Zaloguj się, aby obserwować  
soshman

Venetica

17 postów w tym temacie

Venetica to gra, nad którą pracuje obecnie Deck13 - twórcy między innymi ciekawej przygodówki Ankh.
W grze wcielimy się w uroczą Scarlett, córkę namiestnika Śmierci na ziemi. Ojciec naszej bohaterki umiera, a jego następcy władza uderza do głowy. A że eksperymentuje z nekromacją to zrobił się niezły bałagan. Oczywiście Scarlett musi sobie poradzić z tym całym bigosem.
Gra zapowiadana jest jako połączenie gry akcji i RPG''a, której akcja toczy się w dość nietypowym miejscu - XVI-wiecznej Wenecji.
Trailer: http://www.gametrailers.com/player/34457.html
W CD-Action napisano, że przypomina ulepszonego Fable''a.
Data premiery nie jest znana - gra ukarze się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.
A Wy co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:27, szymonsen napisał:

A Wy co o niej sądzicie?


Trailer mnie nie powalił, a rzeczywiście gra przypomina Fable''a natomiast może być naprawdę ciekawie. No nic, na razie pozostaje nam czekać na dalsze informacje, tak czy owak może być warto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jak to z grami bywa - Venetica została okrzyknięta najgorszą grą na tegorocznych E3...
Twórcy się nie spisali. Jestem ciekaw, czy w takim wypadku gra ujrzy światło dzienne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2009 o 01:30, Black_Dog napisał:

No i jak grał już ktoś w tę grę? Fajna? Bo się zastanawiam czy się nie szarpnąć, ale
nie wiem czy warto...

http://www.gram.pl/art_9w7kG,3_Venetica_recenzja_strona_1.html
Niestety większość recenzji, jakie czytałem nie zachęca. A szkoda, bo było sporo niezłych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może skąd pobrać patch 1.02 do polskiej wersji? Na GOLu jest, ale trzeba wysyłać sms :/ Na necie znalazłem tylko patch do wersji multi:EFGIS. A tak to google podpowiada same cracki, pirackie wersje etc. Plaga :/
Wkurza mnie fakt, że za każdym razem co podchodzę do drabiny, Scarlet się blokuje. Muszę zapisać, wychodzić z programu i znowu wczytywać, żeby ta ruszyła ten swój seksi tyłeczek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań:
1. Czy opłaca się wyuczyć wszystkich skili w tej grze? np. walczę przeważnie mieczem a mam tam jeszcze młot i włócznię w które chwilowo nie inwestowałem
2. Na początku gry dostałem zbroję którą można było ulepszyć za kasę u kowala nie zrobiłem tego bo nie miałem pieniędzy. Gdzie w wenecji jest jakiś kowal?
3. Jest jakiś poradnik do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 17:23, Grzech napisał:

Wie ktoś może skąd pobrać patch 1.02 do polskiej wersji? Na GOLu jest, ale trzeba wysyłać
sms :/ Na necie znalazłem tylko patch do wersji multi:EFGIS. A tak to google podpowiada
same cracki, pirackie wersje etc. Plaga :/
Wkurza mnie fakt, że za każdym razem co podchodzę do drabiny, Scarlet się blokuje. Muszę
zapisać, wychodzić z programu i znowu wczytywać, żeby ta ruszyła ten swój seksi tyłeczek
:/


na stronie cenegi jest patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo w ostatnim Play-u gra była jako cover i też zacząłem w to grać.
Puki co nie miałem większych problemów ale jak by co to chciał bym znaleźć rozwiązanie.
No i takimi tekstami mi jak i komuś na pewno nie pomożesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak odnależć afrykańską księżniczkę i jak pokonać jej wojowników, którzy przetrzymują brata Scarlett?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to rozwalasz najpierw taką wazę/urnę i po tym kręcisz się stale w pobliżu kolumn jak on wykonuje atak to odskakujesz a damage dostaje ta kolumna i po kilku razach sala się zawala.
Jakoś tak z nim praktycznie się nie walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować