Zaloguj się, aby obserwować  
Blutok

Ile dni już jesteś na gram.pl?

68 postów w tym temacie

no dobra ja jestem na gramie tyle ile gram ma dni więc mnie nikt nie pobije ewentualnie morze dorównać a tą liczbą na dzień dzisiejszy jest 1215 dni, mniejsza z dniami przejrzałem forum w poszukiwaniu tematu ogólnego gram.pl i nie znalazłem, ale jednak z czystej ciekawości po co ci to wiedzieć kto jest dłużej, a kto krócej od ciebie , tak samo kto ma wyższy status od ciebie, a kto niższy, po pewnym czasie zdasz sobie sprawę, że to się nie liczy, są inne ważniejsze rzeczy dla których ludzie tutaj siedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:49, Arkads napisał:

Skoro można sprawdzić to po co ten temat? ;P


Właśnie. Równie potrzebny jak "skąd wyjeżdża czołg".
Ale napiszę: 1272 dni. I miałem 19 rang. Ostro, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra ja jestem na gramie tyle ile gram ma dni więc mnie nikt nie pobije ewentualnie morze dorównać a tą liczbą na dzień.....

Morze morzu nierówne, ja uważam, że może mogę się z Tobą równać, ba ja moje konto przeniosłem jeszcze ze stron cdprojekt.info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:34, Don Zorro napisał:

Ale napiszę: 1272 dni. I miałem 19 rang. Ostro, nie?


a to dobre... kindzikxxx jest na gramie 1215 dni, a jest ma konto od początku nowego forum. przebiłeś go? mistrzu, biję pokłony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 20:40, Telomo napisał:

Hmm ten temat moim zdaniem idealnie pasuje do tego forum :)


Ja na Gram.pl jestem już 197 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kolejny nabijacz postów. O ile temat "ile masz zarejestrowanych gier na gram.pl", jeszcze nie jest tak beznadziejny, to to jest już przesada. Przecież jak to kogoś interesuje, to można sobie zajrzeć do statystyk, tam jest wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się uzbierało 1215 dni
w sumie rzeczywiście głupi temat, bo jutro wszystko bedzie nieaktualne... poza tym na gramsajtach są statystyki każdego więc jak kogoś interesuje to można sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jutro stuknie mi 950 dzien :) i jeszcze zadnego degrada :) teraz nabijam sobie posty bo mam ochote na wlasnotytulowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:00, Marcin08 napisał:

w sumie rzeczywiście głupi temat, bo jutro wszystko bedzie nieaktualne...


Więc po co się w nim wypowiadasz ? Po co się wszyscy wypowiadacie ? Część z was krytykuję temat ale wszyscy się "ostro" wypowiadają więc pytam się jaki jest w tym sens ? Tak czy owak moim zdaniem temat powinien zostać zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Aby był porządek trzeba by było pisać posta codziennie, ale wtedy byłby już bałagan... Dlatego myślę, że najlepiej wprowadzić zasadę, że aktualizujemy co...20 dni. O.
A co do tematu-> Jestem tutaj 1215 dni, czyli od początku Gram.pl i zamierzam jeszcze długo pozostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować