Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: GTA na iPhone`a

16 postów w tym temacie

Ciekawe, ciekawe i jestem ciekaw jak będzie ono wyglądało na prawdziwym iPhonie, w ręku. Może szykuje się totalny kicz ? Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA na iPhone bleee, jakoś nie ciągnie mnie do grania na telefonach, pewnie, i zrobią grę, ale czy zrobi furorę? oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo dobra wiadomość postawiłem na sprzet iphone jeżeli chodzi o granie poza domem i jak narazie mnie nie zawodzi hehe oby wiecej newsów o nowych seriach znanych z pc albo wiekszych konsol na zabawkę od applea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:13, krl.krl napisał:

Niedawno wyszło Payback które jest świetnym klonem gta na iphone.


jestem prawie pewien że w to nie grałeś...

... pierwsze GTA było lepsze i bardziej grywalne

chodzi o grafikę (brak sprzętowego 3D, przez co wszystko skacze przed oczami), fizykę jazdy (lampy uliczne ze stali pancernej, używając "ręcznego" często kończyło się na jeździe wstecz), sterowanie (pomysł może i był dobry, ale ostatecznie jest to niezbyt wygodne)

poza tym samochody jeżdżą po lewej (co to? GTA London?), stacje radiowe nie porywają (bardziej jest to jak "wrzućmy trochę przypadkowej muzyki i niech się odtwarza w przypadkowej kolejności), zaś o samej fabule niestety nie mogę się wypowiedzieć - mam problem z pierwszym miastem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Konami zadecydowało się o wydanie kilku pozycji - w tym kolejnej odsłony swojej kultowej serii MGS - to czemu niby Rockstar miałby pozostać w cieniu i nic nie robiąc, tracąc pewny dochód? Teraz możemy już patrzeć na iPhone''a, jak na raczkującą platformę do gier. Co raz więcej developerów decyduje się na tworzenie swoich produkcji na sprzęt od Apple, który ma już wystarczającą popularność na świecie, by i inni na nim zarabiali. MGS, Silent Hill, a w przyszłości może GTA... świat się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 13:44, KHRoN napisał:

jestem prawie pewien że w to nie grałeś...

Grałem, nawet mam to na swoim sprzęcie.

Dnia 02.02.2009 o 13:44, KHRoN napisał:

... pierwsze GTA było lepsze i bardziej grywalne

Nie mam porównania do pierwszego GTA, grałem strasznie dawno

Dnia 02.02.2009 o 13:44, KHRoN napisał:

chodzi o grafikę (brak sprzętowego 3D, przez co wszystko skacze przed oczami),

Trochę skacze ale w sumie wygląda to przyzwoicie
>fizykę jazdy (lampy uliczne ze stali pancernej, używając "ręcznego" często kończyło
>się na jeździe wstecz),
Lampy faktycznie niepotrzebne, z "ręcznym" nie mam problemów.
>sterowanie (pomysł może i był dobry, ale ostatecznie jest to niezbyt wygodne)
Imo to najlepsze możliwe rozwiązanie, gra mi się dobrze.
>poza tym samochody jeżdżą po lewej (co to? GTA London?)
No to jest faktycznie dziwne.
>stacje radiowe nie porywają (bardziej jest to jak "wrzućmy trochę przypadkowej
>muzyki i niech się odtwarza w przypadkowej kolejności),
Muzyka nie jest zła, szczególnie jeśli porównamy to do innym gier na iphone
>zaś o samej fabule niestety nie mogę się wypowiedzieć - mam problem z pierwszym miastem...
Problemy? Jakie? A co do samej fabuły - a istnieje jakaś?;) Przypomina mi to trochę rozgrywkę z GTA 1 i 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 17:37, tomas92 napisał:

Może jeszcze jakieś GTA na komórki w stylu jedynki? Byłoby miło ;)


jest takowe, inaczej sie nazywa, ale wyglada jak jedyneczka ("otoczke" ma z GTA4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować