Zaloguj się, aby obserwować  
yerko

Co wasi rodzice mówią jak kupujecie kolejne gry?

291 postów w tym temacie

"... znowu...''''
Jednak, jakby nie patrzeć mają spoko podejście do tego i nie a jakiejś wielkiej wrzawy na ten temat w domu, czasami nawet się interesują, o czym ta nowa gra jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... jakby się tu zastanowić ,jak kupiłem xboxa a zaraz ponim edycję kolekcjonerską fable II to rodzice zastanowili sie czy aby nie pochopnie wydałem pieniądze, a ogólnie to sie pytają :czy fajna? : czy warto było to kupic? : czy nie odłożysz tego na półkę i znów zaczniesz nam gadać o nowej? ale ogólnie jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie jak u ''Damiano1994'' i ''Zagula'' czyli:

DO NAUKI BYŚ SIĘ WZIĄŁ!

TYLKO NA TE GRY WYDAJESZ!

UZBIERAŁ BYŚ SOBIE NA COŚ PORZĄDNIEJSZEGO!


Trochę pomarudzą a potem zawsze przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:30, DarkMarian napisał:

Nic nie mówią. Tak w ogóle to ich nie interesuje w co ja gram.

nawet ich to nei interesuej że wydajesz 100 zł na gre? :p fajnei masz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda gadac. Po co ci kolejna gra ?! Masz już tego pełno ! Coś porządnego byś sobie kupił. Standardowa gadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 08:24, yerko napisał:

> Nic nie mówią. Tak w ogóle to ich nie interesuje w co ja gram.
nawet ich to nei interesuej że wydajesz 100 zł na gre? :p fajnei masz ;D

Nie wydaje na gry 100zł bo tych najnowszych nie kupuję. Zabulę jakieś 6 dych w jakiś starszy rpg i gites : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to strasznie smucą : czego marnujesz forsę na takie pierdoły? teraz uczyć się nie będziesz! Ostatnio nawet przyczepili mi się do tego, że zamówiłem sobie nie normalną grę, tylko karciankę Munchkin ;]. I znów to samo. Jedyna dobra rzecz jest taka, że ojciec czasem w Dawn of Wary inwestuje i nie muszę sam ich kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 18:32, fajlozof napisał:

" Na ch** ci te nowe gówno?" "Nie masz na co pieniędzy marnować?"


A ty czasami nie masz takiej gry, bo mi się zdaje, że masz, ale jak chcesz to weź ją sobie w sumie co mi szkodzi ?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 20:07, pawcior9 napisał:

A ty czasami nie masz takiej gry, bo mi się zdaje, że masz, ale jak chcesz to weź ją
sobie w sumie co mi szkodzi ?? xD

Taki to pożyje... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama zawsze sie pyta ile bedzie musiala dac pieniedzy na ta gre. Tata nic nie mowi bo go to nie interesuje i zainteresowany jest tylko wtedy kiedy przyjdzie gra do domu to musi rozpakowac i zobaczyc co to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 20:03, rafal144 napisał:

Mama zawsze sie pyta ile bedzie musiala dac pieniedzy na ta gre. Tata nic nie mowi bo
go to nie interesuje i zainteresowany jest tylko wtedy kiedy przyjdzie gra do domu to
musi rozpakowac i zobaczyc co to jest....


moi tak zawsze mówią jestem pewny, że widziałem tą grę na twojej półce z grami !!! Więc masz już żadnej gry nie brać !!! ok ?? zrozumiano ?! :P Ciężko taką rzecz znieść :( xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi nic nie mówią kompa mam na wyłączność tak samo kasę i gry więc nic nie interesują ich moje zakupy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jest tak: "przecież niedawno kupowałeś doładowanie do tej gry internetowej to dlaczego ciągle kupujesz kolejne?" - "mamo zapamiętaj to jest World of Warcraft, prawda jest to mój nr.1 ale nie mogę się do niego tylko ograniczać bo lubię wszystkie gatunki" a zazwyczaj po tym jest "tylko pamiętaj że oprócz komputera masz jeszcze rodzinę i szkołę"
;/

Ale i tak z reguły idzie że jak już coś kupię i rodzice mają jakieś "wąty" to mówię "moja kasa moje zakupy :) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem, że X''a kupuję to troszkę gadali, że po co mi to, ale i tak kupiłem (masz swoje pieniądze to sobie kupuj). A jeśli chodzi o gry to nie idę do nich po kupnie nowej gry i nie pokazuję im jej tylko gram i nawet eni wiedzą kiedy coś nowego zdobyłem. Raz kiedyś powiedzom, że mam tego tyle, że powinienem część z tego sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować