Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Metal Gear Solid 4 zgarnia wszystkie nagrody

31 postów w tym temacie

Pisałem to już jakiś czas temu...MGS4 to najlepsza gra 2008.
Taka masa nagród tylko to potwierdza i żadne GieTeA tu nie podskoczy :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasluzone nagrody, grafika niezle pojechali, fabula mega, gameplay tez, a i jeszcze MGO.
A gta to chłam dla 13 latkow ze znaczkiem 17+(chyba z takim, nie wiem - nie interesuje sie tym), strasznie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie ma się czemu dziwić. Szkoda tylko, że zmuszony jestem podziwiać ten tytuł jedynie z gameplayi na YT :D. Btw nie ma to jak stary dobry MGS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza grafika???
Za tak tragiczne tekstury należy się ale wieczne potępienie, a nie nagrody... w 2008r. ukazało się wiele znacznie ładniejszych gier. Chyba, że mowa o najładniejszej grze na PS3 wtedy mogę się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, że MGS4 to świetna gra. Wszak to jedna z moich ulubionych serii. Potrafię zrozumieć grę roku, ale kurczę nagroda za najlepszą grafikę? Tu już chyba coś im się pomyliło. Graficznie gra trzyma bardzo nierówny poziom. Snake i wiele innych postaci jest zrobionych wspaniale, ale przecież niska rozdzielczość tekstur razi w wielu miejscach. Wygląda to często jak MGS3 HD.

Moim zdaniem przesadzili. Czy oni zapomnieli o Uncharted, Gears of War 2, Farcry 2 czy Crisis Warhead (tu rozumiem, że za słaby sprzęt mieli;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gear Solid 4: Guns of the Patriots świetna seria, grałem w nią jeszcze na Playstation, i zasługuje na nagrody, a PS3 nie mam, tak że nie pogram w najnowszą odsłonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 14:08, Resetti napisał:

Najlepsza grafika???
Za tak tragiczne tekstury należy się ale wieczne potępienie, a nie nagrody... w 2008r.
ukazało się wiele znacznie ładniejszych gier. Chyba, że mowa o najładniejszej grze na
PS3 wtedy mogę się zgodzić.


Metal Gear Solid 4 ukazało się tylko na PlayStation 3 i oceniano go względem innych gier na tę konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! To jest system seller jakiego PS3 może zazdrościć każda inna platforma. Już przerabiałem opcję zakupienia tej gry pomimo tego, że nie posiadam PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VVilow,
to trzeba było zaznaczyć w newsie, że to nagroda za najlepszą grafikę na konsoli playstation 3, bo tak to brzmi jakby ze wszystkich platform.

Poza tym i tak wciąż twierdze, że nagroda należała się Uncharted/Farcry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 13:40, Konował napisał:

Pisałem to już jakiś czas temu...MGS4 to najlepsza gra 2008.
Taka masa nagród tylko to potwierdza i żadne GieTeA tu nie podskoczy :>.


ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ

Do Najlepszych bynajmniej ja bym zaliczył jeszcze F3 i podzielam opinie że TGTA IV to nie wypał jest i kaszana Co to miałoby nie być a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:19, hallas napisał:

O! To jest system seller jakiego PS3 może zazdrościć każda inna platforma. Już przerabiałem
opcję zakupienia tej gry pomimo tego, że nie posiadam PS3.


Niewątpliwie masz rację,co do pierwszego zdania swej wypowiedzi.Popatrzmy teraz na dalszą część, noo coś mi tu nie gra!. Rozumiem, że miałeś zamiar kupić grę, po czym postawić na biurku i stosownie oprawić/ew. czcić przed ołtarzem? Ano też tak można. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS jest świetną serią, ale "czwórka" to interaktywny film ;] Nie oszukujmy się, gameplayu jest bardzo niewiele. No ale wstawki są genialne i w doskonały sposób przekazują historię ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:27, MisioKGB napisał:

Rozumiem, że miałeś zamiar kupić grę, po czym postawić
na biurku i stosownie oprawić/ew. czcić przed ołtarzem? Ano też tak można. :)

Tak mniej więcej - zrobiłbym jakiś ołtarzyk i to na czymś większym niż biurko. A w chwilach przerwy między kolejnymi koncertami w Guitar Hero wyobrażałbym sobie jak gram w MGS4 (No mówię wam - świr pierwszego sortu!).

Tak na poważnie to myślę o zakupie PS3 ale musi się uzbierać więcej gier. Nie wątpię, że to się w końcu stanie więc już mogę powoli budować bibliotekę tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:13, Aviolate napisał:

MGS jest świetną serią, ale "czwórka" to interaktywny film ;] Nie oszukujmy się, gameplayu
jest bardzo niewiele. No ale wstawki są genialne i w doskonały sposób przekazują historię
^^



No tak, znasz grę ze słyszenia i z opowieści, jakie to filmy są długie ( i świetne). Na szczęście dla nas. krążek Blue Ray ma na tyle dużo miejsca, że znalazło się tam jeszcze sporo game play, tak 85-90 %. Tak że izi men ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować