Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozszerzenie Księcia nie dla pecetowców

158 postów w tym temacie

Już nie wycierajmy sobie gęby piractwem. To nie ma nic do rzeczy. Z resztą co ja będę się rozdrabniał, idea DLC jest po prostu wyłudzaniem kasy. Ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 09:31, Azagael napisał:

Wiem, że na PC panuje piractwo, ale nie powinni tak ograniczać grono odbiorców...


Nie chodzi tu o piractwo tylko o opłaty. Marketplace i PSS to zbawienie i przekleństwo w jednym. Po co dawać za darmo coś co miało być w pełnej grze jak można na tym jeszcze zarobić? Na PC byłby z tym mały problem z powodu braku takiego ujednoliconego "marketu", choć steam chyba nadał by się idealnie. Oj Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shame on Ubi... zgadzam sie z tym co napisal pepsi
niestety wszystko zdarza do tego, ze gra bedzie wydawana jako podstawa, a reszte powiedzmy lokacji, czy broni bedziemy mogli sobie pozniej dokupic ~_~ swiat zaczyna rysowac sie w coraz ciekawszych barwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, powodem są kwestie biznesowe. Bo gier generalnie nie robi się dla widzów, tylko dla kasy. Przynajmniej dziś się już takich gier nie robi. DLC sprzeda się jak świeże bułeczki na konsole a kto wie, może nawet znajdzie się kilku ludzi, którzy kupią konsole aby zagrać w zawartość dodatkową.

Moim zdaniem powinni to zrobić jeszcze lepiej. Idąc za tropem rozpoczętym przez Ceteris, Epilog powinien się pojawić na X360 a właśnie przygotowywany w ukryciu Prolog - czyli prawdziwe, prawdziwe rozpoczęcie gry, na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te "przyczyny biznesowe" dla ktorych nie bedzie DLC do Prince of Persia sa takie, ze po prostu konsolowcy placa za te dodatki, a na PC jakos ten numer nie przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie klientów ( w tym mnie też) zrobili w balona... Brak słów, pecetowcom zostanie zobaczyć Epilog tylko na YouTube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko płacz i zgrzytanie zębów pecetowych "szczęścliwców" którzy kupili preordery lub grę zaraz po premierze nie wiedząc o tym małym fakcie. Szkoda, że tak się wykorzystuje cenioną markę jaką jest PoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się zaczyna już robić snandardem, najpierw wydaja dobrą grę a potem ją uzupełniają tym co powinno się znajdować w zwykłej wersji i każą sobie za to płacić, np. już tak robia w Falloucie 3 i nowymi brońmi. Dobrze że jest YouTube, jak będe chciał sobie obejrzeć zakończenie tego lipnego DLC to sobie tam poszukam za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nic nie powiem... Ale świat się lubi zmieniać, więc może i oni swoją decyzję zmienią. Oby, bo inaczej ich przestanę lubić. Bardzo przestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Ubisoftu zrobili nam( tym którzy kupili najnowszego POP-a na PC ) wielkie świństwo i tak jak pepsi uważałem tę firmę za najbardziej przyjazną klientowi i ich gry zawsze kupowałem.

Jednak mnie zastanawia jeden fakt, chodzi o to czy nawet na konsole w Polsce zostanie wydane to DLC??
Dlaczego pewnie zapytacie? Chodzi oto że w Polsce POP został wydany na wszystkie platformy po polsku i raczej mało prawdopodobne ,że Ubisoftowi będzie się chciało wykonać dodatkową robotę dla Polaków:(

No ale zobaczymy co przyniesie najbliższa przyszłość, a posiadacze konsol niech się modlą aby nie ziściła się moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A miałem kupować właśnie PoP''a, przygotowywałem się do tego. No ale cóż, wykręcić taki numer graczom. Eh, Ubisoft, Ubisoft.

A wszystko dlatego, że jak ktoś wcześniej wspomniał PeCetowcy raczej DLC nie kupują, to nie Xbox czy PS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować