Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze obrazki z nowej gry żużlowej Techlandu!

41 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2009 o 08:36, Spaykus napisał:

Fenomenu tych wyścigów (i tej serii gier) chyba nigdy nie zrozumiem :D

Ja ogólnie fenomenu wyścigów nie łapię - a przynajmniej nie łapałem (i nigdy mnie do nich nie ciągnęło) aż do czasu zagrania w Burnout 2 na PS2 ;)
Taka wersja wyścigów z demolką bardziej mi pasuje niż chirurgiczna jazda na centymetry by mieć czas o 5 sekund lepszy niż poprzednio i dostać nową część do samochodu czy Bóg wie co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 09:38, hans olo napisał:

> A NASCAR? :D
> Fenomenu tych wyścigów (i tej serii gier) chyba nigdy nie zrozumiem :D
http://www.youtube.com/watch?v=vh5GcesvcxM
Dla mnie to oczywiste


Chcesz powiedzieć, że ludzie tam przychodzą tylko po to, by zobaczyć, jak kogoś przygniecie ta kupa stali? :)
I pomyśleć, że tam zaczynał Tom Cruise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie się ludzie, NASCAR to piękna sprawa, ale to trzeba zobaczyć na żywo :D, nawet F1 nie zapewnia takich emocji XD. Zobaczyć na żywca te fury rozpędzone do 350 km/h, lub więcej to po prostu cud miód i orzeszki - włosy stają dęba. A że gry o NASCAR są do bani, to już inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszego konsulatu na Gramie - ostatnio była wyjaśniania sprawa zarówno Warhound, jak i Dead Island. Produkcja żadnej z tych gier nie została wstrzymana.

Osoby zaniepokojone tym, że realizujemy kilka równocześnie chciałbym uspokoić. Za serię Speedway odpowiedzialny jest inny team, który działa niezależnie od innych projektów - praca nad tą grą nie ma wpływu na inne tworzone przez nas tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne logo Techlandu muszę przyznać,pierwszy raz go widzę =]A co do samej gierki to się nie wypowiem bo mnie żużel nie interesuje,ale znam wiele osób co się tym sportem interesują i na pewno Ich ten fakt ucieszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 14:56, Ramzes XIII napisał:

Zastanawiam się, ile osób w Polsce kupuje w sklepie te żużlowe gry. 100?


Czekaj niech pomyślę... cała zielona góra... plus to plus tamto... No generalnie chyba całkiem sporo osób kupuje skoro seria JEST tworzona.
A co do fenomenu "jeżdżenia w kółko"... A wyścigi rydwanów to niby co? :) A TAAAAAKIE emocje budziły. Kurz, hałas i przekleństwa fanów przegrywającego teamu... w żużlu jest to coś. Jest to jeden z niewielu sportów które mi się podobają (ale tylko na żywo w tv to nie to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>... firma która zawsze stawiała na jakość teraz stawia niestety na ilość :(
Z takimi ocenami poczekałbym do momentu aż się wymieniane przez Techland gry pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:41, emesstw napisał:


>... firma która zawsze stawiała na jakość teraz stawia niestety na ilość :(
Z takimi ocenami poczekałbym do momentu aż się wymieniane przez Techland gry pojawią.


Tak,ale Techalnd zawsze max. robił 2 gry,a teraz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba. FIM szybko robi się nużący, a ligę polską kupi masa ludzi. Brakowało takiej gry. Jeszcze, że by wyszedł dobry Nascar byłbym w siódmym niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech naprawdę nie rozumiem obecnych moderatorów. Po raz kolejny kasują wpisy nie po ich widzi mi się w formie "ach, och przecież to cudowna wieść".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w żadną grę o żużlu. Screeny zapowiadają się ciekawie, lecz rynku to ta gra napewno nie podbjie! Ciekawy jestem ceny! Też znam osoby, które napewno się ucieszą, jak im powiem o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować