Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena trzecia

52 postów w tym temacie

Napiszę to, co poprzednim razem, ale w skrócie:

Polecam Google Chrome - o ile Firefox ledwo to ładuje, GC buforuje z prędkością nadświetlną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ładuje się bez najmniejszych problemów, a używam Firefoxa ;) Nie wiem od czego to zależy.

Ogólnie rzecz biorąc bardzo sympatyczne te materiały o CDA, nie przypuszczałem że tak mnie to wciągnie :) Widać, że redakcja CDA to ciekawi i nieprzeciętni ludzie :P W zasadzie tak sobie zawsze ich wyobrażałem i przyznam, że chciałbym pracować w takim miejscu... Jak byłem młodszy to było moje nieosiągalne marzenie (pewnie zresztą jak wielu innych), teraz trochę już mi przeszło, choć kto wie, wszystko jeszcze przede mną (mam nadzieję), nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy ;)

Świetny pomysł z tym "ocenzurowanym" Smugglerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 17:38, Ragnos napisał:

Napiszę to, co poprzednim razem, ale w skrócie:

Polecam Google Chrome - o ile Firefox ledwo to ładuje, GC buforuje z prędkością nadświetlną.


E tam, gadanie. Mi google chrome nic nie daje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 18:55, Furrbacca napisał:

> Nie znajdzie się ktoś, kto wrzuci te 3 filmiki na youtube ?

Prawa autorskie. Nie znajdzie sie.


A od kiedy w Polsce i w ogóle na świecie ktoś się przejmuje prawami autorskimi? Pierwszy filmik jest na YT (ten co był dawno jeszcze na starym odtwarzaczu "akt pierwszy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co wy sie tak denerwujecie ze sie tak dlugo buforuje. Zrozumcie filmiki maja po 11 min i sa w wysokiej rozdzielczosci ( jest wcisniete HQ) ludzie to sie musi zaladowac. Tak zle, a tak wam niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:13, Lukasz924 napisał:

sa w wysokiej rozdzielczosci ( jest wcisniete HQ)


Nie mam pojęcia gdzie ty tam widzisz to HQ :P Z moich doświadczeń wynika, że transfer jest znakomity przed 7:00, więc wystarczy wstać wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiały obejrzane. Całkiem ciekawe odpowiedzi były ;) A cały akt drugi obejrzałem bez większych nieprzyjemności związanych z ładowaniem się filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:07, Irc100 napisał:

A od kiedy w Polsce i w ogóle na świecie ktoś się przejmuje prawami autorskimi? Pierwszy
filmik jest na YT (ten co był dawno jeszcze na starym odtwarzaczu "akt pierwszy")


Wiesz kto sie nie przejmuje prawami autorskimi?
Debile, idioci, dzieci, zlodzieje... No i oczywiscie Ty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler mnie rozwalił. Głos podmieniony,brak twarzy i kask (hełm?) na głowie xD Niczym skazaniec udzielający wywiadu dla słynnego programu "Rozmowy W Toku" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować