Zaloguj się, aby obserwować  
yerko

Co wasi rodzice mówią jak kupujecie kolejne gry?

291 postów w tym temacie

Kiedy dostałem na święta od mamy Wiedźmina, zainstalowałem pograłem trochę i powiedziałem mojej mamię, że w tej grze są niecenzuralne słowa, a ona na to, że super (oczywiście "żartotliwie"), ale nie zabrania mi grac w gry +18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:31, DambialkoX napisał:

Kiedy dostałem na święta od mamy Wiedźmina, zainstalowałem pograłem trochę i powiedziałem
mojej mamię, że w tej grze są niecenzuralne słowa, a ona na to, że super (oczywiście
"żartotliwie"), ale nie zabrania mi grac w gry +18.



Heh... fajną masz mame... moja kiedy usłyszy w grze słowo "kurde" albo "skurczybyk" to dostaje szału;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 16:52, kuki288 napisał:

Heh... fajną masz mame... moja kiedy usłyszy w grze słowo "kurde" albo "skurczybyk" to
dostaje szału;p


To może włącz napisy, wyłącz dźwięk, albo graj z słuchawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:52, kuki288 napisał:

> Kiedy dostałem na święta od mamy Wiedźmina, zainstalowałem pograłem trochę i powiedziałem

> mojej mamię, że w tej grze są niecenzuralne słowa, a ona na to, że super (oczywiście

> "żartotliwie"), ale nie zabrania mi grac w gry +18.


Heh... fajną masz mame... moja kiedy usłyszy w grze słowo "kurde" albo "skurczybyk" to
dostaje szału;p


Albo wytłumacz że to nie są już lata 80 i świat się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ci współczuje xD Moja mi tam nigdy nic nie mówiła jeżeli w grze usłyszała jakieś niecenzuralne słowo. W końcu to tylko gra i ona o tym wie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie nazywałbym gier "tylko" grami. Dzisiaj to coś więcej.
Jeżeli chodzi o starszych to raczej nie mają nic przeciwko wulgaryzmom itp. Wiedzą że to uwielbiam i nie sądzę żeby mogli mi tego zabronić tylko dlatego że usłyszę brzydkie słowo. Poza tym nie interesują się tym bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:36, Viitrik napisał:

U mnie jak przeznaczę z 4 dychy w 1 miesiąc na jakąś grę (robię to raz na 4 miechy? O.o)
to jest wielka afera T.T

hardkor :O

u mnie jest inny problem, najprawdopodobniej NIGDY nie dorwę żadnej wersji kolekcjonerskiej gry. z powodu ceny. -,-. choćbym i sam uzbierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:52, rtyrtyrty napisał:

> U mnie jak przeznaczę z 4 dychy w 1 miesiąc na jakąś grę (robię to raz na 4 miechy?
O.o)
> to jest wielka afera T.T
hardkor :O

u mnie jest inny problem, najprawdopodobniej NIGDY nie dorwę żadnej wersji kolekcjonerskiej
gry. z powodu ceny. -,-. choćbym i sam uzbierał.


Generalnie to może jest spowodowane sytuacją finansową mojej rodziny, ale przecież te pieniądze to JA dostałem od dziadków, cioci i wujka itp., i to mnie denerwuje.... Czyli tak samo jak ty, wyjątkiem są urodziny (1 grudzień! xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 22:03, rtyrtyrty napisał:

jedynie na święta i urodziny jest jakaś taryfa ulgowa co do ceny i nie ma narzekania..nie
wiedzieć czemu.



A gadaliście o tym ze starszymi? Nie chodzi o strzelenie focha tylko o spokojną rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 21:58, Viitrik napisał:

> > U mnie jak przeznaczę z 4 dychy w 1 miesiąc na jakąś grę (robię to raz na 4
miechy?
> O.o)
> > to jest wielka afera T.T
> hardkor :O
>
> u mnie jest inny problem, najprawdopodobniej NIGDY nie dorwę żadnej wersji kolekcjonerskiej

> gry. z powodu ceny. -,-. choćbym i sam uzbierał.

Generalnie to może jest spowodowane sytuacją finansową mojej rodziny, ale przecież te
pieniądze to JA dostałem od dziadków, cioci i wujka itp., i to mnie denerwuje.... Czyli
tak samo jak ty, wyjątkiem są urodziny (1 grudzień! xD)


wypłata twoich rodziców też jest ICH i też nie muszą ci nic kupować, skoro dostajesz ;) a teraz wyżyj przez cały rok za te pieniążki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 08:20, Master_Miller napisał:

> > > U mnie jak przeznaczę z 4 dychy w 1 miesiąc na jakąś grę (robię to raz
na 4
> miechy?
> > O.o)
> > > to jest wielka afera T.T
> > hardkor :O
> >
> > u mnie jest inny problem, najprawdopodobniej NIGDY nie dorwę żadnej wersji
kolekcjonerskiej
>
> > gry. z powodu ceny. -,-. choćbym i sam uzbierał.
>
> Generalnie to może jest spowodowane sytuacją finansową mojej rodziny, ale przecież
te
> pieniądze to JA dostałem od dziadków, cioci i wujka itp., i to mnie denerwuje....
Czyli
> tak samo jak ty, wyjątkiem są urodziny (1 grudzień! xD)

wypłata twoich rodziców też jest ICH i też nie muszą ci nic kupować, skoro dostajesz
;) a teraz wyżyj przez cały rok za te pieniążki... :)


Bez szans :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 23:30, Pile napisał:

> jedynie na święta i urodziny jest jakaś taryfa ulgowa co do ceny i nie ma narzekania..nie

> wiedzieć czemu.


A gadaliście o tym ze starszymi? Nie chodzi o strzelenie focha tylko o spokojną rozmowę.

kiedyś będzie trzeba tak zrobić bo tak szczerze nie wiem jak by się czuli jak by ktoś im psioczył za każdym razem jak kupowali by jakąś książkę(gość musiał by być bardzo dziwny ale i tacy się pewnie zdarzają) bo mnie takie coś denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że niektórzy rodzice są mentalnie starsi niż powinny. Nie idą z duchem czasu ale myślę że nie każdy rodzic tak ma a poza tym wiele można uzyskać właśnie przez rozmowę. Ja mam spoko rodziców i jedyny co słyszę to raczej zdziwienie że tyle kasy wydaję a nie gniew itp. Wiedzą że to moja pasja, na pasję pieniędzy nigdy nie ma zbyt wiele ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:41, Pile napisał:

Prawda jest taka że niektórzy rodzice są mentalnie starsi niż powinny. Nie idą z duchem
czasu ale myślę że nie każdy rodzic tak ma a poza tym wiele można uzyskać właśnie przez
rozmowę. Ja mam spoko rodziców i jedyny co słyszę to raczej zdziwienie że tyle kasy wydaję
a nie gniew itp. Wiedzą że to moja pasja, na pasję pieniędzy nigdy nie ma zbyt wiele
;]

no a najgorsze to to że ojciec jest taki a nie inny i jak tylko chce coś kupić i choćbym każdego znawcę cen z osobna zapytał itd to I TAK muszę kilka dni poczekać bo musi sprawdzić czy ta cena jest najniższa ....
no ale od czego jest rozmowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjedź mu z argumentami że nie możesz byś samodzielny bo cię niańczy. Powiedz że przy nim nie nauczyć się męskiej zaradności i konsekwencji swoich czynów. Mój kumpel też ma dziwnych rodziców, jak kupił diablo 2 z dodatkiem za 50 zł to się kłócili że wydaje na pierdoły. I w ogóle nie tolerują oryginałów ;]


A jakbyś po prostu kupił sam grę bez jego wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 18:48, Pile napisał:

Wyjedź mu z argumentami że nie możesz byś samodzielny bo cię niańczy. Powiedz że przy
nim nie nauczyć się męskiej zaradności i konsekwencji swoich czynów. Mój kumpel też ma
dziwnych rodziców, jak kupił diablo 2 z dodatkiem za 50 zł to się kłócili że wydaje na
pierdoły. I w ogóle nie tolerują oryginałów ;]


A jakbyś po prostu kupił sam grę bez jego wiedzy?

nie bardzo jest jak, bo albo przez internet i przesyłka ZAWSZE dojdzie a) kiedy nie ma mnie w domu lub b) kiedy jestem ale są też rodzice
a pójść do sklepu no cóż nie zawsze jest odpowiedni asortyment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:01, rtyrtyrty napisał:

> A jakbyś po prostu kupił sam grę bez jego wiedzy?
nie bardzo jest jak, bo albo przez internet i przesyłka ZAWSZE dojdzie a) kiedy nie ma
mnie w domu lub b) kiedy jestem ale są też rodzice
a pójść do sklepu no cóż nie zawsze jest odpowiedni asortyment :P



No ale co by było gdyby byli rodzice a Ty byś po prostu wziął kasę i zapłacił za grę?
Przecież jak przyjdzie kurier to ktoś musi zapłacić albo przyjedzie kiedy indziej a poczta polska to przyjdzie kartka do domu. Co w takich wypadkach mogą zrobić twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować