Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yes, I can! Zostań testerem gier komputerowych!

91 postów w tym temacie

nie chcę nic mówić, ale nic tak nie odbiera przyjemności z grania niż mus grania po x godzin dziennie w mocno zabugowana produkcję. Bardziej mnie ciekawi to czy praca jest na miejscu czy z miejsca zamieszkania, ale znając życie na miejscu, by uniknąć wycieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem głupota - ale czemu zawsze pełnoletni?! Odp znam - to było pytanie retoryczne.

A tak swoją drogą to ogłoszenie w języku angielskim jest całkiem dobrym sprawdzianem wstępnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj ludzie, a klauzuli poufności nie przetłumaczyliście :P,. nic nadawałbym się, gdyby nie miejsce zamieszkania, bo wątpię że trójmiasto pasuje, a do tego czasu skończyłbym 18 lat, i jestem ciekaw jakie są zarobki, bo za wpisywanie ogłoszeń od kompa można wyciągnąć 15zł/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra fucha ale:

- 18 lat po pierwsze
- paying attention to details, being organized and accurate po drugie

Ale te attractive salary powinno ciągnąć każdego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem jako tester oprogramowania - to nie jest fajna praca. Zresztą znam jednego z testerów wiedźmina, który poza kawałkiem który testował tak naprawdę nigdy nie przeszedł gry, bo na sam widok mu nie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś bawi przymusowe granie w dany tytuł, ograniczenia czasowe i niejednokrotnie powtarzanie w kółko tego samego fragmentu... to jest to wymarzona praca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością bym spróbował...

20 lat
humanista - nie popełniam błędów "w macierzystym języku"
Windows word, excel itd.
b. dobra znajomość angielskiego, komunikatywny
i w ogóle wszystko fajnie

ale, studia... i praca za 10 zł netto aktualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie radze, black box to nie gra. ;p. Juz lepiej recenzentem byc, jesli ktos umie pare razy w miesiacu wytrzymac granie w crapy i ogolnie umiec grac we wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 18 lat...spełniam wszystkie wymogi....ale nie zglosze sie, bo nie podano wytycznych co do miejsca pracy (miasto...), a szkoda bo mysle ze dobrze bym sie wywiazal z powierzonej mi pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo,yo,yo... słyszałem, że testerzy Wiedźmina mieli fajną pracę. Jeden koleś nie mógł nic robić oprócz walki. Tak przez bite 6-8 godzin. Nie znudziło by się komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ability to work under pressure in a deadline-driven environment"

Patrząc na terminy wydawnicze to mam wrażenie że coś tu kłamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować