Zaloguj się, aby obserwować  
yerko

Co wasi rodzice mówią jak kupujecie kolejne gry?

291 postów w tym temacie

"Co znowu coś kupiłeś? Marnujesz na to pieniądze! Na półce stoi już z 60 pudełek i ich nie używasz!"

:-P No ale cóż poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobna sytuacja, jak u większości. " Po co ci te głupie gry?! Mało ich masz?! ". Trochę to się robi wkurzające, ale gier kupować za nic nie przestanę:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam w przeciwieństwie do większości spoko co do tego tematu. Pytanie mojej mamy "Czy przed Świętami wyjdzie twój nowy Gothic (Arcania A Gothic Tale) bo nie wiem co Ci kupić na prezent". i jakoś to że mam 21 lat jej nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 22:25, GringoG3 napisał:

A ja mam w przeciwieństwie do większości spoko co do tego tematu. Pytanie mojej mamy
"Czy przed Świętami wyjdzie twój nowy Gothic (Arcania A Gothic Tale) bo nie wiem co Ci
kupić na prezent". i jakoś to że mam 21 lat jej nie przeszkadza.


Dla niej zawsze będziesz dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to musiałem się pytać rodziców, zawsze była bardzo dużo gadania no i mama musiała zobaczyć co to za gra (PEGI i te sprawy); marudzili ale jakoś się kupowało. Teraz już jest w porządku "To twoje pieniądze" itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sam zbieram kasę powoli, więc gry rzaadko kupuję, przez co NIC nie mówią. jedyna rozmowa jaka może być to "czy wziąć twoje pieniądze" kiedy akurat jestem po za domem(szkoła, koledzy, czy co tam jeszcze)
(żeby nie było, pytają o to czy mam swoje 100 zł papierowe na przykład czy 100 zł ale w drobnych, bo jak ma ktoś się potem męczyć z kilogramem monet to lepiej nie i później uregulować opłaty :PP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 20:37, B1SH0P napisał:

> Nic nie mówią, bo mnie nie stać xDD.

Skoro cie nie stać to skąd masz gry -_-''''


Nie wpadłeś na to że dostaje np. 1 tytuł na prezent z jakiejs okazji i to w niego gra ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:50, Yoruaaw napisał:

> > Nic nie mówią, bo mnie nie stać xDD.
>
> Skoro cie nie stać to skąd masz gry -_-''''

Nie wpadłeś na to że dostaje np. 1 tytuł na prezent z jakiejs okazji i to w niego gra
? ^^


Wytrwały chłopak ^_^

Sorry za offtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować