Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena trzecia

52 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 19:44, Furrbacca napisał:

> A od kiedy w Polsce i w ogóle na świecie ktoś się przejmuje prawami autorskimi?
Pierwszy
> filmik jest na YT (ten co był dawno jeszcze na starym odtwarzaczu "akt pierwszy")


Wiesz kto sie nie przejmuje prawami autorskimi?
Debile, idioci, dzieci, zlodzieje... No i oczywiscie Ty :).


Muhahahahaha. Tak się składa że w kwestii piractwa nie mam sobie nic do zarzucenia. Nie pirace i tyle. Szkoda że nie zrozumiałeś mojego posta. Ja stwierdziłem tylko fakt. Nikt się na tym świecie nie przejmuje prawami autorskimi bo większość piraci. Trochę przesadzacie z tym fanatyzmem. Już nie raz na tym forum musiałem udowadniać, że mam oryginała (co udowadniałem zdjęciami) bo nie udzielono mi pomocy pod zarzutem piractwa...

PS: Jest jedna rada. Wrzucam zdjęcia na GS bo to już nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyzby Mac Abra i Smuggler to jedna i ta sama osoba. Zawsze w Gamewalkerze wypowiadaja sie jeden po drugim,tak jakby to pisala jedna osoba i z braku czasu Mac Abra odrazu pisze za dwoch.Poza tym bylo takie stwierdzenie w filmie ze redaktorzy maja wiecej niz jedna ksywe i dopiero to ujawnia w 300 numerze( a mieli w 150). Wiec wielce prawdopodobne jest ze smuggler nie istnieje. Nawet minifelietony maja podobne, ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho na UPC 10Mbit dochodzi do 800KB/s. Nie to co moje 1Mbit Neo w domu (0-1KB/s). Nareszcie mogę obejrzeć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 19:57, Irc100 napisał:

Trochę przesadzacie z tym fanatyzmem.


Ty uważasz, że to jest fanatyzm.
Tymczasem nawet nie pomyślałeś, że wrzucając ten filmik na youtube pozbawiasz gram.pl dochodu z reklam znajdujących się na witrynie wideo.gram.pl.
Idąc dalej tym torem - naruszając prawa autorskie okradasz w pewnym sensie właścicieli tego wywiadu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smugglerowi hełm po to, żeby się zakryć i nie straszyć ;p

Na poważnie ciągnie się za tym długa historia jak to SMG nie ujawnia się kim jest itd.. a fani lub tez anty piszą ciągle kim to on jest lub wypisują różne teorie na temat kto nim jest.
Gdyby się tutaj pojawił po prostu.. na 110% w następnym CDA były by listy typu wiem kim jest SMG pojawił się na filmiku.. Skrzynka CDA by nie wyrobiła :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:55, Furrbacca napisał:

> Trochę przesadzacie z tym fanatyzmem.

Ty uważasz, że to jest fanatyzm.
Tymczasem nawet nie pomyślałeś, że wrzucając ten filmik na youtube pozbawiasz gram.pl
dochodu z reklam znajdujących się na witrynie wideo.gram.pl.
Idąc dalej tym torem - naruszając prawa autorskie okradasz w pewnym sensie właścicieli
tego wywiadu :).


Poj**** Cię? Jak mogę naruszać prawa autorskie jeśli żadnego filmiku nie wrzucam? Powiedziałem tylko że w tym kraju wszyscy kradną i że prędzej czy później ktoś to wrzuci na YT tak jak to się stało z pierwszym aktem. Najlepiej jakby CDA dało to na płytce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 23:20, Irc100 napisał:

Poj**** Cię? Jak mogę naruszać prawa autorskie jeśli żadnego filmiku nie wrzucam?


Wybacz, źle sformułowałem zdanie. Nie wyraziłem wystarczającego nacisku na tryb przypuszczający tego zdania i niestety całkiem prawidłowo można je zinterpretować zupełnie opacznie względem mojego zamierzenia.
Oczywiście zdanie to powinno brzmieć tak: "Tymczasem nawet nie pomyślałeś, że gdybyś wrzucił ten filmik na youtube to pozbawiłbyś gram.pl dochodu z reklam znajdujących się na witrynie wideo.gram.pl." Teoretycznie znaczenie jest to samo, ale miejsce do interpretacji jest dużo węższe.

Dnia 02.02.2009 o 23:20, Irc100 napisał:

Najlepiej jakby CDA dało to na płytce.


Szkoda, że nie skupiasz się na treści moich wypowiedzi, a na formie... Bardzo Cię proszę, skonfrontuj to zdanie z moim poprzednim postem, dorzuć szczyptę zdrowego rozsądku i już powinieneś wiedzieć, dlaczego nie jest w interesie gramu, by ten filmik pojawił się gdziekolwiek poza ich serwisem.

Poza tym z niewiadomych przyczyn wszyscy moi ostatni rozmówcy są strasznie uczuleni na punkcie oskarżeń wobec piractwa. Czy ja naprawdę wyglądam na takiego, który wszędzie szuka czyjejś winy?
Aha - naprawdę miło jest czytać teksty typu "Poj**** Cię?". Naprawdę. :/

EDIT:

Dnia 02.02.2009 o 23:20, Irc100 napisał:

Powiedziałem tylko że w tym kraju wszyscy kradną


Udowodnij, że kradnę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero pierwszy raz obejrzałem sobie tego typu materiał. Dlaczego? A dlatego, żeby potem podczas czytania pisma "nie widzieć" przed oczami twarzy czy zachowań poszczególnych redaktorów - nie chodzi tu oczywiście o negatywną stronę. Cóż, tak po prostu mam ;) Od praktycznie początku mojej znajomości z CDA (9 lat w tym roku) nie zagłębiałem się w owe redakcyjne "spojlery" bo po co wyrabiać sobie zdanie o ludziach, których nie znam? Lubię ich styl, ich pracę - a prywatne opinie czy życie zostawiam w spokoju.
Wracając do materiału - ciekawe pytania, ciekawe odpowiedzi. Dobrze, że nie ma żadnych idiotyzmów w stylu "co lubisz jeść" albo "jakiego mydła używasz" :P
Tylko szkoda, że sam Smuggler zaspoilerował dobitnie swoją tożsamość (i to nie pierwszy raz ;) ). Zresztą trzeba być naprawdę niekumatym, by dotąd nie wiedzieć, kim on w rzeczywistości jest ;) Ale im bardziej wychodzi mu nadal sztuka ukrycia, tym większego nabieram podziwu dla jego osoby :)
Oby więcej filmików w tym stylu; bez żadnego udawania osób, którymi się nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością obejrzałem te wywiady, bardzo rzeczowe pytania. Jednak nie mogę znieść faktu, że Elda ani Gema nie było :P Mogli chociaż odwiedzić tego drugiego w domu i pokazać jak to On się zmaga ^^ A zapewne zmaga się, oj zmaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dotychczasowe reklamy jakie widziałem na gram.pl były reklamą ich sklepu. Więc gram.pl nie dostaje za to pieniędzy. Chyba że czasami wyskakują inne reklamy ale ja zauważyłem tylko reklamy sklep.gram.pl

Mówiąc wszyscy kradną miałem na myśli większość. :)

Edit:

Aha - naprawdę miło jest czytać teksty typu "Wiesz kto sie nie przejmuje prawami autorskimi? Debile, idioci, dzieci, zlodzieje... No i oczywiscie Ty :) ". Naprawdę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować