• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Puszek92

błąd skryptu windows

Pytanie

Mam następujący problem z windowsem: gdy próbuje odpalić dysk twardy wyskakuje mi błąd skryptu. Gdy biorę prawym przyciskiem żeby spróbować otworzyć, wyskakują mi jakieś dziwne literki (po arabsku czy rosyjsku, niewiem). Próbowałem zrobić format, lecz wirus wrócił. zainstalowałem spyware doctora i avg antywirus. Avg wyrkył konia trojańskiego. Usunąłem go ale to chyba nic nie pomogło. Czy jest jakaś rada na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.02.2009 o 19:32, Puszek92 napisał:

Mam następujący problem z windowsem: gdy próbuje odpalić dysk twardy wyskakuje mi błąd
skryptu. Gdy biorę prawym przyciskiem żeby spróbować otworzyć, wyskakują mi jakieś dziwne
literki (po arabsku czy rosyjsku, niewiem). Próbowałem zrobić format, lecz wirus wrócił.
zainstalowałem spyware doctora i avg antywirus. Avg wyrkył konia trojańskiego. Usunąłem
go ale to chyba nic nie pomogło. Czy jest jakaś rada na to?

ja bym napisał do Microsoftu.

EDIT: a format z płyty, czy z dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem jak próbowałeś sformatować, ale najprościej jest po prostu włożyć płytkę Windowsa i zrobić to za jej pomocą. Poza tym radziłbym po postawieniu systemu zainstalować odrazu AVG, odłączyć internet i zrobić kompletny skan całego komputera (nie wiem ile masz dysków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.02.2009 o 20:11, Puszek92 napisał:

z płyty robiłem. Daje screeny tego co się tu dzieje.

Z tego co widzę,to jedna z odmian Autoruna.Taki mały wirusek przenoszony na mediach przenośnych,prawie nie szkodliwy.Proponuję zapuścić ComboFixa,ale UWAGA! ComboFix nie jest jakimś byle jakim odsyfiaczem. Jak go nie potrafi się "obsługiwać",to może wyrobić wiele szkód na komputerze.Nie chcę robić reklamy,ale zapytaj się tutaj: searchengines.pl.Już nie raz mnie wyratowali z opresji.

Pozdrawiam
aolejniczak5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wiesz co chciałem użyć combo fixa ale wyskakuje błąd aplikacji :/ co do tego www to thx :) zaraz sprawdzę

(proszę moda o nieusuwanie tego www).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować