Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 - demo w czwartek

28 postów w tym temacie

Już w czwartek? Cholera, nie spodziewałem się, że demo trafi tak szybko - z tego co się orientuje, to plotki wskazywały na kilka dni przed premierą, a tu proszę - już w czwartek będzie można zasmakować KZ2! Obowiązkowo pobiorę, muszę zobaczyć, czy ten shooter jest rzeczywiście taki świetny, jak na to wskazują recenzje. Jestem przekonany, że raczej na pewno się nie zawiodę! Tym czasem apetyt zaspokoję demem Resident Evil 5, które właśnie się pobiera ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haaa a na studio Sony spadnie kometa i KZ2 nie ukaże się w terminie :D. Ba, napisanie gry na nowo zajmie strasznie dużo czasu o ile w ogóle będzie to możliwe bo rodziny ofiar katastrofy będą mogły się domagać nie wypuszczenia gry na rynek!
A zamiast dem ściągniecie wirusy :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Do premiery K2 coraz bliżej, zatem temperatura rośnie. Sony, po niezbyt udanych premierach LittleBigPlanet i Resistance''a 2 potrzebuje mocnego strzału."

Brak słów. Przypominam, że LBP sprzedał się niemalże w 2 milionach egzemplarzy, a R2 w ponad 1,5 miliona egzemplarzy... Żeby każda premiera była tak nieudana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że tylko wybrańcy którzy zamówili pre-order w sklepie(nazwy nie podam) tylko oni otrzymają klucz do dema. Ale chyba coś mnie ominęło :/ Bo przecież 2 dni przed premiera miało być ogólnodostępne demo.
Ale się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie doczekamy się tego dema i na dodatek jeszcze w tym tygodniu ! xD
Ohhh... już się nie mogę doczekać kiedy pobiorę to demo ,a zwłaszcza chwili w której zabije pierwszego hellghast'a. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekac do czwartku ! Na razie gram w demko RE5 i jestem troszeczke zawiedziony... Ale w czwartek humorek sie poprawi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mister.Piotr ---> liczby liczbami, ale oczekiwania były większe. poza tym - MGS 4, LBP i R2 razem wzięte nie sprzedały się tak dobrze, jak Gears of War 2 (patrząc jedynie na rynek amerykański).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mister.Piotr, to prawda że może i się sprzedały w takim nakładzie ale jak to miały być potężne premiery które zgniotłyby xbox''a a takie nie były, to nie ma co się dziwić że ich premiery nazywane są nieudanymi. Sony za bardzo nakręca graczy a później wychodzi gra lekko ponad średnią i to się nazywa udana premiera ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś piszesz, to proszę o opieranie się na faktach, a nie na swoich snach. Z tego co mi wiadomo, GoW2 4 miliony egzemplarzy łącznie na całym świecie. A Metal Gear Solid 4,33 milionów egzemplarzy również na całym globie. Tak, więc sumując jeszcze to z LBP i Resistance 2, wyjdzie lekko ponad 7,8 miliona. Albo masz słabe informacje, albo nie chodziłeś na matematykę do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeber proponuje powrócić do nauki czytania. Pepsi napisał że opierał się o rynek amerykański a nie o cały świat. Najpierw sami powinniśmy się uczyć a dopiero później wytykać komuś błędy tak na przyszłość proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie na sprzedaż pod kontem rynku amerykańskiego - a dlaczego niby ? A reszta świata to co- boty ?

Wychodzę z założenia, że całość sprzedaży liczy się przede wszystkim, a nie określony rynek.Do tego pamiętajmy, że X360 sprzedał się do tej pory w dużo większej ilości niż PS3, więc grom z tej platformy łatwiej jest osiągnąć wysoki pułap sprzedaży.

Reasumując- biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych konsol, premierę MGS4 uważam za bardziej spektakularną niż GO2. Oczywiście, każda sroka swój ogonek chwali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po za tym mój drogi weź pod uwagę, że rynek amerykański jest bastionem głównie M$, a jaka konsola jest od nich? No jaka? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować