego procesora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:35, Don Zorro napisał:

Chyba lepiej GTX 280, czy nie? A jak karcie z tematu z pobieraniem prądu? Pobije 280-tke?

4870x2 pobiera 480 W w maks load''zie, GTX280 236W bodajże, dlatego ja swoje dwa Asuski sprzedałem i kupuję
Evgę GTX280 Superclocked. Gdybym miał mocniejszy zasilacz (750W a nie jak teraz 600W) to bym brał tą 4870x2 bo jest wydajniejsza od GTX280 o 140-160 %, a zwłaszcza jak to Luk4s napisał w większych rozdzielczościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..........drogo, ale z jakiegoś powodu, nawet gdybym miał nadmiar kasy to mnie do tej karty nie ciągnie, wizualnie ładna, ale coś mnie od niej odpycha.... Bynajmniej gratuluje tym, co sobie ją kupią, ja na 101% w tej grupie nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:49, Szwejek92 napisał:

1600 procesorów strumieniowych?? jezu o.O jeszcze niedawno, jak wyszedł gf 260 to był:
łaaaa on ma 216! jeeee ;]

To chyba jakaś pomyłka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 14:44, szeretucha napisał:

> No właśnie podobno GTA4 wymaga karty z 2GB VRAM, no to teraz juz jest taka, ciekawe
czy
> już był jakiś test.

GTA IV wymaga co najwyżej porządnej optymalizacji, a nie świetnego kompa. Co do karty
to po co na niej znajduje się 2 GB pamięci. Żadna gra tego nie wykorzysta. Jak ktoś w
jakimś temacie wspomniał wczoraj bodajże, gry optymalizowane są pod 512. Więcej nie trzeba.
Jedynie Rockstar poszedł w przyszłość ze swoją "przyszłościową" grafika... .


Takie info pojawiło się po artykule w internecie po tym jak gracze zaczęli narzekać, że gra się tnie.
Niby PC jest taki słaby, a ktoś z R* napisał, że żeby odpalić grę na High trzeba mieć grafikę z 2 GB VRAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować