Zaloguj się, aby obserwować  
Blutok

Ile dni już jesteś na gram.pl?

68 postów w tym temacie

Ja na razie jestem taki jelonek wśród łosiów D: dopiero 34 dni, ale na starym koncie (dzisiaj odnalazłem do niego link HURRA) wczoraj wybiło 666 dni :D niestety już go nie używam :)

Że tak powiem, czy jest sens wpisywać się w tym temacie codziennie? może lepiej byłoby go przenieść do zabaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:49, Blademasterz napisał:

Ja na razie jestem taki jelonek wśród łosiów D: dopiero 34 dni, ale na starym koncie
(dzisiaj odnalazłem do niego link HURRA) wczoraj wybiło 666 dni :D niestety już
go nie używam :)

Że tak powiem, czy jest sens wpisywać się w tym temacie codziennie? może lepiej byłoby
go przenieść do zabaw?

to ja jestem lepszy bo jestem na gram.pl 31 dni ;]
tamte konto ma fajne liczby diable ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gram.pl jestem już: 768 dni

Moich wejść na gram.pl: 2 269 (#1066)

Statystyki nie kłamią, ale propo starych i nowych kont, gdzieś miałem stare ale zapomniałem loginu i hasła, tam powinno być z 1068 dni ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:34, Don Zorro napisał:

Właśnie. Równie potrzebny jak "skąd wyjeżdża czołg".
Ale napiszę: 1272 dni. I miałem 19 rang. Ostro, nie?

Taa 1272 dni, naucz się czytać najpierw ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:52, 88Bonzo napisał:

Na gram.pl jestem już: 1215 dni

Czyli chyba max :) bo widzę, że nikt nie przebija tej granicy.

ja jestem tyle samo co ty i też jeszcze nie widziałem kogoś kto byłby na gram.pl dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:05, Telomo napisał:

Jestem tylko ciekaw ile jest osób z tak dużą liczbą (700+) a kazdego z osobna nie sprawdze
;o


a będziesz tu codziennie wchodził i patrzył kto ile siedzi na tej stronie hmm ?Twój wybór. .ale jak dla mnie temat bez sensu..bez obrazy,,, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja może od samego początku nie jestem, ale 200 dni to nie aż tak wielka różnica :P A dokładniej na gram.pl jestem już 1016 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie krótko ale za długo również też nie... 986 dni. Szału nie ma. Co prawda udzielać zacząłem się dopiero końcem wakacji ubiegłego roku. Przyznam, że w chwili obecnej najwięcej czasu spędzam właśnie na gram.pl i dla mnie jest to najlepszy serwis o grach i z grami w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie to słodkie, kiedy Gramowicz osiągnie już te ponad 1000 dni... Co z tego, że wypowiada się od dwóch tygodni - ma już okrągłą sumkę na koncie!
Sam zaś pomysł na "Ile napisałeś już postów na gram.pl?" jest całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:20, Izrafel92 napisał:

58 dni. W tym czasie zdazylem zamowic kilka gier, nabic niemal 500 postow i dostac degrada.
Hoh, ilez osiagniec xD


I tak mistrzowi degradów (Tokix) nie dorównasz :P. A jednak chłopak dalej się nieźle trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:23, Davw napisał:

> 58 dni. W tym czasie zdazylem zamowic kilka gier, nabic niemal 500 postow i dostac
degrada.
> Hoh, ilez osiagniec xD

I tak mistrzowi degradów (Tokix) nie dorównasz :P. A jednak chłopak dalej się nieźle
trzyma.



Heheh. Ja zamierzam poprzestac na tym 1. Chce szybko do przodownika wrocic xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dobie statystyk sens tego tematu wydaje się co najmniej... dziwny ;) Ale żeby nie było offtopa dodam, że wczoraj stuknęła mi jakże okrągła liczba cyferka - 1000 dni. Obecny byłem jeszcze na starym forum, ale wraz z wybraniem się na studia zrobiłem sobie półroczną przerwę, akurat kiedy powstał gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować